Само дюканските хора висят посред нощ на балкона- 218

  • 33 432
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Здравейте!  Laughing
Честита дюканска годинка на Зорита, радвам се, че пак прописа, и то на кирилица, липсваш тук  Hug
Вещи, благодарности, много хубава тема, а заглавието е убиец  Wink   bouquet
Петенци, щом имаш огромен плюс, значи сигурно не сте направили белята, а доказателството за това предстои. Стискам палци!  Hug
Сега искам да похваля моя мъж, той се тегли на някакви странни интервали, но това не му пречи на резултатите. За 17 дни е свалил 8.5 кг. и 9 см. от обиколката на талията. Другите обиколки почти или съвсем не са мръднали, но това си е нормално, защото си имаме преди всичко шкемби  Laughing Колкото до мен, все съм си така. На майтап, на истина, май скоро ще отчитам месечинка без нищичко свалено. Обвинявам за това преди всичко противозачатъчните. Смених ги, бях на Ясмин. С тях не се задържат течности, но пък те превръщат в абсолютно дърво (не помня коя дюканка подсказа тук последното, но й благодаря). Е, върнах се към стария Трирегол, дървото замина в небитието, обаче краката чак ми тежат и са видимо отекли. Тъй че ще търся нещо трето, а дотогава ще си знам, че задържам вода по хормонални причини. Впрочем, колкото и да ми се иска да продължа да свалям бързо и да приключа, като си гледам увисналите кожи, много ясно си давам сметка, че задържане ми е нужно. Тъй че се старая да съм спокойна и до края на годината няма да предприема никакви допълнителни мерки, даже и да не смъкна нито грам.
mamma_mia, доколкото си спомням, първи ти отговорихме аз и още една дюканка (не ми се връща да гледам коя, извинявам се). Искам да ти кажа, че когато някой ти е дал любезен отговор без критики на подобен въпрос, това означава само, че този някой цени мира в темата и е предпочел да не дава повод за реакции като последващата ти. Че е решил да не се задълбочава и да ти отговори механично. Но в никакъв случай не значи, че не е забелязано нехайството и очевидната липса на познаване на основните моменти в режима. В първия пост на Вещи до теб не намирам нито една обидна дума, да не говорим за злина. Според мен й дължиш извинение за грубия тон и обидите.
Желая на всички хубав ден!  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 2 901
Здравейте, мирни дами!

Снощи и аз дебнах, ама не чак толкова че да се запиша първа-втора.

Вторипореден ден 59,700 кг. Дори при налична баласта, ще видим как върви натам. Мъжът ми от вчера до днес не е свалил нищо, но и с нищо прието не се е разлелил, простете. Аз обаче се измерих на 2 обиколки - ханшът ми за почти 5 месеца е намалил обиколката си с 10 см, според мъжа ми, нищо не било (щото гледа опълнат сантиметър, но като влязох в предишната си обиколка, видя разликата в отпуснатия сантиметър около мен и каза, че не било възможно. Приемам го като комплимент, че и преди съм била толкова хубава, или толкова незабележима.  Mr. Green

Гардения да каже какъв празник имаха около 3 март 2008 - някакви самодейци ли бяха, каква го играеше там, че май не беше сватба това... или толкоз ми е бил акъла бременен...

За протокола, не мисля, че някой трябва да се извинява на някого, каквото повикало, такова се обадило и в двете посоки валидно за двете дами, мисля че са квит.

# 32
  • Мнения: 110
   Здравейте на всички!
   ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!!
   ЗОРИТА,честита годинка,миличка!Изглеждаш прекрасно.Успех и късмет и занапред!
 

# 33
  • Мнения: 459
Привет и от мен в Новата тема!
Вещи,   bouquet

Обмислям план как да се измъкна и да дойда на срещата в събота. Проблемът е, че детето е на рожден ден в 12.30ч. в едно клубче на "Красно село" и таткото не иска да го заведе! Трябва аз да го карам, а и трябва да остана Confused, или пък не трябва newsm78. Още обмислям с какво да се оправдая пред родителите и да се измъкна-давайте идеи Praynig

Сега видях, че днес е 8 декември! Честит празник на празнуващите студенти /как ми се иска да успея и аз да се дипломирам най-накрая /

Зоритке, честита ти дюканска годинка    bouquet Липсваш мнооого в темата Hug

RENI 125, честита ти месечинка! Успешно задържане на постигнатото Peace

Дочитам старата тема и видях една мома, дето все сърдита, като някой й направи забележка. Не така!!! Тук истината е в четенето Peace  и в помненето /последното на мен не ми се отдава Confused. Напоследък какви работи забравям  ooooh!/
Хубав ден на всички  Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 08 дек 2009, 15:21 от ЦвеTи

# 34
  • GYM
  • Мнения: 814
ВЕщи, тоз път ме уби - със снимките и заглавието hahaha Отчитам се - килограми в норма, всичко е наред. Стягам се за пътуване в чужбинско и в тоя ред на мисли - може ли някоя скандинавска дюканка да ми каже под какво наименование да търся овесените трици в Швеция или Финландия??? Благодарско Hug

# 35
  • Мнения: 170

За протокола, не мисля, че някой трябва да се извинява на някого, каквото повикало, такова се обадило и в двете посоки валидно за двете дами, мисля че са квит.

 newsm10 smile3521 newsm10

Честит Осми декември, мили ученолюбиви отслабващи дюканки!!!

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Да, сега да ви успокоя, дишайте спокойно, купона в събота ще е супер. Няма да идвам, така че всички ще се веселите двойно Wink
Пожелавам на всички приятно изкарване.

Ще отговоря предварително, че съм възпрепятствана служебно, надявах се да се отмени, но не стана за съжаление. Но от това доста от вас ще имат поводи за радост Simple Smile

# 37
  • Мнения: 850
   Важна обява : Бургаска коледна среща на 19.12.2009год. от 17.30часа /събота/ ресторант Стария Созопол! Каним всички да направим една хубава трапеза и да побъбрим сладко ! Моля всеки решил да дойде да носи малко коледно подаръче по избор за томболата ! Записване при мен на лични  

# 38
  • Мнения: 146
ВЕщи, тоз път ме уби - със снимките и заглавието hahaha Отчитам се - килограми в норма, всичко е наред. Стягам се за пътуване в чужбинско и в тоя ред на мисли - може ли някоя скандинавска дюканка да ми каже под какво наименование да търся овесените трици в Швеция или Финландия??? Благодарско Hug

В Швеция се казват Harve gryn(едри) Harve kli(по-ситни).

Аз не съм писала от векове, който ме помни Mr. Green
Но чета!!
килограми задържам стабилни, iграе малко нагоре кантара, ама такъв е живота.

Гушки за всички. Hug

# 39
  • GYM
  • Мнения: 814
tatianka , мерси  bouquet И едно - завид на коледносрещащите се... Ние от Пловдив - пак никаква организация Sad

# 40
  • Мнения: 850
  Помним те разбира се и кво само толкова ли  Heart Eyes !

 Честита годинка на Зоритка , ей да знаеш много ми липсват веселите ти постове , просото така си приличате със Цоцито че си мислех в началото, че се базика нещо с нас !  
  А някой знае ли нещо за нея .... еххх ами Слабето еххх , нещо се разчувствах ! Кви спамърски вечери ставаха в темата ...  Whistling Вещи   bouquet

  RENI 125 , честита месечинка , чудесен резултат и много скоро всички ще забележат промяната !   bouquet Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 110
  ВЕЩИ,какви са тези синтенции/намеци?/Нали си знаеш,че на вкус е на цвет таварищи нет!Я,яхай метлата,хващай тиганя иииии право у Софето!!! #2gunfire

# 42
  • Мнения: 243
             http://www.youtube.com/watch?v=O65OJvdEdmQ&feature=player_embedded

              ЗОРИТКЕ ЧЕСТИТА ГОДИНКА - филюдка от Филюдка
              ОООО ВЕЩИ, без теб празникът няма да е същият, знаеш си го ти!
Благодаря за новата темичка и за грижите, коит ополагаш за всички нас.
              МОМИЧЕТА да искарате хубаво на срещата в събота, а аз от моя страна ще изпратя в понеделник сигурно снимки (може и още в неделя) от годежа, също и за БУРГАЗЛИЙКИ - да прекарат колкото може по добре и по весело.
             Гушкам ви всички и ви целувам! На всички момичета извън България - Тяна, Ниала, Немско цвете, Николинчето има и още но не им помня никовете, на Рени и Зоритка - весели празници и много здраве, късмет и благополучие през новата година.
             Обичам ви момичета - всички с които съм се запознала   ги имам като стари приятелки - ма те си знаят, а всички с които не съм се запознала мисля че познавам отдавна. Хайде стига съм се разливала - лека вечер на всички!

                                          ФИЛЮДКИИИИИИИИИИИИИИИИИ

# 43
  • Мнения: 18
valeks, благодаря за съпорта  Hug Днес бе може би най-отвратителния ми ремонтен ден и съжалявам, че се включвам едва сега. Исках само да те уверя, че се опитах да бъда догонваща дюканка само ден след теб. Дерзай и се хвали с резултати смело! Аз нямам време да се претегля, а и да намеря трудно ще пробия път до кантара (наистина е ужас в нас), но днес бях само на кисело мляко (половин кофичка 0,1% на my day, щото вереята малко ми писна) с овесени трици и така и не ми остана време да си приготвя друго или пък време да го изям  Embarassed Само да мине тропането в нас и ще съм стриктна! Не знам дали това ми се брои за официален първи ден от ударния режим, но за мен си е такъв.
А по повод на мотивацията да кажа: аз съм висока 1.70м и тежа 62кг. Според мен трябва да стана 57, а според един калкулатор, постнат от някоя бг мама тук трябва да съм 56. Не ми е проблема в свалянето, а в задържането. Сама виждаш на какъв режим съм. Има дни, в които не слагам нищо в устата си, но и понякога наваксвам (и тъй като обемни храни не мога да поема, то се натъпквам с шоколади и каквото сладко докопам).
Ще устискаш до Коледа де, то не останаха дни вече. (С тоя ремонт аз само се надявам да мога да се изкъпя като хората до тогава честно казано). Абсурдно е да напълнееш толкова много. Това е само в представите ни. Аз задържах дооста след като спрях протал 2. Качих само 3кг за близо година, в които си позволявах на морето например и рибка (пържена), и картофки, и сладоледи... Преди 6 месеца обаче спрях цигарите и към качените 3кг добавих още 4 и така резултата е +7кг.
Според майка ми силно се престаравам и трябва да спра със слабеенето, но 56-57кг наистина са моя заветна цел.
Чакам вести от теб!   bouquet

# 44
  • Мнения: 1 731
Здравейте ,дюканки -сладуранки.Аз да кажа ,че съм на антибиотик вече.Заради кашлицата.Малкия и той ,защото пък е с червено гърло.А ми предстоят два банкета и в неделя среща с вас,сладури. Hug
 ooooh! Уфф,много ме е яд ама няма как.Да не стигна до инжекции ,че тогава ще почина направо. #Crazy
Честита годинка на Зоритка-успешно задържане,мила .  bouquet
Нещо главата ми е стерилна . newsm78

Общи условия

Активация на акаунт