True blood(Истинска кръв)-5 тема

  • 19 910
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 920
Кати, давай бе, само се каниш, я вземи напиши нещо Heart Eyes
Аз все си мисля, че и в Бг има такива талантливи писатели, които могат да издадат много интересни книжки, обаче тесногръдието и липсата на достатъчно подкрепа от издатели ги обрича на вечна неизвесност. Така че Кати, ако живееше при Хамериканците, нищо чудно досега да си написала нещо пък и да са го заснели вече Thinking Не че и там е много лесно, но поне имаш реален шанс да направиш нещо Crazy Аз лично много се дразня, че четем основно амреикански писатели на трилъри, вамплитература и всякакви подобни Crossing Arms Стефани Майер да не би да е гениална писателка, хм, нищо подобно, като нас е. То и ние ако се напънем можем да родим някоя интересна сага с главни действащи лица - свръхестествени същества. Малко оф топик, сори Blush

# 706
  • Мнения: 3 736
Свалям ти шапка, адашче, за това изказване!  Peace

# 707
  • Мнения: 324
Bebo4ka, с две думи ме нави, ей  Hug
Като дете писах разкази и стихчета и ги лепяхме на паната в училище. Има литературна жилка в мен, но бързо губя интерес. За да се захване човек сериозно с писане трябва да се отдаде изцяло на това. На мен ми се губи този момент - дечурлигите ми запълват цялото време, а след година се връщам и на работа...
Ако започна да пиша история трябва да я довърша. Вечер преди да заспя винаги ми се върти нещо в главата - може би и за това винаги сънувам  Thinking
Ако все пак се навия на нещо вие първи ще сте ми редактори  Hug

# 708
  • Мнения: 3 736
Хич не се колебай! И аз пописвам отдавна, особено когато съм влюбена, тогава музата ме сграбчва много силно  Mr. Green Ама си мълча, щото ме е срам...

А, че не е лесно, не е, ама кой е казал, че хубавите неща са лесни  Wink Я вземи, Кате, да си записваш това, което ти се върти в главата преди сън.

# 709
  • Мнения: 1 558
Кате "Хермес" бяха обявили национален литературен конкурс,може и още да продъжава.Пиши,пиши.... Peace

П.С Аз като приспах малката и съм заспала,тв-то работи и по едно врем чувам в просъница,че имало престрелка в центъра на София и са убили Боби Цанков ShockedВикам си:"Сигурно сънувам!",ама не.Егати събуждането...... Tired

# 710
  • Мнения: 324
Ирка, моля те , мадам, няма от к`во да те е срам. За мен ще е чест да прочета нещо твое. Както и от други разбира се.
Таничка, и аз прочетох за Цанков в нет-а. Жалко за момчето. Но откакто се разприказва в "Горещо" казах на мъжа ми, че Боби няма да го има вече  Sad

# 711
  • Мнения: 1 558
Ами Кате,те казаха че имало няколко неуспешни опита.Щом веднъж са го взели на мушка,беше въпрос на време "успешният "опит Confused

# 712
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Да и аз прочетох и сега гледах по новините за Боби.
Който отиде да говори при Венета за мафията си заминава . ooooh!
Ади бре Кате,давай да четеме нещо де. Wink

# 713
  • Мнения: 324
zisska, чак за четене нямам още. Пазя си едно файлче с 5-6 реда започнати отпреди 3 години може би - бях още на старата си работа. Това само говори колко съм сериозна с писането.
Но може да се опитам да си довърша историята.  newsm78

# 714
  • Мнения: 920
Момичета въобще не се срамувайте, давайте да четем Heart Eyes
И аз да ви кажа имам една история, която ми се върти от едно известно време насам в главата Flutter Дори почнах да пиша, напрасках една страничка и спрях. Напусна ме нещо музата. Време за писане се намира, когато приспя хлапето вечер, поне два часа гледам филм или чета книга, след това. Така че Кате можеш да пишеш. Въпросът е, че понкога, лично мен де, елементи от историята, събития, имена, случки ме "покосяват" в момент, когато примерно храня детето, и няма как да си ги записвам и в последствие ги забравям Mr. Green
Ирка, аз имах подозрения, че пишеш Mr. Green Имам шесто чувство развито, много силно при това Sunglasses Crazy
Трайки, като знам как се печелят конкурси в България и......  се отчайвам. Истината е, че в момента зад океана са луднали по вамповте и бълват уникална шльокавица, стига в нея да има думата вампир и е на конвеера. Само така мога да си обясня всичките книги за вампири и вълци и тем подобни Crazy

# 715
  • Мнения: 295
Малко не ви следя мисълта днес ,но като чета,че и Алсид е добряк..направо не мога да си избера кой от мъжете в най-...Те всичките добряци Mr. Green

# 716
  • Мнения: 324
Истината е, че в момента зад океана са луднали по вамповте и бълват уникална шльокавица, стига в нея да има думата вампир и е на конвеера. Само така мога да си обясня всичките книги за вампири и вълци и тем подобни Crazy

Хихиих. Ми те и мойте драсканици все натам клонят.  Whistling Аз ползвам спомени от детските години, когато четях много, разказвахме си много историйки. Като дете обожавах да ходя при баба и дядо на село - вечер слезахме на брега на Дунав. Беше страшно, въпреки, че имаше рибарско селище и постоянно се мяркаха хора. Днес от хората по бих се страхувала, но тогава бяхме на друг акъл  Laughing

# 717
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Малко не ви следя мисълта днес ,но като чета,че и Алсид е добряк..направо не мога да си избера кой от мъжете в най-...Те всичките добряци Mr. Green
Кой от кой по убаФ и добър. Mr. Green
Мале Кате припомни ми страшните историйки дето си разказвахме като деца.
Ех какви времена бяхааа.

# 718
  • Мнения: 920
Малко не ви следя мисълта днес ,но като чета,че и Алсид е добряк..направо не мога да си избера кой от мъжете в най-...Те всичките добряци Mr. Green
О, Ерик е особено добър. Цял херувим Mr. Green Абе Ками, някак възпитан е Алсид, аз ли не мога да намеря точните думи, не зная. С уважение към жените Thinking Лично на мен ми мязаше на спокоен вълк-човек. В смисъл, нямаше я тази бруталност и студенина към свта, както при Ерик, или тази чаровна свирепост на Бил Flutter

# 719
  • Мнения: 324
Малко не ви следя мисълта днес ,но като чета,че и Алсид е добряк..направо не мога да си избера кой от мъжете в най-...Те всичките добряци Mr. Green
Кой от кой по убаФ и добър. Mr. Green
Мале Кате припомни ми страшните историйки дето си разказвахме като деца.
Ех какви времена бяхааа.

Мойто Вълче най-убавото  Mr. Green Joy

За историйките, zisska,  каквато и книга на ужаси хвана да чета, винаги си представям една хижа в селцето, за което говоря, където такъв страх сме брали... hahaha Сега като се сетя кви луди чутури сме били...

Общи условия

Активация на акаунт