Моля за съвет- каква готварска печка?

  • 8 058
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Като марка препоръчвам Electrolux , иначе за начина на почистване препоръчвам точно хидролиза поради простата причина че останалите 2начина излишно оскъпяват уреда без да се ползват често поради страх от чупене на стъклото например. В големите хипермаккети има доста добри препарати вече за почистване на фурни с които само със забърсване се махат мазнините. А почистващите екстри оскъпяват печката с поне 200лв.

# 16
  • Мнения: 673
Бих препоръчала Горение за марка. Иначе наистина - има достатъчно много препарати вече на пазара, част от които са доста ефективни за почистване.
Има марки предлагащи доста екстри, но не всички са толкова ефективни, колкото се очаква.

# 17
  • Мнения: 259
От два месеца съм с тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01001746 и съм доволна. Фурната ми е вентилаторна самопочистваща  с осем функции  има инфрачервен нагревател с него стават страхотни сандвичите.Котлонте са стъклокерамични  два от които с уширена зона  много лесно се почистват.
И аз съм стакава от 5 години.На вид е същата,най-много твоята да ими нещо малко различно.Много съм доволна.Лесно се почистват и котлони и фурна.Вентилаторът върши чудесна работа в някои случаи.

# 18
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Като марка препоръчвам Electrolux , иначе за начина на почистване препоръчвам точно хидролиза поради простата причина че останалите 2начина излишно оскъпяват уреда без да се ползват често поради страх от чупене на стъклото например. В големите хипермаккети има доста добри препарати вече за почистване на фурни с които само със забърсване се махат мазнините. А почистващите екстри оскъпяват печката с поне 200лв.


Не съм съгласна. Един цикъл почистване с пиролиза е около 3 киловата и след него фурната е като нова. Това е енергията, необходима за сушенето на едно стандартно пране в сушилня. Тук този цикъл (3кв) струва 0.36 евра или около 75 стотинки. Със 75 стотинки читав препарат не можеш да купиш за да я изчистиш и не броим разхода на вода, търкането, токсичната миризма и загубено време. За катализната, каквато имам аз, разходите са много по-малки. Аз не съм я чистила никога защото просто не е имало нужда, а не за да спестя 20 стотинки.

Общи условия

Активация на акаунт