ПРЕДСТОИ МИ ИНСЕМИНАЦИЯ - ДА ПОГОВОРИМ 2

  • 41 409
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 232
абе,"няколко",май ще им дойде много на плувците newsm78 дай им поне 24 часа да се възстановят и обновят,пък,  в крайна сметка, знае ли човек от кой храст ще изскочи заекът -инсе, инсе, хубаво, ама природата си е природа -може пък да се справи по-добре thumbsup  Hug

# 46
  • Мнения: 609
успех на всички

# 47
  • Мнения: 55
здравейте момичета
да се включа и аз с няколко въпроса имам две неуспешни инсета, днес ще правим третата последна, защото док каза че повече от три с донор не си струва и евентуално и ако тя е неуспешна да преминем към ин-витро, но прочетох, че трябва да имаш 4 инсета неуспешни за да можеш да кандидатстваш във фонда, и какво още трябва да се направи за да можеш да подадеш документи. защото си спомням, че още при първият преглед док каза , че ние не може да участвам във фонда защото заболяването на мъжа ми не е включено. може ли някой да ми отговори или да ми каже къде да прочета.

# 48
  • София
  • Мнения: 16 217
С риск да го обърна на отчетна тема: не ми дойде МЦ, дори цапането понамаля. Обадих се на докторицата, каза в сряда на преглед и кръвен тест (ако е рекло да ми дойде, дотогава щяло да ми дойде).

От цялата тази бъркотия от последната седмица  резултатът е, че ако не е станало този месец, инсето се отлага за след Нова година, че всичките ми подредени датички за кога да пия клостилбегит и кога ще ми е овулацията, съответно инсето, отидоха по дяволите.   Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 137
Момичетата, май ставам досадна с безкрайните си въпроси....но обещавам следващия път да питам по-малко... Embarassed По същество - как стои въпросът със секса и утрогестан вагинално....май не става,а?! А пък имам и някакво бледо розово течение, 1 ден след инсеминация...може да е от самата процедура, но защо се появи днес след утрогестана...Май четох, че можело да се случи след приема му...На вас случвало ли ви се е?

# 50
  • Мнения: 45
Raela , след инсето нямах никакво зацапване, така че мисля че не е от самата процедура. И аз съм чела, че може да има зацапване от утрогестан.   fingerscrossed  всичко да е ок!   bouquet
Момичета, аз утре съм на тест и май ме е обзела страхотна паника! #Crazy  Ужас!   #Crazy  Ръцете ми се разтреперват само като си помисля за утре, а сърцето ми ще изхвръкне! Като се сетя за предишният тест и направо... Егати лиглата съм... То каквото има да става, ще става, така че... Но малко   fingerscrossed  от ваша страна няма да е излишно! Приятна вечер!    bouquet

# 51
  • Мнения: 137
Ох, миличка dragonfly_3...Стискам ти палци от все сърце Hug Знам, че колкото и да ти казват да не се притесняваш и да си по-спокойна, не става...Просто си намери нещо, което да ти отвлича вниманието - някое приятно филмче, дори и някоя игра...пийни си чаша вино...пък дано този път да е успешният  newsm10

# 52
  • София
  • Мнения: 6 232
Raela,за секса след инсе и док ми е казвала,че няма поблем,даже ни насърчи да "работим",ако фоликулите не се пукнат,но моите са бързаци,не ми оставят много поле за действие  Embarassed имала съм леко зацапване при една от процедурите,но беше след нея и на следващия ден-казаха ми,че е нормално,все пак е имало интервенция вътре,възможно е да са одраскали нещо и леко да прокърви
dragonfly_3,каквото и да ти напиша,знам,че сърцето ти спира само при мисълта за теста. Стискам ти палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 53
# 54
  • Мнения: 60
Стискам палци на всички чакащи. Вярвам, че следващите новини ще са добри. EFP:

# 55
  • Мнения: 137
hristina21, мен по-скоро ме притеснява Утрогестана вагинално...и секса. Когато док те е насърчавал, ти слагала ли си си Утрогестан?
Просто толкова ме е яд, че не ги зададох тия въпроси на доктора...ама не се сетих за всичко тогава...а пък съм в клиника Щерев, а там е малко трудно да се свържеш по тел и да питаш...особено като си при най-натоварения лекар.... Rolling Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 6 232
ами,всъщност, аз изобщо не съм се замисляла за утрогестана,защото при всичките процедури съм имала задължително и май го приемах за даденост  Embarassed и аз съм в Щерев,но няма проблем да те свържат с док-просто се обаждаш преди да започнат прегледите  и след час ти казват да звъннеш пак, или пък оставяш име и телефон и като свършат, те ти звънят.

# 57
  • Мнения: 137
Мерси за инфото... Hug

# 58
  • Мнения: 236
Момичета, на 22.11. ми беше инсето. Наближава време за тест  Rolling Eyes Кога смятате, че ще бъде добре? Аз си мисля в сряда да пусна кръвен. Той сутрин ли се прави или няма значение? Във вторник ще пробвам да препикая някой уринарен тест, за всеки случай...
От вчера за по малко ме свива корема ниско долу. Все едно е ПМС, но трае за кратко и минава. Чела съм, че има зацапване при имплантацията, но аз досега не съм получавала такова. Дали е задължително, за да е имало оплождане?
Аз досега държах фронта, много спокойна бях и почти не мислех за чакането, но откакто се появиха тези ПМС взех да се притеснявам вече... Дано ме подмине лелката и вместо нея да видя две чертички (за пръв път в живота си)  Praynig

# 59
  • София
  • Мнения: 6 232
MagicGR, за кръвен няма значение кога ще отидеш, не е необходимо да си на гладно...и в понеделник да отидеш, вече всичко е ясно,ще покаже. А за имплантация,не е задължително да има зацапване-може да е станало без да си усетила, спокойно  Hug fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт