Мама чака пролетта - с МАРТ пристига радостта!(31)

  • 16 549
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 723
Чурката съм я поставяла надолу,че иначе целият се опикаваше,
знам,че навремето,когато бебетата са били стегнати с пелени е било необходимо да се поставят нагоре,но сега при памперсите има резерв от място

# 721
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен момичета,  Grinning не съм влизала от петък но така ме мързеше. С мъжа ми си направихме филмов маратон. То какво друго да правиш в тази ледникова епоха. Е гати студа.  Sad То аз май няма с какво да се похваля като по цял ден седа в къщи като кукувиците. Сега почна да ме хваща вече саклета. Днес се събудих с гърлобол и не мога да си намеря място, защото много ми се искаше да отида на тая лекция в мол Варна ама на пак съм болна. Все като се наканя и нещо се прецаква. Дано поне вие сте добре. И какъв е този ужас с това морбили? Аман от болести. Аз си пожелах поне един ден да е пия хапчета но уви. Сега си смуча трахизана и пръскам Биопарокса, като не мога да отида на лекар почвам старата схема.

P.S. Ще ми пратите ли и на мене една парола поне да се порадвам на бебешките покупки и да си оправя настроението  Embarassed

# 722
  • София
  • Мнения: 324
Мамма, радвам се че се появи и стискам палци всичко да е наред и да изкараш до 05 март Hug
Тинк, палчета и за твоя мъж.
Сега се връщам в леглото.

# 723
  • София
  • Мнения: 275
Мамма, още малко остана, вярно че е най-трудният девети месец, сигурна съм че ще удържиш фронта. Hug Praynig Peace
feniks10 кошарката е много хубава, гледах я в няколко магазина, но на всички кошари е необходимо да се купи допълнително матрак. Това, с което го продават е има-няма 1-2 см и е по-скоро да "омекоти" козметично твърдата основа, а не за спане на бебето.

# 724
  • Мнения: 6
Благодаря Ви момичета!

# 725
  • Мнения: 103
Здравейте и от мен  Hug
Ения  Hug  Hug  Hug
Тинк стиснати палци за твоя мъж Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed
Мамма радвам се, че се появи отново сред нас, стиснати палчета да удържиш фронта  Hug
Нин, радвам се че писа и си с положителна нагласа, още 2 седмици останаха стискай още мъничко  Hug
Дари, добре завърнала се  Hug
Уола, честит рожден ден на патерици  Hug
Добре дошла на новата мама и леко бременеене до финала.
Ох докато изредя и забравих какво щях да пиша. Нищо айде като се сетя после пак ще пиша. Лек и усмихнат ден от мен  Hug

# 726
  • Мнения: 3 042
Привет момичета,  Grinning
днес бях на зъболекар, утре пак, имам за оправяне един зъб. Изненадата е, че ми се клати един мъдрец, но ще го вадим след раждането. Добре, че засега не ме боли.
Не знам дали сте коментирали темата за зъболекарите, имаме право на 2 безплатни прегледа и разни други работи - нали сме бременни.
Стискам палци на всички, които имат нужда от късмет  bouquet
Лек ден!

# 727
  • Мнения: 24
Успях!

http://martenki2010.snimka.bg/baby/nashite-pokupki.461443.17096771
тук са ми покупките. Само да кажа, че легълцето ще ни пристигне около 10-ти февруари и тогава ще мога да Ви го покажа  Wink То е съвсем простичко- едната страница е жълта, другата зелена и двете дълги страни са две бели решетки. Но е много сладурско. Нарочно купихме по-малко дрешки, колкото да имам за старт, защото не знам колко голямо ще е бебето. Нали очакваме около или над 4 кг  Mr. Green и с бабите решихме като се излюпи да докупуваме, че да те купим сега много мънички неща, които после да не ползвам... Но пък магазина ми е на две крачки, така че няма страшно. Майка ми също е наплела много сладки нещица, но като си ги взема ще ги снимам и ще ви се похваля  Peace
Другото, което остана да купя е шкаф за дрешките на бебо, но утре вече и той ще е факт. И слинг и чанта за бебешки принадлежности за през рамо. Но тях съм ги харесала в Касида-та и ще трябва да ги поръчам. Иначе съм много доволна от пазара - само за 3 часа бяхме готови. Всичко напазарувахме от ДМ, Бейби МОЛ-а и Бокал.
Дано да Ви харесат нещицата на бебе Любо  Laughing

# 728
  • Мнения: 6
Darida видях че доста работи си купила, браво на тебе. smile3501
Ения   smile3501 много красоти, и ние с мъжа ми купихме такъв комплект на Бертони дано да са добри нещата вътре. Комплекта заедно с един радиатор на Теси е единственото до сега, което имаме за беба.Радиатора го взехме защото разбрахме, че не е хубаво бебе да се гледа на климатик. А да мама е оплела едно елече на бебка, но пусто му време как да отида да го видя?
Аз продължавам да гледам снимки, че става бавно, все ми забива компа апък не е толкова бавен.
Да забравих да кажа добре дошли на новите мамчета.

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 15:49 от dekryo

# 729
  • Мнения: 3 042
Дарида, много ми хареса комплекта за изписване.  Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 335
Дари честити покупки , а комплекта за изписване е  Heart Eyes Може ли да споделиш каква марка е и от къде го купихте Simple Smile

# 731
  • Мнения: 24
Благодаря момичета  Hug
Комплекта за изписване е от магазин Бокал - струва 59 лв. Български е на фирма Комес. И аз много си го харесвам  Hug Въобще в магазина има страхотни неща - просто едвам се удържах да не купя много повече от това, което взехме... Особено гащеризончета имат просто приказни! Но и продавачката каза, че е хубаво да видим първо колко голямо в действителност ще е бебето... И нямам търпение сега... Живи и здрави като се роди ще му накупувам сигурно един куп Hug

# 732
  • Мнения: 6
Nataly Ivanova, Tink, Ahoney направо като видя нещо розово или особено онези роклички ми бликват сълзи, съвсем съм се размекнала а не бях такава. newsm45 newsm62

# 733
  • Мнения: 103
Дари, много са ти хубавки покупките. Със здраве да си ги ползва бебе Любо  Hug
 Ох как искам и аз да ви се похваля с наще покупки, но чакам мама да ги донесе. Тя ми обяснява по телефона, че само новите дрешки които е купила са един сак, а дето имаме и от племенницата ми дрешки не ми се  мисли каде ще ги прибирам. То не остана ние с татито да купуваме, само по-големите неща ще си вземем. В сряда ще направим някои покупки, но се чудя дали от нета да не ги пора4ам или да обиколя варненските магазини. Ще видим. Май предпочитам лично да ги пипна и тогава да си ги взема.

# 734
  • Мнения: 131
dari, strahotni ne6ta, skapa. Hug
tink,uspen na huby. Wink
vsi4ki bolni da se opraviat   bouquet
mamma, privet, pazi se.
na  novite mami  Hug
na vsi4k, koito sa v nujda- pal4eta
yanitaiv, vzela si gi izpitite, umni4ka si ni ti. Praynig
momi4enca, dnes mama mi kaza, 4e e iznamerila moeto bebe6ko odealce i moi dre6ki. mnogo milo mi stana Cry kazah i da mi gi donese sega kato idva.  a pak tati dnes e oti6al da tegli pari4ki za vnucite. roditelite mi sa na stand by, samo da se poiaviat bebetata i na drugia den hva6tat samoleta. dai boje na vseki takiva  maika i ba6ta. da sa mi jivi  zdravi.

Общи условия

Активация на акаунт