True blood(Истинска кръв)-5 тема

  • 19 912
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 736

Аз да си призная,че точно този кол в началото малко ме притесни.Не бях  дочела изречението до края и си мислех:"Боже,къде иска да го завира този кол,Сукито?" ooooh! ooooh! ooooh! Успокоих се като прочетох края.....,което пак е странно,защото ще го убие....  Tired Явно го предпочитам мъртъв,вместо....обезчестен! ooooh!

 Joy Joy Айде пак се почна... Ама много си хард, Таничка, много!  Wink

# 691
  • Мнения: 324
Кати  не се сетих за друг подходящ израз и затова кол в сърцето Simple Smile

А върколаците може да са космати, но нали се сещате колко голи ще ги видим, все пак за да се превърне в върколак ще си разкъсат дрехите и после като е пак човек ще е голлл, аз поне така си го представям. Щото кльощав вълк без козина, който не разкъсва дрехите не съм виждала още.

# 692
  • Мнения: 1 558

Аз да си призная,че точно този кол в началото малко ме притесни.Не бях  дочела изречението до края и си мислех:"Боже,къде иска да го завира този кол,Сукито?" ooooh! ooooh! ooooh! Успокоих се като прочетох края.....,което пак е странно,защото ще го убие....  Tired Явно го предпочитам мъртъв,вместо....обезчестен! ooooh!

 Joy Joy Айде пак се почна... Ама много си хард, Таничка, много!  Wink

 hahaha hahaha Джес е виновна,виж в какви размисли само ме хвърли...... Mr. Green

# 693
  • Мнения: 3 736
Ох, чак сега успях да прочета новата глава. Браво, Джес! Това изречение особено ме грабна: "И без тва след една бутилка червено вино, хич не ме беше страх." Силно реалистично. Значи, освен шавлива, и пиЕница ще вземе да се окаже горката девойка  hahaha

# 694
  • София
  • Мнения: 350
Ако исках Ерик мъртъв досега да съм го килнала ама няма как той все пак е главният герой.
А за Джак Никълсън и Джеймс Спейдър в "Вълк" то тогава не бяха толкова популярни върколаците ми се струва и вампирите, в днешно време си е направо бум и затова има толкова секси актьори. Но не всички са истински фенове на вампирите и върколаците, някой ги харесват само заради модата.

Трайкова : виновна, виновна

# 695
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Джес, браво
-   Колкото и да ме удряш не ме боли.
-   Абе като ти завра кол в сърцето дали няма а?
Направо си представих сцинката  hahaha

Аз да си призная,че точно този кол в началото малко ме притесни.Не бях  дочела изречението до края и си мислех:"Боже,къде иска да го завира този кол,Сукито?" ooooh! ooooh! ooooh! Успокоих се като прочетох края.....,което пак е странно,защото ще го убие....  Tired Явно го предпочитам мъртъв,вместо....обезчестен! ooooh!
hahaha По добре с кол в сърцето от колкото в..г...т. hahaha

# 696
# 697
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
 hahaha Мале,малеее да пускат филма бързо,че глей какво става.
Такива ги спретваме,че ум да ти зайде. hahaha

# 698
  • Мнения: 3 736
Абсолютно, Zisska, почвам да се плаша  Mr. Green

# 699
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Глад ни гони,глаааад. Mr. Green

# 700
  • Мнения: 3 736
Абстиненция, абстиненцияяя! Айде, аз мойта ще я лекувам днес след работа, после чак март... и после най-сетне да дойде юни  Laughing

ПП Таничка, мнооого мерси за аватарната помощ!  Hug

# 701
  • Мнения: 1 558
Джес, браво
-   Колкото и да ме удряш не ме боли.
-   Абе като ти завра кол в сърцето дали няма а?
Направо си представих сцинката  hahaha

Аз да си призная,че точно този кол в началото малко ме притесни.Не бях  дочела изречението до края и си мислех:"Боже,къде иска да го завира този кол,Сукито?" ooooh! ooooh! ooooh! Успокоих се като прочетох края.....,което пак е странно,защото ще го убие....  Tired Явно го предпочитам мъртъв,вместо....обезчестен! ooooh!
hahaha По добре с кол в сърцето от колкото в..г...т. hahaha

 rotfImbo Да ти кажа,думата „завра„ ме подведе Mr. Green Ако беше използвала „забия„,вероятно нямаше да си правя подобни асооциации! Joy

ПП Таничка, мнооого мерси за аватарната помощ!  Hug

 HugЕ,моля ти се,за нищо!

# 702
  • Мнения: 3 736

 rotfImbo Да ти кажа,думата „завра„ ме подведе Mr. Green Ако беше използвала „забия„,вероятно нямаше да си правя подобни асооциации! Joy

Е, не, не сте хора вие!  smile3532

# 703
  • Мнения: 324
 hahaha Голяма веселба пада тук. Сега приспах децата и ще трябва да се смея на ум  Joy

Абстиненция, абстиненцияяя! Айде, аз мойта ще я лекувам днес след работа, после чак март... и после най-сетне да дойде юни  Laughing

Много си права! И аз реших да се лекувам с вампирски дневници, но така е написана тази книга, че се чудя дали и аз да не се хвана да публикувам някоя творба.
Ама то моя стил малко пародия ще бъде. Пък може и филм да заснемат...

Спирам с фантазиите...

# 704
  • Мнения: 3 736
hahaha Голяма веселба пада тук. Сега приспах децата и ще трябва да се смея на ум  Joy

Абстиненция, абстиненцияяя! Айде, аз мойта ще я лекувам днес след работа, после чак март... и после най-сетне да дойде юни  Laughing

Много си права! И аз реших да се лекувам с вампирски дневници, но така е написана тази книга, че се чудя дали и аз да не се хвана да публикувам някоя творба.
Ама то моя стил малко пародия ще бъде. Пък може и филм да заснемат...

Спирам с фантазиите...

Давай, давай, пародията е чудесен жанр!  Mr. Green И недей спира с фантазиите, мен те ме поддържат във форма  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт