Отговори
# 45
  • Мнения: 972
Оооооо,Пепи, къде се губиш,бе душата...
Нещо ми бягаш по тъч линията... Преди беше по-активна,а сега нещо кръшкаш... Crossing Arms
ША сА мъмрим,да знаЙш... Naughty
И щом като хапнеш и пийнеш пропускаш най-важното,започвай ги в обратен ред ,бе скъпа...
Аз ли да тА уча на ум и разум... hahaha

# 46
  • София
  • Мнения: 428
Пепи за каква банска капама говорим без че.. чукане!!!!! Joy Сиско вече ти е обяснила, че просто не става! hahaha

# 47
  • Мнения: 972
Пепи за каква банска капама говорим без че.. чукане!!!!! Joy Сиско вече ти е обяснила, че просто не става! hahaha

 newsm44 newsm44

За капамата ясно,ама я кажете ,не са ли измислили някоя палачинкопържачка-автоматична-да сложиш продукти и тя да вади палачинки... newsm78
Че сега какво палачинкопържене ме чака... Crazy

# 48
  • Мнения: 708
Здравейте!
Веси, поздравления за новата тема!  Hug
Сис, много хубаво клипче! Благодаря за удоволствито!  Hug
Весело посрещане на Новата 2010 година! Бъдете живи и здрави!

# 49
  • Мнения: 430
  Нова темаааааааа.... Нова годинаааааааааа   newsm44 newsm44 newsm44
  Нека всичко лошо да остане в старата, само хубави неща занапред! newsm10 newsm10 newsm10

# 50
  • Мнения: 68
благодаря ви,скъпи момичето за бърз и приятен отговор!ще ви послушам с голямо удоволствие!!!Приятна вечер и до утре!пожелавам ви хубави сънища в нощта преди новата година!!!а може и всяка нощ през новата година:)))

# 51
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 004
Такаааа, Маргич, Сис, Трикси, трогателни сте и ми стоплихте сърцето, че се разтревожихте за мен. Поста като си го прочетох после наистина и аз се постреснах, но не бях пияна, даже и пийнала не бях, а просто се наложи да пиша на фонетична бълг. азбука. Ако знаете как изглеждам като пиша така... newsm78От главата ми излиза пушък от напрежение и, както виждате резултата е налице Joy
От днес съм на АБ, защото кашлицата ми слязла надолу, та може да не ме мислите Mr. Green  PeaceИ на празника няма да мога да си пийна както трябва, но хубавото е поне, че се чувствам по - доб Peaceе вече.
Няма да ме има пред компа 4 дни. Като се върна ще има да четааааааа Hug
Пожелавам ви незабравима новогодишна нощ и много положителни емоции. Както знаете.....ОБИЧАМ ВИ Hug

# 52
  • Мнения: 972
Има голяма вероятност тия дни да не ме допускат да припаря до компа,затова започвам от сега.
Първо едно много важно упражнение за новогодишната нощ-да се научим да броим до 12

1.Да сме здрави...
2.Да сме щастливи...
3.Да сме богати...
4.Да е пълна къщата ни с деца...
5.Да отгледаме златна ябълка в градина...
6.Да сме късметлии...
7.Да се сбъднат мечтите ни...
8.Да успяваме във всичко...
9.Да имаме много приятели...
10.Да бъдем вдъхновени за добри дела...
11.Да даряваме радост...
12.Да се обичаме...
Честита Нова 2010 година!

И още нещо много,много важно...

Това е невъзможно-казала Причината.
Това е безразсъдно!-отбелязал Опитът
Това е безполезно!-отсякла Гордостта.
ОПИТАЙ...-прошепнала Мечтата!


Честита да е Новата 2010 година,мили момичета!
Обичам вииииииииииии!


# 53
  • Мнения: 213
На всички,вас,момичета и на вашите семейства-ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!

# 54
  • Мнения: 708
Весело посрещане на Новата 2010 година!

# 55
  • Мнения: 663
Весело посрещане на Новата 2010 година!

# 56
  • Мнения: 414
Момичета, весело и от мен!
Сис, написала си страхотни пожелания! Няма какво да се добави!  Heart Eyes 
Аз ще ви кажа, че ни чака една страхотна, всъщност ЕДНА СПЕЦИАЛНА И МНОГО УСПЕШНА 2010!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ ДА ДОЙДЕ, КАТО ЗНАМ КАКВА ЩЕ Е ХУБАВААААА  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 75

Сис е казала всичко което може да се пожелае..........
Весело посрещане ! Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 68
И от мен,момичета и момчета,най-добрите пожелания за новата 2010 година!Нека всичките ви желания да се изпълняват!!!Господ да ни пази всичките!АМИН!

# 59
  • Мнения: 66
Да бъде светъл празника ви,
да бъдат щастливи дните ви,
благословени да са ви всичките желания за здраве,
мир и благополучие!
От сърце ви пожелавам всичко това, мили момичета! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт