По колко перални седмично пускате????

  • 12 893
  • 210
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 289
със сушилня е различно  може и по- малко , переш , сушиш за 1 час и пак обличаш  Peace пускам 3 пъти на бебо и на нас на 30 и 40 градуса

# 166
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Всеки ден по една пералня. Не знам кога комшийката ще слезе, защото при центрофуга така вибрира, че не е за приказка... newsm62

# 167
  • Мнения: 7
Вече само по един път на седмица. Имаме пералня на Уърпул с по-голям капацитет за пране - 9 кг. Събирам прането цяла седмица накрая всичко вкарвам и съм ок. Е, понякога не мога да я запълня цялата, но пък пералнята е супер хитра и се настройва според това колко пране съм сложила. Смисъл че пести вода перилен препарат.

# 168
  • Мнения: 4 303
Почти всеки ден, рядко се случва да пропусна. И по две на ден съм пускала, но не обичам, понеже нямам сушилня и ми е проблем простирането.

# 169
  • София
  • Мнения: 1 524
Е, не мога да не се оплача: днес 5 перални  #Crazy #Crazy Sick

Така е като взех да махам зимата памперса, кой ли ми е виновен....

# 170
  • Мнения: 689
Много актуална за мен тема. С пералня с капацитет до 7 кг съм и пак всеки ден пера - двама възрастни сме с две деца, едното е бебе.

# 171
  • Мнения: 89
По 4-5 седмично.Но в това време адски ме изнервя съхненето, а и този вятър- дрехите хвърчат през терасата, ужас направо. Close

# 172
  • Мнения: 485
Всеки ден пускам пералня.

# 173
  • Мнения: 9 472
Почти всеки ден пускам пералня.Рядко има ден,в който да пропусна.

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Всеки ден пускам бебешка пералня и почти винаги по една наша.Не ми е проблем-пералнята пере.

# 175
  • Мнения: 3 066
Около 5 седмично- 2 бели перални,1 аз спално бельо и кърпи,една черна и една червена или цветна !#ма сме,с дете на 18 месеца,сушим на балкона,или на сушилник до радиаторите на парното,което гори 22 часа в денонощие и всичко изсъхва за нула време!

# 176
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
1

# 177
  • Мнения: 311
3 перални с капацитет 7 килограма - 2 цветни (спалното бельо е цветно) и 1 бяла

# 178
  • Мнения: X
Всеки ден пускам бебешка пералня и почти винаги по една наша.
По същият начин съм и аз.
Не мога да повярвам как някой пускат само по веднъж седмично.

# 179
  • Мнения: 87
Откакто се е родила малката имам чувството, че пера нон-стоп, като си направя сметка, сигурно около 10 перални седмично! Добре, че имам сушилня, че незнам иначе какво простиране щеше да ме чака! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт