Попътен вятър на порасналите ни деца - 3

  • 30 280
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 540
Мили момичета ,,колко е хубаво на такъв светъл празник да отворим нова тема!
Честито ,Рождество Христово!  bouquet

РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО

Когато цял свят тънеше във мрак,
най-светлата звезда изгря в небето!
Отчаяно от всичко, трепна пак
във радостно очакване сърцето!

И ангели запяха над света
възторжения химн: “Христос роди се!”
И мъдрост, и овчарска простота,
тъй всичко пред Смирения смири се!

От яслите под светлата звезда
изтече Извор и заля земята...
И дето пият чудната вода,
любов и мир избликват от сърцата!

                   /Архимандрит СЕРАФИМ (Алексиев)/


Нека Бог закриля децата ни ,смело навлизащи в трънливия път на живота! Praynig

# 1
  • Мнения: 2 724
Добро утро и Честита Коледа на всички   bouquet!
Vanq 66, всяко ново начало е изпълнено с надежди за по- добро .
Да ни е честита и новата темичка, да има с какво да се хвалим   bouquet Laughing.
Ние Бъдни вечер посрещнахме с много хубави хора, голяма веселба , децата бяха подготвили програма с хумористични елементи и наградки .И такова плюскане... не е истина Animal Pig,сега съм на ръба на оцеляването, а днес е Коледа...

# 2
  • Мнения: 3 410
Добро утро и честита Коледа на всички, надявам се да бъде незабравима и неповторима.  bouquet
Ваня благодаря за новата темичка, и че си се сетила за темичката в тази суматоха.
Алекс и ние така - голямо плюскане, ама пък твоите пълнени пиперки с боб наистина са умопомрачителни Hug
Ние доведохме германчето на гости на мама и тате и е голяма радост. Сега девойката си е поръчала мекички, и майка ми търчи да и ги прави.

# 3
  • Мнения: 208
ЧЕСТИТА КОЛЕДА !
Всички да са весели и щастливи с любимите си хора! Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 16 111
Честита Коледа на всички с пожелания за здраве и сбъднати мечти!   bouquet
Ваня, благодаря за новата тема - дано в нея споделяме  само хубави неща.   bouquet
Бяхме си в къщи тримата, хапнахме умерено, сега ще дояждаме няколко дни.
Ани и Пламен ми подариха миксер - сега май трябва да разучавам рецепти за кекс и мъфини.
Отивам в кулинарния....
Честит имен ден на празнуващите днес и семействата им!

Последна редакция: пт, 25 дек 2009, 12:36 от Aisha

# 5
  • Мнения: 3 371
Честито Рождество Христово ! И нека не само в тези светли дни да бъдем по- спокойни и по- добри ! Hug
Ванюшка,   Heart Eyesблагодаря ти за прекрасно оформената нова темичка ! Наистина тук се чувствам като сред любими хора ! Heart Eyes
Алексче ,  Heart Eyes! Няма да даваш повече рецепти , че направо е срамота - такова ядене ooooh!!Прекрасен ден сред любими хора ви желая! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 681
Честито Рождество Христово и от мен, момичета!

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Честита Коледа, момичета! Пожелавам здраве - на вас и близките на сърцата ви хора!
Пожелавам много късмет и щастие !
Ваня, прекрасна тема си оформила! БЛагодаря! И само хубави неща да споделяме !

# 8
  • Мнения: 6 769
Честита Коледа на всички вас и на най-скъпите ви хора!!!  Heart EyesЖелая ви много здраве,много топлота,много красиви и незабравими моменти! santa2 Ние вече сме вкъщи след повторното ни посещение и престой в болницата. За сега всичко е под контрол,съмненията са за гастрит ,така че след празниците ще правим консултация с гастроентеролог. Много се надявам ,че всички сте в добро здраве и заобиколени от любими хора. Аз съм много щастлива ,защото и Боби ни е на гости от вчера. Нищо ,че живеем в един град ,друго си е когато си е в къщи. Wink Весели празници и не прекалявайте с яденето! Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 883
Това , за което мечтаем , рядко е между Коледните подарци .
Понякога то се оказва само на една ръка разстояние от нас ,
 но за да стигнем до него , трябва да направим поне една крачка ...
Нека я направим ! На Коледа стават чудеса . Весело посрещане на празниците ,
 С много любов от мен за вас .....

# 10
  • Мнения: 444
Честита коледа
  весели и щастливи празнични дни на всички.

# 11
  • Мнения: 608
На свят ден почва темата..
Весела Коледа и прекрасни мигове със семействата ви! Няма нищо по-ценно от приятелството и любовта.

# 12
  • Мнения: 1 639
Честита Коледа и весели празници на всички!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 444
Вече ви честитих светото рождество Христово, сега честита ви нова темичка.
Ванюшка, благодаря за чудната тема, че бяхме прехвърлили позволените странички и време беше за нова.
Момичета дано в тази тема имаме само хубави преживявания за споделяне, без никакви тревоги и болки.

# 14
  • София
  • Мнения: 16 111
Честит имен ден на празнуващите днес с пожеланя за здраве, шастие и сбъднати мечти!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт