За леенето на куршум........

  • 14 427
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 922
Включилите се в темата говорещи от личен опит явно са доволни, защото леенето на куршум по някакъв начин им е помогнало да се отърват от страховете си.
Ходенето при психотерапевт в гореописаните случаи би било само загуба на пари и време. И с неизвестен изход. 

# 16
  • Мнения: 1 047
b2 а защо просто не обяснихте...
Мислиш ли, че не сме го сторили?

# 17
  • Мнения: 743
Весенето,е да ти вържат краката с едно дебело въже и те вдигат нагоре с краката,със специално съоръжение,което е монтирано на тавана,поне при тази жена,при която аз ходих.И така си висиш около 5 минути,а тя леко те люлее и си говори нещо.Там ходих 3 пъти,след инцидента с огъня.

Последна редакция: пт, 15 яну 2010, 16:34 от rozi-maxi

# 18
  • Мнения: 2
По - добре върви на психотерапевт. Той би могъл да ти помогне, тия куршуми едва ли. Аз имам старх от височини, то не страх, цяла фобия си е, чудно ми е как някаква баба с малко восък ли, олово ли, ще го излекува.
мая06  Бебетата на 5 месеца не съм убедена, че могат да плачат от страх. От зъби, колики, запек и други - да, ама от страх  Shocked
b2 а защо просто не обяснихте на детето, че вълци и лисици има в гората, няма как да ги срещне, не са страшни и т.н. Ако другия път се уплаши като падне от колело например, пак ли на баячка ще я водите ?

Фобията ,вече е друго нещо, съвсеем различно. Виж тя незнам дали се лекува и как. Shocked

# 19
  • софия
  • Мнения: 56
Водила съм да леят куршум на голямата ми дъщеря,тогава беше на 3год,незнам дали от внушение или не,но при нас имаше ефект.Проблема ни беше,че тя се будеше на сън и почваше да плаче истерично.пак казвам малко след като ходихме 2пъти спря да се буди въобще,и така до ден днешен.

# 20
  • Мнения: 112
Mомичета, може да ми се смеете, но аз с повод и без повод ходя да ми леят куршум, ей така "профилактично" поне веднъж в годината  Embarassed Не смятам, че има нещо лошо е това - в смисъл, дори и да не ти помогне, няма и да ти навреди!
 Точно обратното.Не само, че няма да ти помогне, ами и ще ти навреди.Искам  най-отговорно да ти/ви/ заявя, че в моята църква  са идвали хора, които  са пострадали от  точно такива окултни практики.И накои от тях много  бавно и трудно се оттърваха от последиците.А други така и  си страдат, защото това нещо ги държи и те даже немогат да пожелаят да бъдат освободени.Защо не вярвате бе хора, колко е опасно?Ами на това отгоре и дечицата си подлагате на това ooooh!Хубаво е , че на всичко сте готови  заради тях и в отчаянието си търсите  всякакви начини да им /да си/ помагате.Но  първо се информирайте.И то  не от стрина Пена и буля Мина, ами както се полага.Идете в някоя църква да ви обяснят  колко е измамна помощта от  окултизма и колко е  опасно следствието от  заниманията с него.
   Не се лъжете, че  силата, която стои зад баянията и действията на врачките  и ходжите е добра или, че ви  мисли доброто.Не. Това е имитаторска сила.А нейната крайна цел е  да ви бележи.Дявола не лекува, той бележи хората , които ще завлече заедно със себе си в деня на  страшния съд.Библията е пълна с предупреждения за това.Бог постоянно се опитва да ни опази от взаимоотношения с  такива хора/баячи, врачове, магьосници, астролози, ясновидци/.Защото те не служат на Него и не Той им дава "дарбите". Но вие се хващате на  всякакви лъжи и манипулации и то единствено поради  липса на информация.А такава има, стига човек да я търси.Моля ви спрете се! Около мен е пълно с такива хора, които са се хванали на въдицата и идея нямате  колко зле са изпатили.Искам да знам  наясно ли сте какво ви баят тия лелки?Само ако знаехте SadКак продавате душите си за  имитация на  изцеление.
   Ако нямате вяра в Бог, как изобщо имате  вяра в  ония  практики?

   Аз за 20 години не съм видяла едно дете на вярващи  християни, което да е било урочасано.А ние  не  им връзваме червени конци, мартеници, гривнички, нито ги  подлагаме на  базумни ритуали.Пази ги  Бог, заради вярата ни и затова, че сме  ги оставили в Неговата ръка.Няма по-сигурно от това.Няма страх, който Бог да не е в състояние да премахне.
 
  Дотам ли я докара  "православния българин", че да се ползва от услугите на дявола, а да обърне гръб на източника за  живота /си/- Бог?
   

Последна редакция: пт, 15 яну 2010, 22:36 от Lei@

# 21
  • Мнения: 2
Mомичета, може да ми се смеете, но аз с повод и без повод ходя да ми леят куршум, ей така "профилактично" поне веднъж в годината  Embarassed Не смятам, че има нещо лошо е това - в смисъл, дори и да не ти помогне, няма и да ти навреди!
  Точно обратното.Не само, че няма да ти помогне, ами и ще ти навреди.Искам  най-отговорно да ти/ви/ заявя, че в моята църква  са идвали хора, които  са пострадали от  точно такива окултни практики.И накои от тях много  бавно и трудно се оттърваха от последиците.А други така и  си страдат, защото това нещо ги държи и те даже немогат да пожелаят да бъдат освободени.Защо не вярвате бе хора, колко е опасно?Ами на това отгоре и дечицата си подлагате на това ooooh!Хубаво е , че на всичко сте готови  заради тях и в отчаянието си търсите  всякакви начини да им /да си/ помагате.Но  първо се информирайте.И то  не от стрина Пена и буля Мина, ами както се полага.Идете в някоя църква да ви обяснят  колко е измамна помощта от  окултизма и колко е  опасно следствието от  заниманията с него.
   Не се лъжете, че  силата, която стои зад баянията и действията на врачките  и ходжите е добра или, че ви  мисли доброто.Не. Това е имитаторска сила.А нейната крайна цел е  да ви бележи.Дявола не лекува, той бележи хората , които ще завлече заедно със себе си в деня на  страшния съд.Библията е пълна с предупреждения за това.Бог постоянно се опитва да ни опази от взаимоотношения с  такива хора/баячи, врачове, магьосници, астролози, ясновидци/.Защото те не служат на Него и не Той им дава "дарбите". Но вие се хващате на  всякакви лъжи и манипулации и то единствено поради  липса на информация.А такава има, стига човек да я търси.Моля ви спрете се! Около мен е пълно с такива хора, които са се хванали на въдицата и идея нямате  колко зле са изпатили.Искам да знам  наясно ли сте какво ви баят тия лелки?Само ако знаехте SadКак продавате душите си за  имитация на  изцеление.
   Ако нямате вяра в Бог, как изобщо имате  вяра в  ония  практики?

   Аз за 20 години не съм видяла едно дете на вярващи  християни, което да е било урочасано.А ние  не  им връзваме червени конци, мартеници, гривнички, нито ги  подлагаме на  базумни ритуали.Пази ги  Бог, заради вярата ни и затова, че сме  ги оставили в Неговата ръка.Няма по-сигурно от това.Няма страх, който Бог да не е в състояние да премахне.
 
  Дотам ли я докара  "православния българин", че да се ползва от услугите на дявола, а да обърне гръб на източника за  живота /си/- Бог?
   
Уважавам теб и твоето мнение. Говориш за информация , информираност , споменаваш дори библията.
Не ме разбирай погрешно, вярваща съм , ходя на църква.
Интересувала ли си се изначално как и защо е била създадена църквата и каква е била нейната функция.
Вярвам, че е била създадена за да манипулира съзнанието на хората , което пък от своя страна може много.
Не зная дали си чувала за книгата "подсъзнанието може всичко", може, но за да може трябва да повярва истински.
И този метод е изключително ефикасен и работещ. Работещ ,защото е изграден именно на базата на постоянната  и отдадена вяра в едно конкретно нещо......... Съжалявам отплеснах  се ! Дано сте ме разбрали .
Израснала съм в истинско християнско семейство , не искам да ти разказвам за нещастията, които са се случили .
А защо , тогава библията на един "православен  българин" е почти еднаква с корана.

Последна редакция: пт, 15 яну 2010, 23:16 от smile_faaace

# 22
  • Мнения: 364
Когато бях ученичка, баба ми ме водеше два пъти на някаква позната. Нямаше ефект!

# 23
  • Мнения: 50
Аз имам позната с дете на 1г. и само да се размрънка детето се започва едно лудо телефонно звунене на една жена(съседка тяхна) да му бае,че видиш ли както го извеждала и някой го погледнал много лошо.Или пък ако имат гости веднага след това на детето отново се бае,защото много му се радвали.Изобщо процедурата с баенето е минимум веднъж на ден.Същата тази майка ми каза че профилактично трябва да се лее куршум на децата а и на възрастните.Нямам нищо против леенето на куршум,но само ако има основателна причина т.е. уплаха.Някак ми е странно всяко неразположение на детето да се обяснява с уроки или лоши очи.

# 24
  • Мнения: 1 849
 smile_faaace, аз мога да кажа същите неща като Lei@, но защото съм ги преживяла лично. Израснала съм в семейство в което баба ми постоянно се занимаваш с магии, съответно пък майка ми ме влачеше по врачки. Резултатът е проклятие! Живота ни с нищо не стана по-добър. Нито баба спря да прави магии, нито баща ми да пие, нито майка ми да я тресат нервите, а за мен да не говорим.
След години повярвах в Христос. Не е от значение средновековната църква как и защо е създадена. Мога да гарантирам, че всяка дума написана в Библията е истина, защото съм я преживяла. Никой не е в състояние да освободи живота ти така както Бог може да го направи! Вярвайки в свръхестественото, защо не го потърсите при Бога? Може ли връзването на конец, изричането на думи да променят живота ви, да ви направят здрави ... Дявола е победен единствено от Христос, не от някоя баба, врачка, екстрасенс и т.н.
Пет години съм живяла в Родопите и там най-нормалното нещо което може да ти направи някой е да ти направи магия. Намирала съм най-невероятни неща по джобовете си, зъби (млечен зъб, не е бил мой Wink ), конци, какво ли не. Нищо не е успяло да повреди нито мен, нито семейството ми, нито децата ми. Не мога да кажа, че не сме минавали през трудности, но винаги молитвата и вярността на Бога са ни давали изходен път.
Познавам много добре учението "Подсъзнанието може всичко". Но много добре видях и последиците върху едни младежи (сираци) от Защитено жилище. Ходи да им "проповядва" една надъхана ентусиастка, обучавала се при някаква жена която водела "духовното израстване" на представителите на Олифрейм. Тази жена освен за пари, как си визуализира новата си кола и какви дивани иска да има друго не говореше... Това на което научи младежите е да стоят и да визуализират как ще се случат нещата, а не да си седнат на четирибуквието и да учат. Та много се бях ядосала, защото няколко месечния ми труд там отиде по дяволите. Защото учейки ги да работят и да се образоват, а те стояха и си визуализираха, как ще вземат книжка и как ще започнат програмират от само себе си... А разбирането, че Вселената само стояла и чакала нашите заповеди...  Sick  Sick
Мога да говоря още много неща от практиката, но стана дълго.

# 25
  • Мнения: 917
  Мога да гарантирам, че всяка дума написана в Библията е истина, защото съм я преживяла.

 Shocked Shocked Shocked

По темата - вярвам в леенето на куршум. В баене и врачки също. В силата на подсъзнанието също.

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Някои хора като не могат да намерят отговор за себе си, като не могат да намерят причината за дадено състояние/плачещо бебе, страх и т.н./ започват да си го обясняват с остарелите от векове вярвания, когато хората са били доста по-прости и са нямали доста отговори. Сега вие се приравнявате с тогавашната простота - някои не са толкова прости, но се повлияват, други са си просто такива.
Това мисля аз за леенето на куршум - извършва се и се прилага от прости хора, които не могат да си обяснят вече елементарни неща.

# 27
  • Мнения: 171
ефект имаше при мен, но това беше преди 25 год в едно забутано село , в една кирпичена къща и огнище- там ми ляха куршум и после гадаеха какъв ми е страха...

# 28
  • Мнения: 1 910
Весенето,е да ти вържат краката с едно дебело въже и те вдигат нагоре с краката,със специално съоръжение,което е монтирано на тавана,поне при тази жена,при която аз ходих.И така си висиш около 5 минути,а тя леко те люлее и си говори нещо.Там ходих 3 пъти,след инцидента с огъня.

 Shocked
Не ходя на врачки, гадателки и леячки на куршуми, дори не знам къде бих могла да ги открия, защото нямам връзки с ромската махала. Защо ли никога не са ме урочасвали, нито мен, нито детето? Сигурно защото сме грозни, няма друг извод.

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 13:05 от елиас

# 29
  • Мнения: 3 695
по принцип не вярвам в такива неща, но миналата година ходих да ми лееят куршум заради катастрофа и със сигурност мога да твърдя, че имаше ефект  Simple Smile макар, че май повече и аз вярвам в силата на подсъзнанието

Общи условия

Активация на акаунт