ДБМ - Русе 11

  • 26 933
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 287
Нина,благодарим ти!Ако живееш някъде по центъра,можем да се срещнем и да ги взема.Пиши ми на ЛС.

# 46
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Момичета,вчера пристигна цяла торба пълна с прекрасни "Кухненски" престилчици за дечица,uadjet,майсторката на пачуърка ги уши специално  за нашия щанд на базара,за което горещо й благодаря  bouquet  bouquet  bouquet
Сега трябва да помислим за манекен Laughing,на който да закачим престилка за реклама Peace
Пези,добре си ми дошла,ще се радвам да те видя Hug
Нина,благодаря ти за съдействието и съпричастността  bouquet

# 47
  • Мнения: 1 287
Момичета,тази неделя ще ходим ли в Брестовица - кой има готовност,освен мен и Пеония?

# 48
  • Мнения: 6 618
Момичета,тази неделя ще ходим ли в Брестовица - кой има готовност,освен мен и Пеония?
Аз ще съм без кола ,но мога да дойда ако някой друг ще е.

# 49
  • Мнения: 104
И аз съм на линия за неделя за Брестовица. Peace Ако не се намери друга кола можем да ходим с моята, но аз + още 3ма и с не много багаж. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 4 406
аз ще се включа в базара само с пазаруване, за мое съжаление

# 51
  • Мнения: 541
на базара в петък преди обяд,събота следобяд и неделя цял ден ще мога да идвам за по 2 часа,да се прибирам за малко и пак да идвам  Crazy малко е сложно,но ще се постарая максимално да съм там  Peace
Нина   bouquet
Пези добре дошла  Hug

# 52
  • Русе
  • Мнения: 611
Аз тази седмица не мога да дойда, че си имам ядове а пък много ми се иска ако е за следващата ще дойда сигурно.

Раматахата, честито ти бебче много радост да ти носи  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 523
Много ме е яд  Twisted Evil, тридневен труд отиде на вятъра, а време не остана.

Буми, ще те обслужим с удоволствие! Hug

# 54
  • Мнения: 6 618
За тази неделя ми излезе работа  Close
нека да отидем другата седмица?

# 55
  • Мнения: 1 523
Джаста, доколкото разбирам от другата тема,очакваш при теб да пристигнат етикетите от к.савова?Ако правилно съм схванала - дай ми знак като са при теб, да мина да си взема.

# 56
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Дидка,не при мен...При Кабзи трябва да дойдат
При мен пристигат колети със красоти Mr. Green
Аз не мога нито тази,нито др.седмица да отида в Брестовица Confused

Илиянка,готова съм от сряда още с цветята...
Моля,ако имате сухи цветя у дома,остатъци от букети(ама качествени и естествени),или ако намерите някоя баба да продава букетчета сухи цветя да ми вземете.Почнах свещниците,но почти съм изразходвала наличните си цветя и треволяци.Шишарки имам достатъчно.Ама това в кратки срокове Mr. Green
   Иринка,добре че Пези ру се отби днес да вземе плакати и да даде малко парички Money  Та забеляза,че си написала грешно номера на павилиона-47,вместо 46...а аз вече залепих 5-6 с грешката  Sick
Плакатите са при мен,моля желаещите да лепят да наминат или да пратят някой близък
Буми,то без такива като тебе-базарът няма смисъл Mr. Green То вярно че доста неща си изкупуваме предварително Laughing Ама и остатъка трябва да се реализира Wink

  А,пропуснах да кажа,че днес още едно колетче пристигна...с много красиви картички,малко плетени неща,една икона,две картини от дърво,рисуван пепелник от съкло и още няколко дреболийки.Прати го една сърдечна дама от Варна,която спечелих за каузата ни запознавайки се някъде в интернет пространството.

# 57
  • Мнения: 4 406
къде да дойда за 2 плаката?

# 58
  • Мнения: 1 317
Джаста утре или в понеделник майка ми ще мине и тя за 2 бр. да залепя на Комплекса, че при нас потока от хора е голям.  Peace

# 59
  • Мнения: 4 406
уговорен е анонс на базара по местната телевизия Север!!!!

Общи условия

Активация на акаунт