Попътен вятър на порасналите ни деца - 3

  • 30 298
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 16 165
Аз съм тук, но другите явно почиват преди новогодишните тържества.
Гледам перла и се мотам из форОма.
Къде ще празнуват децата Новата год?

# 46
  • София
  • Мнения: 1 444
Къде я гледаш тази Перла, дават Листопад в момента бе Асенка? newsm78
На новата година Ина мисля ще е в бара на Иван и ще празнуват там.Той хем ще бачка, хем ще празнува.Мисля съм ви споменавала, че Иван с още двама приятели взеха един пиано-бар на Раковска. Момчето обаче и работи, няма вяра само на бармани и сервитьорки и се редуват на смени със съдружниците си. Та там ще бъдат ако се не лъжа. Мишето при мен у дома, въпреки че молеше да я пусна до 12 часа някъде, но надали.Ако е в приятелка, където ще има родители и се чуя и договоря с тях, може и да я пусна, но иначе още и е рано.
Аз у дома пред компа и тв-то ще мързелувам.Никъде не ми се ходи и отказах всякакви оферти. Ти къде ще си, а Ани?

# 47
  • София
  • Мнения: 16 165
Гледам си сериалите качени във Ви бокс. Иначе Тв е на неудобно място. Трябва да легна в леглото и ще заспя. Аз все така си ги гледам и то по няколко епизода наведнъж, не обичам като  спре на най-интересното. Иначе и в кухньо-хола има ТВ, но картината е зле, нали сме в ЕПК. Пробвахме и на него да включим кабелна, но имаше доста прекъсвания. Няма угодия при мене.
Иван много добре прави - да се редуват със съдружниците. Иначе персонала краде както може. Да знаят, че ги наблюдават.
Ани ще е на работа до към 18.00 и после с гаджето планират да пътуват за Своге. Там в някакъв ресторант и хотел да бъдат до 02.01. Май предчувствам как ще посрещнат новата във влака, както има закъснения или ги отменят. Говоря, но няма кой да слуша.
Ние с Пламен сме разпределени - той лежи пред ТВ, аз седя на комп.
Михаела, как до 12 да я пуснеш? Как ще се прибере сама по нощите? По-добре да остане до сутринта/ако е читаво мястото/.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 6 888
Мерси момичета за хубавите пожелания!   bouquet
Аз тенденциозно и упорито отказвам да изгледам и един епизод от сериалите защото после отърване няма. Едва се спасих от Дързост и красота Mr. Green Докато бях по майчинство със Сиси го гледах, че и после след работа...добре че го преместиха през деня. Ама пък си имахме обща приказка с баба...тя още го гледа милата. Laughing
Аз не съм усетила при моите съревнование или завист някаква относно подаръци и въобще придобивки. Може би защото са различен пол и 11.5 г разлика, не знам. Обаче те не се и карат ... деляха и обща стая и най-много дребната да пропищи защото брат и я е натиснал да я целува, по-сериозни сблъсъци не е имало. А как рева тя когато и казах, че той е приет в София и там ще живее... няколко часа рев и сополи. Днес я водих до един мол да му купува подарък, купи му протмоне за 69лв въпреки протестите ми, даде половината от паричките които получи за Коледа. Той пък и прави подаръци с повод и без повод...все и купува разни нещица.
Ще се прибират от София с колата на негов приятел на 31-ви и ще тръгнат късно, щели да возят и девойка която е на работа до 16 часа... кога ще стигнат до Варна не знам но веднага заминават на вила в едно село наблизо. Ние тримцата ще сме си у дома, в полунощ ще идем на площада да гледаме зарята и това е. Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 1 444
ОООООООООО, ако изобщо е читаво местото и я пусна да отиде ще си я прибера, няма да я оставя да се прибира сама в никакъв случай. По това време надали ще има движение, ще скокна с колата и ще я взема за нула време. Ако трябваше да се прибира сама, изобщо и дума нямаше да стане за подобни веселби.Дано се е провалил плана, мълчи и не надава вой, не се подмазва и моли, та това ме навежда на мисълта, че е отпаднала организацията.  newsm78Все пак предпочитам да не хуквам по нощите из София да я прибирам.Мълча си и чакам да даде знак тя самата, не искам да я подсещам и да и давам надежди, да мисли че съм много навита да празнува извън дома. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 44
Ето и малко инфо за мен - две деца момче на 20 и момиче на 9. Баткото е 2 година в Англия - гр. Кентърбъри, графство Кент, това е на 80 км югоизточно от Лондон.Учи предприемачество. Миналата година си идваше през зимната и пролетната ваканция, които са по 1 месец всяка,а лятната работи  на морето. Но тази година каза , че ще си дойде чак за другата Коледа, тъй като тези връщания му пречат да си намери работа, а за лятото ще остава да работи там в някаква ферма. Явно като ни домъчнее ще трябва да прескачаме ние при него:)
За малката госпожица мога да кажа , че се занимава активно със спорт - плуване и тенис и е абсоютно самостоятелна сравнявайки я с брат й , когато беше на нейните години. Това е за сега от мен.
Желая ви хубав ден Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 252
Честита Коледа , момичета ! Весело посрещане на Новата година!
Аз се чудя защо никой не пише, ато имало нова тема.

