Само дюканските хора висят посред нощ на балкона- 218

  • 33 435
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добра ви вечер  Hug
     RENI125, честита месечинка  Hug
     Вещииии, не е честно така! Искам си вещицата, на метлана и с тигана  smile3518  Кой ще ни пази от предколедни изкушения ако теб те няма!?
     ЦвеТи, как какво оправдание бе, мила!? Че то е повече от ясно - отиваш и ти на РД, който не вярва, да дойде с теб  hahaha
     bluelady D, като няма организация при вас, идвайте при нас, ние много ще ви се радваме, особено ако добръмчите с Вещи  Wink  Hug Пловдив - София колко му е...
     tatianka, помним те, как да не те помним  Hug Ама и ти не ни забравяй!  И като се заговорихте за едри и ситни трици, преди няколко дни си купих от триците, които от началото си ям - е няма такова чудо! В този пакет има всичко друго, но не и трици, превръщат се в една отвратителна лепкава топка. Не зная смлени ядки ли са или нещо друго, но ако още веднъж са подобна отварт ще ги сменя.
     ФИЛЮДКАHug Hug Hug много любов, усмивки и щастие да съпътстват дъщеря ти в семейния живот!
     solay_v, това твоето не е Дюкан  Naughty Ремонт, война, природно бедствие, каквото и да е - не е оправдание да се гладува, а ти направо се гавриш с тялото си! Не можеш да броиш деня с кофичка мляко за част от ударния етап! При нас се яде и се яде месо или риба, при това по много.
         Хайде стига съм бучала, че и без друго изглеждам като тези членки на стадото

                                                                                 

    и се чувствам също толкова заспала  hahaha Пожелавам ви щура, купонджийска, но режимна нощ и ви изпращам много  Hug Hug Hug
         Няма ли да идва събота, че ми се изчака чакането...

# 46
  • Мнения: 146
Шуши, Hug какво да кажа.. Борбата е безмилостно жестока. Като карам нормална четвърта качвам. Като карам трета + всичко е окей. качила съм 2 килограма трайно от както влязох в трета, но дупките на колана не съм преместила. Занемарих и спорта, не смогвам с фактора време напоследък. Но догодина се взимам в ръце и почвам поне три пъти седмично да тренирам. На мен това ми дава възможност да ям по-разпасано и така...

Едно ми остана което спазвам безусловно(старая се де Mr. Green) да не си сипвам повторно.

Мимеситке Hug, твойта седмица я изстрадах тиохмълком, но от сърце. Аз така чаках петицата 2 месеца... Но сега вървиш във верния коловоз..
Успех!
Зоритке, честита годинка! Hug

И гушки за един много обичан персон. Кри Hug

# 47
  • Мнения: 63
Тони, да се оправяш  Hug Каква е тази стерилна глава  hahaha
mimensita , к'вой туй нЯщо  newsm78 Да ни пожелаваш лека нощ с УФСИ Confused:
Заговорихте за банкети и аз да си кажа, че съм канена в заведението, където работех  Mr. Green И ще съм клиент  bowuu


Гардения да каже какъв празник имаха около 3 март 2008 - някакви самодейци ли бяха, каква го играеше там, че май не беше сватба това... или толкоз ми е бил акъла бременен...

Joy 1.03 е ден на художествената самодейност и ако си уцелила танцовия ансамбъл или градския хор  smile3505 Винаги става лудница с тях   #Silly
Пък аз си работех там и с повод и без - на хонорар. Ник'ва не го играя, щот' няма кого да впечатля, всички се познаваме. Вие ми бяхте шанса, ама ти ... бременна и крива  Mr. Green

# 48
  • София :(
  • Мнения: 215
          Gardenia, ма ние сме си стадУ, що да не се порадваме на спящите сестрици  Joy Пък и я виж каква `убава УФСЪ си имам в подписа  Wink А не съм само аз...
    Да е живо името на всички Ани, Анети, Анелии и да са здрави и щастливи всички майки   bouquet

    Abrakadabra, baci, Dani28, Val (+ 2 Скрит/и) и 1 Гост преглежда(т) тази тема.  smile3534
          Хубава нощ!

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 00:34 от mimensita

# 49
# 50
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Добьр ве4ер моми4ета Hug Hug Hug
Преди пишех по 4есто,но май все време не ми остава напоследьк. Confused

Вьв втора фаза сьм,55 кг Laughing мнооооооооого сьм щастлива,от февруари до сега сьм свалила 25 кг(може и малко пове4е Mr. Green,но в на4алото не се мерех).Проблема ми е оба4е ,4е не мога да задьржа тези кг Thinking,ако хапна нещо извьн протеини и зелен4уци и веднага ка4вам Confused,става вьпрос за плодове...Пьк и сега видях ,4е в трета фаза не се ядьт банани Sad,....така им се канех ве4е Embarassed.
Вси4ки ми казват ,4е сьм бяло жьлта Rolling Eyes станала ,пьк аз виждам още кьде кьде за сваляне Thinking....Като гледам снимките на моми4ета които са около моите кг виждам едни хубави крака Thinking,пьк моите са ужасни Sad,то4но там имам още за сваляне,но май свалям от кьде ли не ,но само от там не Thinking.

Ще има ли коледна среща в СОФИЯ???????

И да ви питам....идват празници...ПЛАША СЕ  Confused,какво ще хапвате на Коледа ,Нова Година.....4е аз като се прибера в БГ трябва да се боря с роднините за да не ям всякакви 4удесии,и поне да сьм готова с някакво предложение. Peace

 Hug Hug Hug Hug За вси4ки

# 51
  • Мнения: 397
Бачиии  Joy Joy Joy

Влизам веднъж на сто години, но все уцелвам и стотната година на Татянка!  Laughing  Heart Eyes  Другата седмица ме карат да летя до Англия, хем знаят, че предпочитам Скандинавието - лоши шефове и това си е!  Mr. Green

Гледам Зорита и Филюдка наминали... Поздравления за успешната година на Зорита! Много се радвам за хубавите събития и при двете.  Hug

Вещи, нещо не си защитаваш ника като хората. Плашиш, плашиш и накрая пак с по-добрата половина действаш.  hahaha

Убу де, ама когато сме в МЦ не се ли задържаха килограми newsm78.
Още от овулацията започва леко покачване на теглото, към което малко преди цикъла се добавя и задържане на течности. Второто не е задължително. С първите дни на цикъла ситуацията се нормализира. В най-лошия случай с последния.   Wink

Ще има ли коледна среща в СОФИЯ???????
Да, тази събота (12.12.09). Тук ли ще си?

И понеже повечето от вас се отчитат, да се отчета и аз - вече съм плюс 10 кг. Ако обичате, в събота двоен стол за мен, защото съм градирала от водач на овче стадо в достоен представител на краве такова. Mr. Green

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 01:13 от Abrakadabra

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Аби, явно не си видяла предната тема, където много успешно си го защитавам. И тук в тази има потвърждение за това  Mr. Green 
Радвам се много да те видя   Hug и ме е яд, че няма да мога да те видя в събота  Sad

# 53
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ще има ли коледна среща в СОФИЯ???????
Да, тази събота (12.12.09). Тук ли ще си

За сьжаление не Confused,5 дни по> кьсно ще сьм в БГ ...... ще зарадвам роднните, които ве4е са се наговорили какво да ми правят да ям ooooh!,4е сьм се била"загубила hahaha" hahaha Laughing Laughing

Следващият пьт може и да ви оцеля Wink Hug

# 54
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добро утро  Hug
     Не мога да си отворя очите, така ми се спиии... Дано кафето помогне.

                                                                             

     Кантара тази сутрин се е закотвил на 78.700 - ходи на горе, на долу като разкачена вратница  ooooh!
          Пожелавам ви усмихнат, спокоен и режимен ден  Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 30
Добро утро
Не съм писала отдавна но днес наминавам за да кажа че правя 9 месеца с режима и вашата невероятна компания.Имам едни 2-3 кг в повече ,но ми дойде и цикъла ,та ще видя утре на кантара как стоят нещата.
Да почерпя: newsm57    Animal Tropical Fish
Много се радвам че Зори (честита дюканска год),Филюдка,Аби писаха,бяха поизчезнали като мен  Wink
Честити месечинки на Дж100,Женуша,Епсон и Нарци    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Да нагушкам редовните,те си знаят  Hug Hug Hug
 Пожелавам  Ви приятен ден и скачам  за да  не закъснея за работа.

