Мама чака пролетта - с МАРТ пристига радостта!(31)

  • 16 547
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6
Моя син е на 1г. и 8м. и пишката все нагоре сме я слагали, така ми каза педиатърката, но защо  newsm78 , като се замисля, не знам

# 706
  • Враца
  • Мнения: 94
Добро утро маминки

Кармен първо да ти отговоря преди да съм забравила всичко.Аз имам син пораснал вече.На него му слагах пишката нагоре,обаче като му свалях памперса забелязвах ,че е надолу.Не мисля,че има някакво значение.Сагай я накъдето ти идва отвътре Hug Hug Hug

Боже ми сега какво щях да пиша Embarassed Embarassed Embarassed... малиииииииииии много съм зле.Ами като се сетя може и да се включа


Айде отивам да си направя кафе,пък дано ми се върне мисълта

# 707
  • Мнения: 521
Добро утро и от мен... Аз отдавна съм станала и ви чета ама се занимавах с едно-друго и чак сега сколасах да пиша!

Междувременно забравих всичко. което исках да кажа май...

Първо имаше нещо за сгъваемите кошарки... на нас едни приятели ни обещаха такава, така че няма да купуваме, но тези които сте показали много ми харесаха...

За матрачетата - нашето за люлката е хипоалергично от дунапрен, нещо специално има вътре да не запарва, ама не знам точно какво. За леглото след някой и друг месец живот и здраве ще вземем от тези от кокос и пяна...

Евче, ти май много си се изнервила, мила. Гадничко е толкова време в болницата, но пък виж колко време ги задържа малките мишоци на топличко. Нали това е най-важното сега. Още малко остана, а после ще си се гушкате вкъщи!  Hug

eniq  Hug Hug Hug

ahoney седи си на топличко и почивай... дано бързичко отминават проблемчетата и много се пази от гадния вирус!

Дари, чакам с нетърпение да разгледам покупките!

Кармен като казах вчера, че ги връзват за леглата, нямах предвид буквално! Ами разните системи окситоцин, колани за измерване на тонове и т.н. Извинявай, ако съм те стреснала!  Embarassed Hug

Със сигурност нещо съм забравила и/или пропуснала... ама пуст бременен мозък!  ooooh!

П.С. Ааааа да и да ви помоля за едни стиснати палчета за мойто мъж, че е на изпит в момента...  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 708
  • Мнения: 2
Здравейте момичета!

Да ви се оплача  Cry. От снощи имам менструални болки, който се появяват на през час - два. От сутринта стават все по болезнени и ми се струва че започнаха за зачестяват. От време на време и кръста ме боли.  Cry Вече не знам какво да правя, започвам за се шашкам. Чудя се дали да не ида до доктора да ме види. Или това са подготвителни контракции и няма нищо страшно.



# 709
  • Варна
  • Мнения: 58
Варненските мами, ще се записвате ли предварително за лекцията в четвъртък. Аз си мислех да отида просто така, дали има опасност да няма места newsm78

# 710
  • ГО
  • Мнения: 3 955
lyubka_li, иди да те погледне лекар. Според мен са контракции, но не само подготвителни заради болката. Иди, няма страшно.
Стискаме палци!

# 711
  • Мнения: 24
Здравейте момичета!

Да ви се оплача  Cry. От снощи имам менструални болки, който се появяват на през час - два. От сутринта стават все по болезнени и ми се струва че започнаха за зачестяват. От време на време и кръста ме боли.  Cry Вече не знам какво да правя, започвам за се шашкам. Чудя се дали да не ида до доктора да ме види. Или това са подготвителни контракции и няма нищо страшно.

Задължително звънни веднага на док, мила!  Hug

# 712
  • Мнения: 135
Момичета,влизам само да се похваля Embarassedднес ми издадоха 45-дневния болничен преди термина Winkи се моля всичко да е наред до края или поне до 10.02. Praynigмоля ви за палчета HugХубав ден  желая.

# 713
  • Мнения: 0
Здравейте мили мамчета,

Аз си мислех, че ми е тежко да дишам, трудно да вървя и от киселини не мога да спя, но като прочетох за мамите с близнаци и като видях колко са им големи коремчетата направо ме хвана срам, че се оплаквам Blush. Вие сте наистина героини, стискам на всички палци за успешен край възможно най-близо до термин  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed.
А относно престоя в болница - аз бях за 4 дни само, но пак си беше гадничко, защото имаше родилка (циганка естествено) заразена с морбили и ме беше много страх да не се заразя и аз и другите момичета, заедно с малките бебета. Мили момичета - пазете се много и погалете коремчетата си от мен! pregnant

# 714
  • Мнения: 6 362
Здравейте момичета,
Прелитам само за секунди от тук. За съжаление през последните 10-тина дни почти не съм влизала във форумите и не съм ви чела. Надявам се всички да сте добре.  Hug Още мъничко остана.

Благодаря на всички, които са питали за мен (Татти ми препрати загрижени ЛС)  Heart Eyes

Аз съм сравнително добре, т.е. стандартно - пия си хапчетата, контракции обаче си имам и почти не мърдам. Всяко "мърдане" (ако се наложи да излезна) ме извежда от "строя" поне за ден и в общи линии не смея да си покажа носа навън. Меря дивана с д-то си и мътя на топло вкъщи.  Laughing
Девойката ми обърна режима тотално - през нощта не ми дава да спя от шутове и акробатични номера. Как ще я карам като се роди - не знам. Ама живи и здрави да сме само. Терминът ми е на 16-ти март, планират секциото евентуално за 5-ти, но според докторите надали ще задържа по-късно от 20-ти февруари. Надявам се поне до влизането в 9-тия месец да добутам. Утре съм на преглед и ще видя колко е пораснала госпожицата. Като се прибера - ще пиша.


Поздрави, прегръдки и стиснати палци на всички  Hug

# 715
  • Мнения: 446
sunlight74
а тази болната от морбили беше ли отделно поставена или?

# 716
  • Мнения: 3 246
Хубав ден и от мен Hug
не съм влизала тези дни и се видях в приключение докато изчета всичко, е и забравих почти всичко което изчетох Blush
Челси Peace Hug
Мамма, още мъничко остана,  Peace а утре стиснати палчета на прегледа Peace
Маринекс, Цецинка Hug
ние в събота парвихме едно пазаруване- имаме вече легло с матраче и купихме комплекта на бертони с бебефоните от Метро
утре и ние ще пътуваме за поредния преглед, дано пътя е поразчстен, че миналата седмица се отказахме в най-големия сняг Hug

# 717
  • Мнения: 16
здравейте на всички мамма добре дошла отново момичета поръчах си снощи ето тази кошарка  http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6164 - гледам обсъждате и матрачета - та въпроса ми е към кошарката няма ли матрак или трябва друг или още един newsm78  сега отново яхвам метлата и на работа а е такъв студ
челси мило още много мъничко остана   Hug
тинк успех с водното раждане аз не бих се навиа в българия
успех на всички и прегръдки на всички - да не изброявам че няма време   Hug

# 718
# 719
  • Мнения: 0
sunlight74
а тази болната от морбили беше ли отделно поставена или?
Ами уж е в изолатора, но нали трябва да роди в залата, където раждат и другите и заразата може да се предаде?!? А незнам и бебето и къде го държат - при другите или отделно   33uu

Общи условия

Активация на акаунт