мъжът ви .........

  • 4 227
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 474
Моят мъж спи леко,но проблема е,че когато заспива трябва в стаята да има абсолютна тишина.Аз пък заспивам на шум.Ако телевизора не е включен,почвам да се вкарвам в някакви житейски хоръри и не мога за заспя.Избрали сме компромисен вариант-телевизора работи без звук и гледам нещо с надписи.

# 16
  • Мнения: 20
Спи много леко,нямам проблем със събуждането и не се е случвало да заспива по необичайни места,по скоро аз мога да заспя Rolling Eyes

ОО ДА...И АЗ СЪЩО УГАСВАМ.. Whistling..НО СЕ СЪБУЖДАМ ЛЕСНО И НЕ СЕ ЗЪБЯ НА СЪБУЖДАЩИЯ.... Peace Party.
ИНАЧЕ КАТО МУ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО ,ДОРИ И ГОСТИ ДА ИМАМ(НАЙ-ВЕЧЕ ПРИЯТЕЛИ,КОИТО СИ НИ ЗНАЯТ),ОТИВАМ И СИ ЛЯГАМ.....БЕЗ ДА СЕ СЪОБРАЗЯВАМ. newsm47.МЪЖА МИ СЛЕД МЕН СЪЩО ЗАСПАЛ #Crazy И ГОСТИТЕ СИ РАЗЧИСТИЛИ И ТИХИЧКО СИ ТРЪГНАЛИ.. И ТОВА РЕДОВНО...ЗНАЕМ ,ЧЕ ЩЕ БЪДЕМ ИЗВИНЕНИ БЕЗ ДА НИ ГЛЕДАТ НАКРИВО.. smile3521.ПОСЛЕ ЗАЕДНО СЕ СМЕЕМ moresmile lalalala

# 17
  • Мнения: 20
Моят мъж спи леко,но проблема е,че когато заспива трябва в стаята да има абсолютна тишина.

и това е вариянт.. Peace.....виж, аз с тишина пък не се съобразявам Whistling Laughing

# 18
  • Мнения: 4 116
Това със  внезапното заспиване май е нещо като болест, бях гледала предване по тв за това.
Но вашите мъже са леки случаи, в предването даваха хора, които заспиват докато са на  кафе, в градския транспорт, в толаетната... води се нещо като хронична умора. Ужасно неприятно за хората, страдащи от това. Не могат и на работа да ходят, не могат да шофират .....
Един приател на родителите ми пък заспива веднага, след като хапне. Така  шофирайки, хапнал по пътя и заспал на волана, та се бяха паркирали в едно езеро със жена му. Добре, че оцеляха.

# 19
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
 Shocked Бих потърсила мнението на друг лекар.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Спи като пън, но е много акуратен при събуждане. Скоква пъргаво и не се налага да го дърпам, бутам и др. батални изпълнения.

# 21
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Моят обикновено си ляга доста късно. Ама пет секунди, след като е легнал, е заспал като заклан. Ако се наложи да го будя за нещо, трябва да викна цигански оркестър да му свири до главата, иначе няма събуждане. Но пък сутрин си става нормално, не се налага да го бутам, ръчкам и т.н. Щом чуе телефона, става.
Ted_cat, нарколепсия се нарича това състояние. Но се среща рядко, обикновено е вродена.
Този филм и аз съм го гледала, много е неприятно, наистина.
Но повечето хора обикновено се подлагат сами на системно недоспиване, и затова постоянно им се спи - организмът се стреми да си извоюва почивката. Не е като нарколепсията.

# 22
  • Мнения: 2 821
Това с гостите, па макар и близки да са, ми се струва грубичко. Благодаря от такива домакини да ти кажа Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 15 486
Това със внезапното заспиване навсякъде, си има име:Нарколепсия!

http://www.4d-comfort.com/opencms/export/sites/default/bg/sublin … N/narcolepsy.html

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моят заспива още при 30 градуса наклон... Хич и не чака допир с въглавката  Joy
Но се буди сравнително бързо и адекватно. Е, понякога си лафим и той на сутринта не помни...


Боже, божеееее, аз кат' виден вампир  bowuu наистина пари давам за такъв сън...

# 25
  • София
  • Мнения: 407
И аз бях така като по-млад, но с напредване на възрастта, нещата се променят и не спя чак толкова дълбоко.

# 26
  • Мнения: 20
Това с гостите, па макар и близки да са, ми се струва грубичко. Благодаря от такива домакини да ти кажа Laughing


ако си ми дружка, няма да мислиш така Peace Hug
грубо не грубо...пак ще дойдеш Flutter Hug Grinning

# 27
  • Мнения: 56
   LaughingМойто мъжле със целувчица е готов и кафе не му трябва newsm03

# 28
  • Мнения: 2 821
Това с гостите, па макар и близки да са, ми се струва грубичко. Благодаря от такива домакини да ти кажа Laughing


ако си ми дружка, няма да мислиш така Peace Hug
грубо не грубо...пак ще дойдеш Flutter Hug Grinning
Joy

# 29
  • Мнения: 323
Моми4ета,признавам смях се на глас с вашите съпрузи.Отдавна не съм се смяла така.Сигурно не е лесно на потърпевшите,но от страни е коми4но.
Моят заспива сравнително лесно,но не се буди и трудно/средна хубост/Поспаланката съм аз,но откакто се роди малката,която е на 7,5 месеца редовно будим в 05.00 4аса кооперацията,в която живеем.Ние сме първите станали,не се знае защо.

Общи условия

Активация на акаунт