True blood(Истинска кръв)-5 тема

  • 19 937
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Куцпил ,душа ма те са прекалено рошави де. Tired
Как да го поискам. Rolling Eyes

# 676
  • Мнения: 3 736
А, ясно, имаш предвид рошави генерално, не само в главата  Laughing Няма лошо, де.

# 677
  • Мнения: 1 558
Куцпил ,душа ма те са прекалено рошави де. Tired
Как да го поискам. Rolling Eyes

Точно ти не трябва да го искаш StopМисля,че си имаш достатъчно работа по опазването на Бил,за да искаш вълчо Wink Кати да му мисли,макар че като видях рисунката на Алсид и Суки,струва ми се,че и тя ще има доста работа по опазването на вълчо Mr. Green

# 678
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Куцпил ,душа ма те са прекалено рошави де. Tired
Как да го поискам. Rolling Eyes

Точно ти не трябва да го искаш StopМисля,че си имаш достатъчно работа по опазването на Бил,за да искаш вълчо Wink Кати да му мисли,макар че като видях рисунката на Алсид и Суки,струва ми се,че и тя ще има доста работа по опазването на вълчо Mr. Green
Аааа,не го искам вълчо бре. NaughtyСърцето ми тупти само за един.
Само така си размишлявам. Whistling

# 679
  • Мнения: 920
Дюбрутро и от мен. Досега се разправях и аз със строшен интернет Twisted Evil
Много хубав фикшън, браво  bouquet
Алсид е описан много добре в третата книга, но аз категорично отказах да я чета, защото просто не го харесвам, не зная защо Thinking Предубедена съм. Той е красив, висок, грижовен, от него лъха някакво спокойствие и колкото и абсурдно да звучи,  човечност.Държи се джентълменски  и я няма тази свирепост, както при вампирите и Ерик в частност Mr. Green Той си има собствен бизнес и си изкарва парите с честен труд. Длъжник е на Ерик и затова варди Суката през деня, когато нашето момче спинка в ковчегчето си Mr. Green Има някакъв дългкъм Ерик, мисля, че беше нещо хазартно, което баща му беше натрупал май, ама ще ви излъжа newsm78
Да ви кажа, мен нещо за Лафйет ми се пише сега, не зная, ще видим  Crazy

# 680
  • Мнения: 3 736
Пиши, пиши, за Лафайет ще е интересно  Simple Smile

# 681
  • Мнения: 324
Хи хи хи Кате,натроши му канчето на тоя дето е гласувал.
Аз да си кажа,че не съм аз. newsm56

Че смее ли да го иска  Wink Аз Бил го гледкам отдалече само, пък за Ерик хич и не си помислям / Whistling/

Божеее,че аз сексапилен върколак не съм виждала. no
Все са едни голи,рошави като металисти.
А, и на Джеймс Хетвийлд да прилича пак не му прощавам  Heart Eyes

# 682
  • Мнения: 324
Алсид е описан много добре в третата книга, но аз категорично отказах да я чета, защото просто не го харесвам, не зная защо Thinking Предубедена съм.
Да ви кажа, мен нещо за Лафйет ми се пише сега, не зная, ще видим  Crazy

Правилно, правилно... за какво ти е?! Спокоен, човечен, красив, ВИСОК...ама въобще за какво ти е притрябвал.
Ей, Bebo4ka, много те харесвам да зн`аш  newsm62
Аз като се включих за първи път в темата ми бяха курдисали Лавайет и на мен си ми харесваше. За това ще чакам да прочета твоята гледна точка за него   bouquet

Джес, браво
-   Колкото и да ме удряш не ме боли.
-   Абе като ти завра кол в сърцето дали няма а?
Направо си представих сцинката  hahaha

# 683
  • Мнения: 3 736

А, и на Джеймс Хетвийлд да прилича пак не му прощавам  Heart Eyes

Ей, верно бе! Чичо Джеймс може без грим да изиграе върколак!  hahaha

# 684
  • София
  • Мнения: 350
Кати   не се сетих за друг подходящ израз и затова кол в сърцето Simple Smile

А върколаците може да са космати, но нали се сещате колко голи ще ги видим, все пак за да се превърне в върколак ще си разкъсат дрехите и после като е пак човек ще е голлл, аз поне така си го представям. Щото кльощав вълк без козина, който не разкъсва дрехите не съм виждала още.

# 685
  • Мнения: 3 736
Кати   не се сетих за друг подходящ израз и затова кол в сърцето Simple Smile

А върколаците може да са космати, но нали се сещате колко голи ще ги видим, все пак за да се превърне в върколак ще си разкъсат дрехите и после като е пак човек ще е голлл, аз поне така си го представям. Щото кльощав вълк без козина, който не разкъсва дрехите не съм виждала още.

Баш! И аз това имах предвид, затова споменах Новолунските младежи. Може да решат по подобен начин да представят и ТБ вълците, а не като твърде окосмени хора, както беше във "Вълк"... Дано, де.

# 686
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Е то остава космат вълк по бели маратони и джинси и тенска Адидас. Laughing

# 687
  • София
  • Мнения: 350
Е то остава космат вълк по бели маратони и джинси и тенска Адидас. Laughing

Зависи. Ако върколака е адвокат в сериала или няква подобна професия едва ли ще е с горепосочените дрехи.По скоро с някой костюм Армани  Heart Eyes и какво яко разкъсване ще падне. Брях как си мечтая.

# 688
  • Мнения: 3 736
Е да де, нали помните Джак Никълсън и Джеймс Спейдър какви бяха обрасли във "Вълк". Иначе прилично облечени, ама с прекомерно окосмяване, особено лицево. Не ме кефеше тоя "стил"...

# 689
  • Мнения: 1 558
Джес, браво
-   Колкото и да ме удряш не ме боли.
-   Абе като ти завра кол в сърцето дали няма а?
Направо си представих сцинката  hahaha

Аз да си призная,че точно този кол в началото малко ме притесни.Не бях  дочела изречението до края и си мислех:"Боже,къде иска да го завира този кол,Сукито?" ooooh! ooooh! ooooh! Успокоих се като прочетох края.....,което пак е странно,защото ще го убие....  Tired Явно го предпочитам мъртъв,вместо....обезчестен! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт