True blood(Истинска кръв)-5 тема

  • 19 909
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 920
Истината е, че в момента зад океана са луднали по вамповте и бълват уникална шльокавица, стига в нея да има думата вампир и е на конвеера. Само така мога да си обясня всичките книги за вампири и вълци и тем подобни Crazy
Хихиих. Ми те и мойте драсканици все натам клонят.  Whistling Аз ползвам спомени от детските години, когато четях много, разказвахме си много историйки. Като дете обожавах да ходя при баба и дядо на село - вечер слезахме на брега на Дунав. Беше страшно, въпреки, че имаше рибарско селище и постоянно се мяркаха хора. Днес от хората по бих се страхувала, но тогава бяхме на друг акъл  Laughing
Мисълта ми беше, че излизат много лошо скроени истории. Тя и моята история е за СВРЪХсъщества Mr. Green ДАвай да четем, давай, твоята ще е хубава, убедена съм Heart Eyes  

# 721
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Мале, още се сещам как настръхвах и очите ми се насълзяваха от страх когато някой разказваше нещо. newsm43
А иди после се прибирай сам .

# 722
  • Мнения: 324
Мисълта ми беше, че излизат много лошо скроени истории. Тя и моята история е за СВРЪХсъщества Mr. Green ДАвай да четем, давай, твоята ще е хубава, убедена съм Heart Eyes  

Давам, ама то малко мойто...
http://4storing.com/free/k0eflq/fc7e81469c581fb91df77a9a6f5a9be2.html

Избира се "продължи", след това "Свали" - да уточня  Wink

# 723
  • Мнения: 1 558
Момичета,отивам да взема малкия от яслата и,ако не ме погълне някоя пряспа по пътя,като се върна ще пусна новата тема Wink

# 724
  • Мнения: 920
Кати, не ще да сваля бе newsm78 Като дам свали, и ме въща в предния екран, демек продължи Thinking
Трайки, ти си калена, свикнала си с такива метереологични условия, все пак си жена на викингски войн и се казваш Нортман Wink

# 725
  • София
  • Мнения: 350
Смъртоносен сексапил. Или най-предизвикателните вампири на екрана Само с едно не съм съгласна Уесли Снайпс като вампир изобщо не е секси. За мен той не трябва да е там. Какво прави по дяволите там!

# 726
  • Мнения: 324
Bebo4ka, ще опитам да го кача файла на друго място и ще ти дам инфо.

# 727
  • Мнения: 920
Джес, направо ми се насълзиха очите от толкова секси мъже. Няма да мога да спя тази вечер Crazy Представяте ли си, тези всичките да ги съберат в един филм, мисля, че ще има умрели от любов жени Mr. Green

# 728
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
И тъй нато изгледах де що вампирски сериали имаше, сега си дръпнах и първи сезон на Ейнджъл - не е толкоз лигаво като Бъфи, но засега съм гледала само две серии.

# 729
  • Мнения: 3 736
Момичета въобще не се срамувайте, давайте да четем Heart Eyes
И аз да ви кажа имам една история, която ми се върти от едно известно време насам в главата Flutter Дори почнах да пиша, напрасках една страничка и спрях. Напусна ме нещо музата. Време за писане се намира, когато приспя хлапето вечер, поне два часа гледам филм или чета книга, след това. Така че Кате можеш да пишеш. Въпросът е, че понкога, лично мен де, елементи от историята, събития, имена, случки ме "покосяват" в момент, когато примерно храня детето, и няма как да си ги записвам и в последствие ги забравям Mr. Green
Ирка, аз имах подозрения, че пишеш Mr. Green Имам шесто чувство развито, много силно при това Sunglasses Crazy
Трайки, като знам как се печелят конкурси в България и......  се отчайвам. Истината е, че в момента зад океана са луднали по вамповте и бълват уникална шльокавица, стига в нея да има думата вампир и е на конвеера. Само така мога да си обясня всичките книги за вампири и вълци и тем подобни Crazy

А, стига бе!  Shocked Толкова ли ми личи? Че ти е развито шестото чувство е видно, мда. Ама...
Окей, признавам без бой, преди 8 години написах цяла вампирска новела, тогава бях в ноктите на любовта (отново). Сега пак съм в процес, да му се не види и чудото.

ПП Джес, съгласна съм за Уесли Снайпс. Изобщо мен ако питат в тая подборка има само двама реално секси мъже, ама както и да е.  Mr. Green

# 730
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Смъртоносен сексапил. Или най-предизвикателните вампири на екрана Само с едно не съм съгласна Уесли Снайпс като вампир изобщо не е секси. За мен той не трябва да е там. Какво прави по дяволите там!
Е пропуснали са онзи он дракула 2000 и Вампирът Хенри от кръвни връзки!!!!!

# 731
  • Мнения: 324
Нов опит до моята творба http://file.bg/c34598xFHhm

Джес, оставам подаръка ти за след вечеря, като десерт  Hug

# 732
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Малеее и мойто момче е там. Heart EyesОбаче и Стефчо си го бива бреее.
Джесче,мерси за тоз подарък.  bouquet
Ама Том Круз изобщо не ми е секси вампир,тц.

# 733
  • Мнения: 1 558
Смъртоносен сексапил. Или най-предизвикателните вампири на екрана Само с едно не съм съгласна Уесли Снайпс като вампир изобщо не е секси. За мен той не трябва да е там. Какво прави по дяволите там!

Вместо Блейд и онзи Дейвид Бореаназ,да бяха сложили Мик и Хенри.... Crossing Arms

Е пропуснали са онзи он дракула 2000 и Вампирът Хенри от кръвни връзки!!!!!

О,да,Джерард Бътлър беше страхотен просто Heart Eyes

Трайки, ти си калена, свикнала си с такива метереологични условия, все пак си жена на викингски войн и се казваш Нортман Wink

Имаш право,този нищожен сняг не може да стресне Mrs.Northman  Naughty

# 734
  • Мнения: 1 558
Имате ли идеи за анкета?

Общи условия

Активация на акаунт