За 'Джули и Джулия'!

  • 78 025
  • 376
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 115
Little Evil завиждам ти(благородно)  за подарената  книга. Обожавам такива подаръци. Много харесвам филма. След като го изгледах имах огромното желание да притежавам някоя от книгите, но не можах да ги открия. Мнението ми до голяма степен се припокрива с това на Зелен дух. Някак си ми се струва по-правилно Джуди да потърси среща с Джулия Чайлд преди създаването на блога или поне в началото му, но това си е мое мнение.  bouquet

# 346
  • София
  • Мнения: 2 481

В предаванията с Жак Пепен пуска по-остри шеги и коментари...не го гледам в оригинал, дублиран е, но предполагам, че преводът е що годе коректен.

# 347
  • Мнения: 3 447
Хохо, сетих се за оня момент от филма с горещите наденици  Mr. Green

# 348
  • Мнения: 1 934
Дона, припомни ми го, че нещо ми се губи  Blush

# 349
  • Мнения: 3 447
Ми вадеше някакви горещи наденици от тенджерата и пищеше, че били горещи като член  Joy

# 350
  • Мнения: 7 418

В предаванията с Жак Пепен пуска по-остри шеги и коментари...не го гледам в оригинал, дублиран е, но предполагам, че преводът е що годе коректен.
   Гледам ги почти редовно.  Simple Smile Явно я възприемам по-различно.Забавна,сладка,топла,отворена,магнетична......Но не и хаплива.  Wink Hug

 Ха,Дона,това съм го изпуснала!  Joy

# 351
  • София
  • Мнения: 2 481

В предаванията с Жак Пепен пуска по-остри шеги и коментари...не го гледам в оригинал, дублиран е, но предполагам, че преводът е що годе коректен.
   Гледам ги почти редовно.  Simple Smile Явно я възприемам по-различно.Забавна,сладка,топла,отворена,магнетична......Но не и хаплива.  Wink Hug

 Ха,Дона,това съм го изпуснала!  Joy

Че какво лошо има да имаш малко по-хаплив език  Whistling. Явно всеки възприема по различен начин  Peace.

# 352
  • Мнения: 7 418
  А...не съм казала,че е лошо.  Stop
  Но ми стана чудно това определение за нея.  Simple Smile
  Както и да е.Права си:

Цитат
Явно всеки възприема по различен начин   Peace

# 353
  • Мнения: 1 934
Мен пък ме изумява тембърът на гласа й  Mr. Green

Нещо смътно си спомних за надениците  Laughing

Дяволче, хич даже не я намирам за сладка, забавна или магнетична. Че е голям образ-да ,ама по-скоро ми звучи като голям чешит  Crazy

# 354
  • Мнения: 54
Гледах филма, защото видях тази тема вчера. Филмът като цяло ми хареса, доста интересен, и разпускащ. Нямам нищо против Джулия Чайлд и какво е постигнала, но не ми харесва като човек. Намирам гласът и за неприятен, както и самото и поведение. Гледала съм предаванията с Жак Пепен. Няма да коментирам рецептите, защото те определено изглеждат вкусни. Аз не съм се осмелила до сега да пробвам нито една от тях.
Но пък филмът ме накара да размисля върху идеята и аз да спретна един такъв блог  Laughing

# 355
  • Мнения: 11 747
Май не бяха наденици, канелони бяха горещите работи, дето ги вади с голи ръце и ги сравни с член  Thinking

# 356
  • Мнения: 3 447
Бе нещо фаломорфно беше  Laughing
Пък аз правих бьоф бургиньон вчера с леки подобрения - малко естрагон и блокче черен шоколад  Blush

# 357
  • Мнения: 54
Май не бяха наденици, канелони бяха горещите работи, дето ги вади с голи ръце и ги сравни с член  Thinking
Тъй като аз свърших да гледам филма преди малко, мога да потвърдя, че бяха канелони. Сега преглеждам прекрасната тема, за да избера някоя по-лесна рецепта като за начало. Страхотни снимки, момичета, и благодаря за превода!  Hug

# 358
  • Мнения: 11 747
Паметлива съм аз  Flutter   Толкова се точих на бьоф бургиньона, та все още не съм го направила. Гледам скоро 3 години ще станат.

# 359
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
karaca , много хубаво става това телешко, но сигурно ще го готвя веднъж годишно по рецептата на Джулия - много време отнема, макар че през трите часа, в които се пече във фурната, може да се свършат много неща, не е нужно да се наглежда Wink.Само да не заспиш като Джули във филма Joy.

Общи условия

Активация на акаунт