По колко перални седмично пускате????

  • 12 871
  • 210
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 167
Три членно семейство сме и в нас не се пропуска ден. Случвало се е и по три перални на ден. Като се има впредвид, че повечето ми блузи си ги пера на ръка. Ако тая пералня имаше крака щеше да избяга. Mr. Green

# 136
  • Мнения: 8
Над 10 перални в седмицата.Всеки ден x1 а понякога и x2 + събота и неделя x5-6.

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 560
Около 3-4 перални.

# 138
  • София
  • Мнения: 605
по 3-4

# 139
  • София
  • Мнения: 216
През три-четири дни по една наша и една на дребсън, една с чаршафи и хавлии седмично.

# 140
  • Мнения: 1 311
Седмично - на всяко по една с дрехите им + една с чаршафите и хавлийките им. Дотук 3. Наши - една с чаршафи и хавлии, една за бельо и тениски, една с дънки и черни неща. Значи 6.

Веднъж месечно - пердета, ама те са си 2 или 3 отделни перални. Отделно пуловери поне 2 на месец.
Кажи речи значи поне по 7 на седмица.

# 141
  • Мнения: 668
Различно, но горе долу 3-4 пъти в седмицата.

# 142
  • Мнения: 803
A на ръка, ръчно де Laughing перете ли?

# 143
  • Мнения: 4 965
Аз на ръка по едно време си перях само тънките чорапи, чорапогащите и дантеленото бельо. После открих функцията "фино пране" и поне 4-5 г. не съм прала нищо на ръка.
Е, на вилата понякога пера на ръка, ако се наложи, защото не ми се събират дрехи за 1-2 дни за пералнята, ако ходим за уикенда /пералнята ми там е за около 10 кг./.

# 144
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И аз с опцията 6-7 седмично.Както казваше една съседка-много сме мръсни,затова често перем  Joy

# 145
  • Мнения: 1 167
На ръка си пера само блузите, тъй като в пералнята на каквато и да е програма да ги пусна, се раздърпват и завалват. А аз много си пазя дрехите и умирам от яд ако някои мой пуловер не става за носене след това  ooooh!
На майка ми така и е писнало от пускането на пералня по n-та пъти на седмица, че всеки път казва: тцтцтц тоя кош за пране никога няма да го видя празен...Само ние пускаме толкова често пералня.
Ама като ви гледам отговорите се поуспокоих  Laughing не сме били единствените дето често се цапат  Mr. Green

# 146
  • Мнения: 137
Родих се, откакто си купихме пералня за 8 кг. пране. Пускам я 2 пъти седмично -- веднъж бяло и веднъж цветно.

# 147
  • Мнения: 1 890
A на ръка, ръчно де Laughing перете ли?
hahaha Цъ, и за ръчно пране има машинки Flutter

# 148
  • Мнения: 26
Между 4 и 6 перални на седмица,понякога и повече.Днес например пуснах 3,чаршафи,бельо и черни дрехи.След ден два цветно една пералня следва да се пере и пак спално бельо....край няма прането.

# 149
  • Мнения: 212
Средно 4 перални седмично,но много зависи,през зимата се пускат повече.

Общи условия

Активация на акаунт