Supernatural - Sexy! Scary! Over? - 2

  • 22 021
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 775
Ужас, цял ден не работи форума. ooooh! Поне изгледах последните 3 епизода от 2-ри сезон. След като ми мина Кастиелското настроение вчера, днес беше ден за татко Уинчестър.  Wink

# 736
  • Мнения: 3 818
Ужас, цял ден не работи форума. ooooh!

Да, счупи се точно, когато подготвях новата тема, но услужливо ме изчака да изровя всичките снимки, да ги сложа и като цъкна send да се развали Cry

Поне изгледах последните 3 епизода от 2-ри сезон.

и?и? Laughing

Татко Уинчестър... Heart Eyes Обаче като изключим страхотния актьор, когото са избрали, самият татко Уинчестър не ми е чак толкова симпатичен Laughing

Абе, Стич, тази снимка виждали ли сме я? Shocked Laughing

Последна редакция: нд, 17 яну 2010, 17:12 от Fairy

# 737
  • Мнения: 1 775
Поне изгледах последните 3 епизода от 2-ри сезон.
и?и? Laughing
Епизода с джина ми е любим от трите. Обаче Сам и Дийн да не са близки ми е някак недопустимо, чак болезнено. Наистина много силна сцена накрая между двамата братя.
Бях забравила, че в предпоследния епизод жълтоокия показва на Сами, че му е дал демонска кръв, а после Сами скрива това от Дийн. Страхотен Дийн - когато Сами умря и после лежеше проснат на някакъв матрак, а Дийн си припомняше как се е опитвал да даде на Сами по-дълго детство и винаги е приемал за даденост, че трябва да го пази и защитава.
В последния епизод жълтоокия казва на Дийн да се замисли защо изобщо демон е сключил сделка с него за живота на брат му. Чак сега ми става ясно, че тогава още се разбира, че демоните искат Сами жив, а не мъртъв.

Татко Уинчестър... Heart Eyes Обаче като изключим страхотния актьор, когото са избрали, самият татко Уинчестър не ми е чак толкова симпатичен Laughing
Да, и на мен татко Уинчестър не ми се вписва точно в представите за перфектния мъж, приятел и баща. Обаче Джефри Дийн Морган в P.S. I Love You и The Accidental Husband е много, много секси... Heart Eyes Знам, че и в Grey's Anatomy е имал много силна епизодична роля, но там не съм го гледала.

# 738
  • Мнения: 3 818
Страхотен Дийн - когато Сами умря и после лежеше проснат на някакъв матрак, а Дийн си припомняше как се е опитвал да даде на Сами по-дълго детство и винаги е приемал за даденост, че трябва да го пази и защитава.

Легендите разказват за тази сцена, че на Дийн му е било много трудно да се съсредоточи, защото около него имало сто души, камери, осветление и т.н. Тогава Ким Манерс, режисьора, махнал всичко, сложил само една камера в дъното и оставили Дийн насаме със Сам. Дженсън до такава степен потънал в сцената, че се разстроил страшно много и не можел да се успокои след това, станал и тръгнал нанякъде, а Джаред го настигнал, прегърнал и му казал - страхотна работа.


А в алтернативната им реалност през цялото време ми идваше да цапна един на Сам заради начина, по който се държи с брат си Crossing Arms

# 739
  • Мнения: 3 818
Момичета, нова тема

Ще допълвам после каквото се сетите, сега я пускам да има къде да пишете, че гледам сте се развихрили здраво Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт