Отговори
# 30
  • Мнения: 213
А  бе МАРГИЧ  в капамата няма ли лук?
В кавърмата има лук bowuu
Абе,важното е да е пълно  и от горе на софрата и около нея.Всеки да муа каквото му душа сака  bouquet

Лелееее,нещо се притесних за Миленка.То нали купоните и приключиха,май се е отдала на битов алкохолизъм  Drunkhahaha hahaha hahaha

# 31
  • София
  • Мнения: 5 074
Сис май имаше предвид чУкане  Joy Joy Joy
Утре, ако ми остане време и ако още не сте направили капамата Ша ви тура рецептата тук, а не в готварския  Peace Нали съм бир-парче готвачка  Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 1 567
Ахаааа, така и така сме се отворили на кулинарни вкуснотии,
я са да ви покажа нашата скромна БъдниВечерска трапеза....


това на предния фон са пълнените гъби станаха трепач...

Умрем си язе за капама...ММММ

# 33
  • Мнения: 115
Здравейте момичета, много сте изписали и едва успях да прочета всичко.
Поздрави от Австрийските Алпи.
Честита Коледа и да сте живи и здрави, много късмет ви пожелавам. Аз ползвам един чужд комп и ще съм кратка.
Радвам се, че има много добри новини.
Сис, видя ли, че няма повод за притеснение,сигурна бях, че всичко ще е наред.
Целувам ви и като се върна ще пиша повече Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 972
Енни, приятно прекарване по снежните върхове и писти!  bouquet
И внимавай да не се нацелиш в нЕкое борче... hahaha или беше борчЕ... hahaha hahaha
Ще искаме снимки... Wink

Веси, какви са тия кюфтенца на Бъдни вечер ,бе душо... Thinking
И сиренце и гъбки с кашкавалче... Май не сте постили много, много... Whistling
Моят девер е свещеник в храма св.Неделя.Та той честичко води при нас на гости разни попове ,ама от онези със златните нашивки...По време на един коледен пост дойде с някакъв ,не помня какъв сан имаше,но беше важен човек... Питам го аз,какво да сготвя,та да ги нагостя подобаващо като пристигнат, а той ми отговаря-ПАНИРАН КАШКАВАЛ...  Shocked
Бах ти постите,бах ти и поповете... ooooh! Crossing Arms И те трябвало да ни бъдат пример за подражание и духовни водачи... Дрън дрън ярини... Mr. Green

Айде от мен по едно не постно кафенце с мляко,да не си пия сама...


Усмихнат ден!

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 08:47 от Сис

# 35
  • Мнения: 972
Пускам сега и един обяснителен пост относно ЧАКАНЕТО...
Това не е сланина или мас,както предполагат някои от вас мили кулинарки...
ЧАКАНЕТО е червено цвекло,което се слага в бидонче със саламура,както киселото зеле-да стане туршия... И от това вече кисело цвекло,се реже на жулиенчета и се слага в капамата...
Прави се и едно друго много яко мезе за ракиика от чекане,ама за него друг път... Peace
Много ви поздрави от Разлог...  bouquet

Сис май имаше предвид чУкане  Joy Joy Joy

Хули, чУкането е хубаво нещо и върви и с капама и с кавърма ,и с баклава... Върви си и само с голо чУкане... Blush

Не ми обръщайте внимание... Тая сутрин гюлето ме е пернало яко в кратуната... #Crazy

# 36
  • Мнения: 1 567
Веси, какви са тия кюфтенца на Бъдни вечер ,бе душо... Thinking
И сиренце и гъбки с кашкавалче... Май не сте постили много, много... Whistling

Сисче, мани, мани гъбките имаха и пушена шунка, барабар с кашкавалчето  Mr. Green Mr. Green А пък какво мезенце са за червено виннце...да си оближеш пръстите   Laughing
Аз честно казано постя На Великденските пости. Ама си постя как си трЕбе.  Crossing Arms
Що бе капамата става много вкусна с малко свинска мас. Ако пък е и домашна ...ммммм вкуснотия...
Егати чревоугодничката съм станала (че и д...то и то станало пак големшко Whistling Mr. Green Embarassed Joy Joy)....

# 37
  • Мнения: 663
Привет на всички   bouquet
Много вкусна тема мммммммм ....................през цялото време докато четях темата се чудех какво е това чаканЕ newsm78 след това Хули каза чУкане . Викам си опаааа тука става напечено  Blush Laughing . А пък то какво се оказа кисело цвекло , сигурно е много вкусно .
Сисе , хубаво кафенце правя ти компания в момента  Simple Smile . И какви са тия поздрави от Рзалог ? Thinking
allissa22 Много хубави рецепти сега ще си ги запиша .

# 38
  • Мнения: 88
Наздраве от МАМА Лорън с едно късно кафе.
   Мила Маргич имам още да уча  Heart Eyes капамата е свързвам с лук newsm78
 Много хубава тема повече рецепти за хапване,помалко рецепти за болежки Heart Eyes
    Усмихнат и успешен ден на всички СЛАДУРАНИ
     БОГ С ВАС Joy Joy

# 39
  • Мнения: 213
Мили ми и драги,
Имайки предвид заглавието на темата и нашите творения в нея,можем да направим извода,че рака го борим с чукане,ядене и пиене  hahaha hahaha hahaha

Ще трябва да го патентоваме bowuu bowuu bowuu

# 40
  • Мнения: 663
Цитат
Имайки предвид заглавието на темата и нашите творения в нея,можем да направим извода,че рака го борим с чукане,ядене и пиене   
Точно така  Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 68
момичета,изчетох рецептите,нагълтах се със слюнките...а сега сериозен въпрос:пазите ли някакви диети по принцип?разбирам,че на празника може да се наруши всякаква диета,но иначе,какво е ЗАБРАНЕНО на 100%?едни пишат,може кафе със сметана,други-никакво кафе,това е малък пример...напишете поне две-три думички,моля!приятен ден на всички!

# 42
  • Мнения: 972
момичета,изчетох рецептите,нагълтах се със слюнките...а сега сериозен въпрос:пазите ли някакви диети по принцип?разбирам,че на празника може да се наруши всякаква диета,но иначе,какво е ЗАБРАНЕНО на 100%?едни пишат,може кафе със сметана,други-никакво кафе,това е малък пример...напишете поне две-три думички,моля!приятен ден на всички!

Всичко което душа ти иска можеш да си хапваш и пииваш...
Само сладкото е вредно,защото глюкозата е енергиен източник за раковите клетки...
Относно кафето,чеа съм дори,че то бори рака... Същото прочетох и за лютите чушки...Съдържали някакъв алкалоид,които унищожавал раковите клетки...
Не е добре да се ядат и много храни съдържащи витамини от група В.
Но пък и без тях не може... ooooh! Ето нещо интересно
http://www.hranite.info/theory.php?pid=16
Но от мен единсъвет,който съм го казвала и преди...
Яж,пии ,носи си новите драхи и да не ти пука... Животът е кратък-обидно кратък... Naughty

# 43
  • София
  • Мнения: 428
Привет на всички момичета!!!!!!! Имаме вече направено откритие за избавяне от многокракия неканен гост - чукане, ядене и пиене!!! Joy Joy Joy Joy Joy
Кой говори тук за диети? Алиса мила, всичко онова което ти е вкусно трябва да го хапваш и пийваш! Просто човек не трябва да прекалява!!! И кафенце си пийвай и месце си похапвай и винце, биричка, ракийка, водчица изобщо каквото ти е сладко! Е по празниците е позволено и малко да попрекалиш! Joy

# 44
  • Мнения: 91
Пак съм позакъсняла, ама пък съм впечатлена - много хубава тема. Пу, да не ви е уруки. Страхотни манджи! Редът, по който протича лечението също много ми харесва, щото аз като хапна и пийна пропускам чукането. Значи ще започвам с него. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт