ПРЕДСТОИ МИ ИНСЕМИНАЦИЯ - ДА ПОГОВОРИМ 2

  • 41 393
  • 764
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 378
Sharky43, ако си слагаш утрогестан няма как да ти дойде цикъла...

# 31
  • Мнения: 486
Ами аз ни да похваля, ни да се оплача: нито ми е дошло (а днес ми е 28 ден и никога не ми е бил по-дълъг цикъла), нито уринния тест ми отчита бременност.  newsm78

Отделно 4ти ден вече имам кафеникакво прицапване, което обаче не се обръща на нормален МЦ. Ако до понеделник няма промяна, вече мисля да си посетя докторицата.

Пусни кръвен тест,как издържаш? newsm78 Peace
Но утрогестана колкото и да го слагаш ,ако ще идва ще си дойде!!!
При мен три дена кафеникаво зацапване (което било от утрогестана)и си ми дойде.Дано да видиш още утре положителен тест!!! Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 16 213
Тогава как предните 3 месеца, в които съм слагала утрогестан от 14 до 28 ден, ми идваше най-късно на обед на 28-ия ден?

Може ли цапането и закъснението да са страничен ефект от клостилбегита?

# 33
  • Мнения: 378
От клостила - не, ако миналите месеци си слагала от 14 до 28 ден утрогестан и си го спирала, тогава ти е идвало. В момента, ако продължаваш да слагаш (а сигурно е така), цикъла се опитва да ти дойде, но не може заради това. Би било чудесно да си бременна, но имай предвид, че утрогестана прави такива гадни номерца. Имаше в по-миналата тема едно момиче от Димитровград, на което след всяка инсеминация и закъсняваше, а тя след първия отрицателен уринарен тест просто отказа да прави такива (въпреки че теста си беше верен за съжаление) и ходеше по 4-5 пъти на кръвен след инсеминация, понеже и лекаря и беше някакъв странен екземпляр, който след всеки кръвен тест, показващ 2,..., 4,...(видимо отрицателен резултат) и казваше, че теста е нито положителен нито отрицателен?!?! и я викаше на още един-два... и горката жена живееше с разкъсваща надежда всеки път ....

# 34
  • София
  • Мнения: 16 213
Ами странното е, че и да си сложа глобула на 28ден сутринта, си ми идваше по обед...Нищо де, аз устисках до днес, ще устискам и до понеделник...

Между другото, откак слагам утрогестан ми се нормализира цикъла - на точно 28 дена, а преди това беше - 21, 24,26, а два пъти даже и на 19...едноседмичното прецапване преди началото на МЦ беше сигнал на моята докторка, че ми е нисък прогестерона...А сега, хем утрогестан, хем цапане, хем сума ти симптоми...целия този букет след първия месец на клостилбегит.

# 35
  • Мнения: 486
Ами странното е, че и да си сложа глобула на 28ден сутринта, си ми идваше по обед...Нищо де, аз устисках до днес, ще устискам и до понеделник...
И на мен ми е идвало  въпреки утрогестана!
Дано да си бременна,направи кръвен поне и след час вече ще знаеш!!!

# 36
  • София
  • Мнения: 16 213
Не отивам на кръвен тест, щото ме е срам от мъжо... Последните две седмици толкова мрънках, колкото за цяла година назад....Класическа хипохондрия - всичко ме болеше...Сега остава и да се затръшкам - води ме на лаборатория, че да сложа капак ...

# 37
  • Мнения: 57
Sharky43 ,не се давай, Laughing
 Имам нужда от положителни новини ,нека някой даде началото,че вече съвсем започвам да губя вяра в резултатността на тези инсе-та.
Приветствам идеята на Бонита- аз още не съм започнала с  инсеминациите , но за жалост вървя на там . Моля ви , споделяйте  имена на доктори и клиники ,в които  сте постигнали успех!!!!!  bouquet

# 38
  • Мнения: 137
Здравейте, момичета. Днес направих така заветната първа инсеминация. Големият ми 29мм!!! фоликул се е пукнал (това, че обикалях цял ден и дадох 70 лв за коледна украса явно е помогнало Laughing), имам и 2 непукнати по 21 и 24 мм...да вземат и те да се пукнат,а? Мъжът ми, също казаха, че се е справил добре...абе като цяло моментът бил добър....Еми сега чакам да ми дойде или не...и се моля  Praynig

# 39
  • Мнения: 45
Raela , дано това да е бил твоят ден. Пожелавам ти от все сърце след 14 дни да видиш   EFP  Успех!!!

# 40
  • Мнения: 137
Незнам дали мястото е тук да попитам един малко глупав въпрос, но тук има опитни момичета и затова...Та днес след инсеминацията като ми предписаха Дуфастона и Утрогестана, забравих от кога ми казаха да ги почна - още от тази вечер или от утре?! Много съм зле....Ще споделите ли опит, вие как ги приемате....Мен нищо не ми пречи да ги почна сега, ама са ми 2 останали неспукани фоликули, които се надявам да доспукам, достатъчно големи са....и май лекарствата ще попречат...Малко се колебая....

# 41
  • Мнения: 72
Raela  док не те ли извика на още един преглед и да видите дали са се спукали и другите 2 фоликула?
Трябва да се приемат тези два медикамента след като се спукат.Ако утре или вдруги ден не са спукани трябва да се направи реинсеминация - само процедурата, без никакви стимулации и прочие.Според мен трябва да се чуете поне по тел. с док.
Успех

# 42
  • Мнения: 137
bonita_09, не ме извикаха, казаха, че ще ги спукам...А и не разчитали на тях...Общо взето да се обадя след теста...
Забравих да кажа, че иначе съм в овулация...имам доминантен фоликул, който се пукна преди инсето...

# 43
  • София
  • Мнения: 6 232
Raela, аз ги почвах веднага, още същата вечер. Освен това,щом имаш още два, можете да действате и сами-може пък да се пукнат междувременно Wink

# 44
  • Мнения: 137
Ха ха ха, hristina21, съветът ти е добър, смятам да се вслушам в него....няколко пъти smile3521

Общи условия

Активация на акаунт