# 56
  • Мнения: 1 731
Добро утро и от мен ,сладурки! Hug
Аз май се пооправям вече,по-малко взех да кашлям.абе ще се сборя с тия болести ама ...Май и цикъл наближава,та незнам затуй ли кантара подскача като ощипана ученичка. newsm78 Joy Три пъти се меря таз сутрин и три различни стойности ми дава.Незнам на кое да вярвам вече. #Crazy
Снощи доста пот се ля на танците,утре пак,в петък пак ще се играе и в събота. Party Party
Въобще хубаво нещо са празниците.Като стана въпрос за празници и софри ,ние ще сготвим повечето неща в режимен вариант с една-две изключения,то няма как. Thinking Ама поне да не прекалим съвсем ,че после ще има да се реве цял месец ако не и повече.
pink85,честита месечинка!Успешно задържане (мисля че беше в трета вече,дано не греша). Hug
Val,какво точно не им харесваш на краката си?Може би малко спорт трябва ,а ? newsm78
Кажете зеления боб как става най-вкусен?
Прегръдки и целувки на пинк,марпълчето,Филюдка,Зорита,смайлис,Янич-ти пак се изгуби ,скъпа,Крис,Тумбето,Гарденийка,петенце-цветенце...и всички,всички да не изброявам ,че ще прекаля с писаниците.Като стана въпрос за прекаляване-Вещи,не съм ти благодарила за новата темичка,много ми се иска така да се излегна. bowuu Joy
Айде лек и успешен ден от мен!  bouquet Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 5 001

Кажете зеления боб как става най-вкусен?
Сготви го с пиУе...

Задушаваш 1 глава лук,нарязна ситно,5-6 скилидки чесън заедно с месото(в малко водичка).Като си промени цвета месото,добавяш 1 ч.л. червен пипер,сол и наливаш вода,колкото да се покрие месото.Вариш до омекване.След това добавяш зеленият фасул(ако е от буркан...Ако ти е замразен ври заедно с месото),1-2 домата от консерва(леко пасирани),магданоз,копър(по половин връзка).

Или бухни всичко дето ти писах в гювеч и забрави за 2-3 часа във фурната. Mr. Green Пак става вкусно,а и не му висиш да го гледаш.Готви си се само....


П.П. Т'ва беше вместо "запис" в новата темичка  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


ВЕЩИИИИИИИИИИИ  newsm45 пак няма да те видя...... smile3511

# 58
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен!
Добре, че е  pink85, та да ми напомня за месечинката! Девет месеца, а минаха като един! Пинки, честито и на теб!
Благодарности на всички момичета, с помощта на които месеците минават неусетно!

За протокола - килограми около 57-58, четири месеца и нещо в трета, остават ми още два и половина. Спазване на режима - почти по правилата, с много малко временни отклонения и 1-2 големи Embarassed. Обиколки - стабилни, с изключение на коремната ooooh!, която чака само да хапна нещо по-така, за да се увеличи с два сантиметра. Нещо не се виждам много в четвърта, май ще си карам една трета+ и това си е.

В тази връзка си мисля, странен механизъм ни е измислил Дюкан в трета - ядеш нещо нормално, качваш веднага 1 кило. Спазваш протеинов ден - махаш го. Не мога да разбера какво е това, което качва 1 килограм за няма и 1 ден. Да е задържане на течности - не ми се вярва, от какво е всъщност е този примерен +1 килограм? И какво ще се случи в четвърта, че няма да го има? Някой да има обяснение?

Пожелавам ви лек и спорен, щастлив ден! Да ви се случат само хубави неща!

# 59
  • Мнения: 63
Добро утро и от мен! Плюса ми е наполовина вече и усещам как ще си стигна линийката  Laughing
Честити месечинки на Пинк85, Дж100,Дженуша,Епсон и Нарциса.   bouquet за усилията ви момичета!

Да е честит празника на всички Анета и на тези, които празнуват днес  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт