Само дюканските хора висят посред нощ на балкона- 218

  • 33 431
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 850
    Добро утрооооо , зебрата ме кефи мноУУУ Вещи   bouquet

# 16
  • Мнения: 170
Добро утро,момичета.Честит празник на всички студенти.Вещи изкара ми акъла с тоя балкон Mr. GreenТъй да си кажа и схемичката,която измислих пък вие казвайте,добре ли е или зле.Понеделник и четвъртък - протеинови дни.Останалите - сутрин-трици с к.мляко,междинна закуска - плод,обяд - въглехидрати+нещо малко сладко Mr. Green,следобедна закуска - плод,вечеря - протеини +зеленчуци.Да допълня -четвърта фаза съм,да не се обърка някое момиче,което е в първа или втора фаза.Вчера ми беше първият протеинов ден - стриктен,днес продължавам със схемата.Ааа,забравих и всеки ден по 15 км. на велото.Успешен ден на всички.  bouquet

# 17
  • Мнения: 1
рано рано, поне за мен, влизам и се разписвам!  bouquet

Да се излегна искам и аз ...

И от висене вчера на бакона сам минус 300 гр!
И последната страничка си казва думата

# 18
  • Мнения: 63

Благодаря за кирилизатора, който иска по-тесен комтакт и по-бърз (Гардения, чакам.......)знае как....лека и отслабваща нощ на всички красавици  4470
  newsm78 Нещо нИ връзвам  Blush  Моля те, кажи какво чакаш, че аз докато се сетяяяяяяя.......
Честита годинка   bouquet Звучиш страхотно! Много се радвам, че желанията ти се сбъдват. Все така да е и занапред  Hug

Честит 8 декември на всички, които го празнуват!

# 19
  • Basel
  • Мнения: 65
Аааа,легнах си ама на фигура незнам дали ще го докарам.Вещи,как го измисли това заглавие smile3501От вчера имам гаден + и краката са ми отекли,дано да е от овулацията.Все си мисля да не се качвам на кантара по време на овулация и МЦ,ама не изтрайвам,пък после ми е кофти Tired     Честито на всички настоящи и бивши студенти!Сега отивам да си доспя  bouquet

# 20
  • Мнения: 431
Добро утро, дами! Hug
Честита годинка на zorita  bouquet
Незнам за хвалене ли е или какво, ама до вчера(4ти ден П-първа фаза) бях 73,5кг от 75кг. Днес първи ден МЦ и съм 72,5кг. Убу де, ама когато сме в МЦ не се ли задържаха килограми newsm78. Или аз сама се навивам, че всъщност минуса е повече? Mr. Green
Вещи, мерсаж за темичката, ама аз мисля да се поизлегна, че нещо ме боли коремчето.
Гарденийка, гледам че си от Дряново. Живот и здрве догодина като си дойда(от Г-во съм) много ще се радвам да се запознаем. Hug
Лек и режимен ден на всички!
Честит 8ми декември на празнуващите!

# 21
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте  bouquet
Честит 8 -ми декември на всички празнуващи  bouquet Hug
Аз няма какво да се похваля, вчера успешен протеинов ден Whistling Hug

# 22
  • Мнения: 27
Добро утро
След снощното висене на балкона днес се събудих с +Явно кантара и аз хич не се обичаме.Вече трябва да съм в четвърта фаза,но килограмите ми не са никак стабилни така,че продължавам в трета
Честит празник на всички студенти

# 23
  • Мнения: 139
 smile3507 Добро утро на всички  Hug
честит празник на студентите! Много да се учите и много да сполучите!  bouquet  bouquet  bouquet

След среднощното висене на балконя и втори П ден, днес съм в норми - 62  newsm44 А бе искам да съм 60 и замислям след празниците нещо, ама де да видим Naughty Пък идеята на Нони за два отделни П дни хич не е лоша, че май се товаря с два последователни newsm78 Освен това за сега действа, ама може в един момент да престане  Confused

Вещи  bouquet тенк ю за хубавата темичка Hug  Вече всички висящи по балкона не приличаме на туй чудо  Joy но не е зле да си го припомняме  Wink
Пожелавам  на всички спорен и хубав ден и гушлячки, за който иска Hug Hug Hug Hug Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 276
добър дееен!
аз съм с огромен плюс днес!чакам МЦ вече 1 седмица и не става!ако сме направили беля..... Sick

Вещи Hug newsm51

Зоритка, честита ти годинка! newsm51 да си все така прекрасна и слънчева!много ми липсваш! Hug Heart Eyes

Криско, ама много си хубава на новия аватар!пу пу пу!май го казах ,ама пак да го кажа!

Честит празник на всички студенти!


Мименситка, така се получи просто!съжалявам!много ми се идва, но няма с кого, а сама не ми се пътува!догодина, обещавам!

момичета, защо не ми пишете на лични за срещата? Thinking newsm29

# 25
  • Мнения: 11
Здравейте мили дами - днес правя 2 месеца с режима и съм много доволна от себе си , че удържам толкова време фронта  Laughing
Равносметката е , че смъкнах 10 кг. от снажното си тяло (но за съжаление само аз си забелязвам промяната)
Продължавам смело напред да се боря с излишното по себе си докато не видя поне цифра  7
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МИНАЛИ , НАСТОЯЩИ И БЪДЕЩИ СТУДЕНТИ     bouquet

Лек и усмихнат ден  Hug Hug Hug

БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ СТЕ ДО МЕН И МИ ПОМАГАТЕ  newsm20

# 26
  • Мнения: 7
Добро утро (за поспаланковците) и честит празник на всички студенти  и други празнуващи Hug
mecheto   при мен специално преди цикъл ми е задържането на течности и като ми дойде олеквам рязко. Все пак е много индивидуално, но при всички положения са отлични резултати.Поздравления   Peace.
Аз да сеотчета.За първи ден съм свалила малко повече от килограм.Вери съм хепи от себе си.Дай Боже все така  Crazy.
solay_v, как вървят при теб нещата с режима?

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
смъкнах 10 кг. от снажното си тяло (но за съжаление само аз си забелязвам промяната)

За съжаление често се случва и това, но после изведнъж всички ще забележат промяната. А ако промениш нещо друго в себе си - прическа например или стил на обличане - изведнъж ще го видят Wink

# 28
  • Мнения: 170
смъкнах 10 кг. от снажното си тяло (но за съжаление само аз си забелязвам промяната)

За съжаление често се случва и това, но после изведнъж всички ще забележат промяната. А ако промениш нещо друго в себе си - прическа например или стил на обличане - изведнъж ще го видят Wink

Аз съм жив пример за това, откакто смених прическата и цвета всички забелязаха колко съм отслабнала Laughing Laughing Laughing и направо съм се стопила Rolling Eyes, а до преди това само цъкаха и викаха-"Ама ти нещо си се разхубавила, абе има нещо, ама какво..." и се пулеха нагло насреща ми, а аз си викам наум има нещо да, свалих една торба цимент от гърба си, ама нейсе Laughing.....Обаче една коса направи чудеса, чак не могат да ме познаят и ме подминават като бърз влак пътническа гара.... smile3506 smile3534 smile3532

Петенце, Криси, Тони, ще направя всичко възможно да дойда на срещата.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 139

Криско, ама много си хубава на новия аватар!пу пу пу!май го казах ,ама пак да го кажа!

Е, Петито ми Hug Heart Eyes напраУ са надух кат' пуяк hahaha  Embarassed Crazy

Аз нали знайш, съм вечно записана Hug Hug Hug

Тумбе Hug Hug Heart Eyes писали сме заедно и си ми убягнала, ама те видОх Hug Ако не дойдеш ти, шА дойдем ний Naughty

Последна редакция: вт, 08 дек 2009, 11:45 от kris70

Общи условия

Активация на акаунт