# 52
  • Мнения: 3 268
Лелеее,какви работи имало-ревност,съревнование за подаръци.Аз поне в това отношение нямам притеснения,бейбиборна на дъщеря ми определено не буди никаква завист у баткото. Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 16 165
Стефани, много се смях на бейбиборна и баткото.
Направо ми оправи настроението.
Съревнование за подаръци може би има, ако децата са с по-малка разлика. При момичетата, предполагам е по-изразено.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 444
Да ви доразвеселя.................. newsm78
Днес Ина дойде да ме боядиса. Първо се бяхме разбрали да дойде сама, да си поговориме, да споделиме туй-онуй.Отивам да я взема, тя повлякла и Иван. Пред свършен факт ме постави,че ботушите които съсипа били готови и трябва да ги вземем. Използва ме пак като безплатен превоз, което много ме ядоса и обиди, но замълчах. Дойдохме в къщи и като видя на Мишето фотоапарата настана чудо. Взе да се кара с Иван, че обещал да и купи, а момчето и обяснява, че не се купува лесно такъв, какъвто иска тя-за 300-400лв. Изведнъж се оказа, че точно този искала, но от фирмата ние взехме последния розов. Да не пиша с подробности, но голямо момиче а така ме разочарова с детските си реакции на ревност, завист и т.н. Иван накрая я смота, писна му на момчето.Дал и 300лв. за Коледа, да си избере подаръци а тя ги изхарчила и после му се сърди и иска какво ли не.
Филма ми почва, ще пиша пак. Wink

# 55
  • Мнения: 22 503
Здравейте момичета, аз си ви чета редовно, но няма за какво да се включвам по принцип. )))

Искам да ви пожелая приятно посрещане на Новата година. Много хубави емоции, по-малко ядове и повече забавления. ))

А за децата и ревността, случва се понякога и при по-голяма и при по-малка разлика, няма как. ))))

marypopins, като ти чета преживяванията по празниците, направо си за съжаление. Дано не е така и през останалите дни...)))
А на голямата госпожица....съвета ми е да си проведете един сериозен разговор, отдавна е пълнолетна и не може да чака само на мама, че и да проявява такива претенции. )

# 56
  • Мнения: 3 540
Здравейте! Hug
Моята Петунка ,днес отлетя при приятелчето си в Шумен и там ще посрещнат Новата година! На нея й е радостно и се кефи ,а на мен ми е самотно и малко тъжничко! Confused
А за утре вечер ще сме си тримката със моя и свеко ,няма как! Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 16 165
Мери, поговорете си с каката. Иван ми се вижда свястно момче, да не вземе да се разочарова и да ви  я върне обратно/да не се засегнеш/. Все пак трябва да има някаква мярка, търпение. Не може само да иска и да харчи.
У нас - нищо ново.  
Ваня, няма да си сама. Има телефони, има интернет.
И  Ани няма да е с нас. Пламен каза, че ще работи до последно. Ще хапне и ще се чукнем с шампанско само. След 00 ч. пак щял да излезе. Нещо няма клиенти от Коледа, а лизинга чака.

# 58
  • Мнения: 3 540
А относно телефоните и нета на 7ми по график трябва да съм на работа ,но атилието може и да гръмне от обаждания ,та уговорих с колежка смяна! Flutter

# 59
  • Мнения: 3 371
Милото ми адашче ! Hug Миличка , тези твоите , по домова книга трябва да ги подкараш , за знаеш!  NaughtyИначе , ще го направя аз - не давам да ми те тормозят така ! Crossing Arms
Флаш,  Hug много здраве и късмет и на твоето пораснало момче !
Моят синковец ще посреща Нова година в дискотека , с колегите от групата. Уж са големи деца , а пък никаква организация до последно . И накрая така ще ги извозят , ама да се оправят!От миналия месец намилам ,че трябва да се организират и да си намерят подходящо място , няколко предложения им направихме , но ...Хем ме е яд , хем се притеснявам . ooooh!
Ванюшка ,  Hug Петя сигурно е много щастлива ! PraynigТепърва ще е така - те на една страна , ние - на друга ! Но , така е нормално да бъде. Ние ще сме с компанията на кръчма , ще си спретнем хубав купон , надявам се ! Обикновено ни се получава! Wink
Тревичко , добре дошла !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт