мъжът ви .........

  • 4 221
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 174
Моя мъж спи дълбоко, но лесно се буди. Познавам обаче хора, които спят по тоя начин - например съпруга на сестра ми. Като се случи да дойдат на гости или да отидем заедно някъде и недай си Боже да заспи, леле мале почва се едно будене, което продължава по половин час и наистина е изнервящо, особено ако е станало късно и сме решили да тръгваме, а той само сумти и отказва да се помръдне  ooooh! И не е от преумора, той просто така си спи. Племенника е същия, тежък сън има и е също много сложен със събуждането  Wink Но пък и двамата казват, че се наспиват без проблем.

# 31
  • Мнения: 1 761
Все едно чета за себе си.... Rolling Eyes

Много обичам да спя.Само да легна и вече сънувам.
И на мен ми се е случвало да заспя на гости, в дискотека, в рейса.Не виждам на кого преча?

Ако съм сама си лягам рано,така,че да ми е достатъчно времето за сън и да имам сили да стана навреме.Ставам 2 часа преди да трябва да съм някъде.Сутрин мъжа ми става рано,излиза,после след около час-час и половина ми звъни по телефона да ме събуди,за да заведа детето на училище.

Много мразя като сме се прибрали за малко при майка ми и сутрин още в 6 часа влиза с гръм и трясък "Ставайте,купила съм ви кифли,какво ще пиете,чай или кафе?"Кошмар.Казвам й да ме остави да си поспя и след 10 минути пак.И така докато не стана.Какво й преча толкова, нали сме отишли на почивка, не на работа.

а най-мразя като спя някой да ми приказва и да ми задава въпроса "разбра ли"?

И да ви кажа- не е болест.Просто обичам да спя.Така,както има хора,които обичат да пушат, да ядат, да слушат музика или да карат кола.Имам нужда да се наспя така,както ловец има нужда от откриването на сезона.

Мъжът ми ме оставя да си спя колкото искам събота и неделя.Към обед ми прави сандвич и кафе и ми ги слага на нощното шкафче.Ако ми се става-ставам.Ако не си спя.

# 32
  • Мнения: 7 914
Рядко ми се случва да легна и да не заспя в първите 3 секунди Mr. Green
Мъжът ми е същият, но и двамата нямаме проблем със събуждането, даже аз имам много добро усещане за време и ако си намисля, че трябва да стана в еди-колко си часа, се събуждам навреме Crazy

Но от както станахме трима, често се е случвало единия да гооври, а другия да му отговаря с хъркане Mr. Green

# 33
  • Благоевград
  • Мнения: 79
Моят и в 22 часа да заспи,към 5 ставам заради детето а той спи като пън.Нищо не усеща и два и десет часа след като е заспал. HugИма си сън човека!!??

# 34
  • Мнения: 133
И аз обичам да спя, но не толкова много... ставам сутрин рано, нощем, абе по всяко време без проблеми. вечер като си легна с нетърпение чакам да дойде следващия ден.  А мъжа ми вечно се оплаква, че съня не му стига....    всяка сутрин едно и също чувам - Жена спи ми се, ама много ми се спи. Добре, че децата приличат на мен, а не на него.

# 35
  • Мнения: 573
От както имаме дете ,половинката спи сравнително леко(щом вечер  чува малкия като ги вика ,че му се пиша)
Преди да се оженим спеше като заклан ,пред входа една вечер взривиха една кола.Аз естествено станах да вида какво става ,беше страхотен тътен,пожарни ,полицейски коли,пълна лудница.Нашия спи ,кърти яко ,нищо не чува,но в бързината  в коридора аз се спъвам в едно обувки и изпсувах(да не изтърва екшъна навън) и той се стресна и се събуди................. Crazyот шума в коридора........

# 36
  • Мнения: 4 116
И аз обичам да спя, ама има тоооолкова интересни неща за правене, а живота е толкова кратък, че не искам да го пропилявам в спане  Mr. Green И си вампирясвам.

# 37
  • София
  • Мнения: 23 120
Моят и да не спи се прави на заспал, че да не го засиля да върши нещо  Mr. Green
П.П. За да не прозвучи недвусмислено, имам предвид вършенето на някаква работа различна от секса  Grinning

# 38
  • Мнения: 4 116
Моят и да не спи се прави на заспал, че да не го засиля да върши нещо  Mr. Green
П.П. За да не прозвучи недвусмислено, имам предвид вършенето на някаква работа различна от секса  Grinning
Това много ми хареса  hahaha
А защо мъжете след секс винаги заспиват, все едно са орали и сели цял ден  Laughing
Та в таз насока - ако искам да разкарам милото от компа - рецептата е секс. След това откъртва яко и времето е моеее  Laughing

# 39
  • Мнения: 2 478
Чак не мога да си представя как се спи така "като заклан" Laughing

# 40
  • Мнения: 20
Чак не мога да си представя как се спи така "като заклан" Laughing

буквално го разбирай ,мила.. Peace...все едно събуждаш чувал с картофи... Crossing Arms...тръскам го и както го оставя ,така продължава да спи. Laughing....понякога си умирам от смях......зависи от позата в която е "умрял" hahaha hahaha

# 41
  • Мнения: 91
И аз спях като пън допреди известно време. В един момент мислех да ходя на лекар- мъж ми чуваше бебето нощем, аз не. Но  и това отмина с годините   

# 42
  • Мнения: 130
С едно приятелско семейство сме на таверна. Хаха-хихи, поръчки, аперитив, вечеря и на най-голямата дандания с чупенето на чиниите, те си подпряха главичките и заспаха. Иначе се събудиха за сметката. Много им се смяхме, но и на нас ни се случи. Заведохме малкия на детско кино, крякат жаби, подскачат зайци, но в киното топличко, тъмничко, та и ние подпряхме главичките. Свършило киното, светнали лампите- ние си спим. Останалите зрители, родители и деца тихичко се изнизват, а синът ни ни дърпа и моли да си ходим, пък ние "Аха,аха ..."

# 43
  • Мнения: 76
Пън !

Не помръдва  Cry

Като дойде бебе май само аз ще си ставам......

# 44
  • Мнения: 1 844
Ми моят мъж си спи нормално. Mr. GreenНито е лесно,нито е трудно да го събудя.Раздрусвам го хубаво и се събужда. PeaceАз съм по-трудна за събуждане.

Общи условия

Активация на акаунт