мъжът ви .........

  • 4 218
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
спи ли като заклан.......... Laughing
на моя и тъпани да му бия все тая Laughing.....когато заспи,първите 2-3 часа с топ не мога да го събудя newsm78
и когато почне да се посъбужда,се  кара ,че съм го друсала яко Whistling......ами като не става с друго newsm78 Joy Crazy
мислехме ,че е болестно,но лекарите казаха"хората хапчета пият ,за да спят така,момче,дай 20лв и си отивай" newsm62
а само аз си знам какво изтърпявам при събуждане smile3514 smile3511 smile3515

# 1
  • Мнения: 172
А какво налага да го събуждаш 2-3 ч. след като е заспал?

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз това се запитах, защо го будиш newsm78

# 3
  • Мнения: 304
Предполагам, че проблемът е като заспи докато гледа ТВ на дивана, примерно Thinking
За да не е само спам, моят спи много леко, достатъчно е да го пипна и подскача. И това не е хубаво, понякога ако е уморен и искам да го оставя да си почине, не мога нищо да правя през това време, всеки шум го събужда.

# 4
  • Мнения: 172
И какъв е проблема ако е на дивана?
И аз съм преспивала на дивана- не виждам причина някой да ме буди или аз да будя някого заради това, къде е заспал.
Ако не му е добре там , просто няма да спи и сам ще се премести.

# 5
  • Мнения: 20
примерно е заспал към 4 следобед,а сме се уговорили да излизаме.......и аз към 18ч. почвам да го будя...отнема ми поне 30 мин.
или друг пример....докато сме били на гости е заспивал и не мога да го събудя да си ходим.....и спим там....добре,че си го знаят..... Whistling
или заспи в някоя крива поза и аз искам да се премести на спалнята да не се криви Crazy.....изгубена кауза....и съм вдигнала ръце.....хвърлям едно одеало и го оставям да се криви Whistling

изясни ли ви се ситуацията.......щото съм пълна с още примери.. newsm08...просто заспива като му дойде времето ,без значение каде сме......все едно някои му дърпа шалтера smile3532 newsm08

# 6
  • Мнения: 172
С тези обяснения темата става по-ясна  Wink
Ми не...не спи като заклан.

# 7
  • Мнения: 304
И какъв е проблема ако е на дивана?
И аз съм преспивала на дивана- не виждам причина някой да ме буди или аз да будя някого заради това, къде е заспал.
Ако не му е добре там , просто няма да спи и сам ще се премести.
Ако се случва веднъж годишно, не е проблем, но ако е всяка вечер? Все пак едно е да се наспиш удобно по пижама в леглото и съвсем друго с дрехите на дивана... според мен.

# 8
  • Мнения: 172
Да , да изяснихме точно какъв е проблема на авторката.  bouquet

Последна редакция: пт, 27 ное 2009, 13:18 от nikoniki4

# 9
  • Мнения: 20
не ,че е проблем да е на дивана.......това беше проблем преди да му свикна......но вече си заспива кадето иска....отдавна съм се откказала.......оставяла съм го в колата да спи(сега се сещам) newsm62докато се върнем в къщи и е заспал,метнах му одеало и го оставих  Whistling Crazy

поради тази причина спим отделно Laughing Grinning

# 10
  • Мнения: 20
Ако се случва веднъж годишно, не е проблем, но ако е всяка вечер? Все пак едно е да се наспиш удобно по пижама в леглото и съвсем друго с дрехите на дивана... според мен.

всяка божия вечер Flutter от 10 г
после вика ,защо поне не ме съблече Crazyи пак аз виновна newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Преди известно време отиваме в едно дизайнерско студио да си поръчваме секция за хола. Момчето нещо там направило, но аз не одобрявам, сядам до него зад компа и почваме да рисуваме, пишем, бришем, обсъждаме...По едно време зад нас се чува мощно хъркане. Обръщаме се и аз с ужас виждам мъжа ми, полегнал на едно диванче в шоурума, отметнал глава назад - къъъърти, та кънти цялото помещение ooooh! Embarassed Embarassed
Вярно, беше много изморен тогава, много бач и т.н. Ама що за работа - да идеш мебели да си поръчваш и да заспиш на хората в офиса?! Все едно да седнеш в Айко да пробваш някой фотьойл и там да си останеш...Точно - все едно шалтера някой му дръпна и дотам Simple Smile

# 12
  • Мнения: 800
Идеално те разбирам - мъжът ми на средата на изречението може да заспи. Заспивал е над книжката на децата с половин прочетена фраза, заспивал е в кухнята на стола, най-големия хит беше на волана (добре че вече пред нас, на паркиран автомобил, с изгасен мотор - видях че ми светят фарове доста време в прозореца и надникнах да видя що за идиот си е оставил фаровете за през нощта .... и какво да видя - мъжът ми си спи на надуто радио). Както и да го събудя все ми е сърдит и ми се сопва, но тогава в колата и той се смя.

# 13
  • Мнения: 20
Преди известно време отиваме в едно дизайнерско студио да си поръчваме секция за хола. Момчето нещо там направило, но аз не одобрявам, сядам до него зад компа и почваме да рисуваме, пишем, бришем, обсъждаме...По едно време зад нас се чува мощно хъркане. Обръщаме се и аз с ужас виждам мъжа ми, полегнал на едно диванче в шоурума, отметнал глава назад - къъъърти, та кънти цялото помещение ooooh! Embarassed Embarassed
Вярно, беше много изморен тогава, много бач и т.н. Ама що за работа - да идеш мебели да си поръчваш и да заспиш на хората в офиса?! Все едно да седнеш в Айко да пробваш някой фотьойл и там да си останеш...Точно - все едно шалтера някой му дръпна и дотам Simple Smile

ДА СЕ ПОСМЕЯ НА НЕГОВ ГРЪБ newsm62

# 14
  • Мнения: 539
Спи много леко,нямам проблем със събуждането и не се е случвало да заспива по необичайни места,по скоро аз мога да заспя Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт