Мама чака пролетта - с МАРТ пристига радостта!(31)

  • 16 534
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 131
setih se za edin maitap. ba6ta mi poneje si  e po tankata 4ast vse se zaglejda po hubavi jeni, a nie dvete sas sestra mi (34 g. e tia ) niamame deca. i edin den  tatko  vika:  abe mnogo stranno, ve4e vmesto po gotini macki, se zaglejdam po detski koli4ki. Joy Joy Joy Joy Joy
ta takav goliam mu e zora na 4oveku ve4e za vnuci. Joy Joy Joy Joy Joy

# 736
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Здравейте, мамита! Бързам да се отчета и се връщам да ви чета назад, защото вие мнооооогооо сте изписали, а аз трябва да съм в крак с новостите! Mr. Green

Да кажа, че ние сме добре! Хемоглобина вече също е добре! Бебо расте и най-важното обърнал се е с главичката надолу!

В четвъртък след прегледа малко се изплаших, защото мнооогооо леко прокървих Shocked, но отидох на лекар и Слава Богу всичко е наред!

Гушкам ви всичките и се връщам назад да ви чета! Hug

# 737
  • Мнения: 68
дариии страхотни нещица браво със здраве да си ги ползвате Hug
и ние не купувахме кои знае колко дрешки защото и нашия момък върви засега голям та ще видим,но както ви казах маазина ми е под терасата така че не се притеснявам,а и сестра ми мще ми даде също много дрешки от племенника и даже има доста нови които не са носени,че и тя роди юнак 4620кг и някои бяха мънички та ще видим.
мамма радвам се че се появи да не те мислим Hug
янитивче честито за изпита  bouquet

декрио благодаря ти мила Hug
ох този херпес така ме депресира,като силиконовите фолкпевици ми е сега устата,една такава издута hahahaсрам ме е да изляза навън,дано мине по скоро-сега отивам да се пооправя малко че милото ще ме изкара навън да хапнем някъде въпреки че се чуствам отвратително зле изглеждаща,но......

оооооо и темичката изписахме трябва нова,много сме бързи Grinning

# 738
  • Мнения: 30
Памполина, мисля, че си позакъсняла със зъболекаря. Аз посетих моя поне 10 пъти, но това се прави след 3 -ия и докъм края на 6-тия месец (поне е желателно). Сега по-добре първо се консултирай със следящия ти бремеността. Моето бебе се побъркваше, докато седях на стола!!!

На мамата с болното гърло да й кажа, че Трахизанът е антибиотик, а мисля, че и Биопароксът (макар и локални).

Някой питаше кой ще ражда в Майчин дом - ами аз така съм решила.

# 739
  • Мнения: 24
slan4ice_85 ,eniq , Евче  Hug  Hug  Hug

Аз до сега бях на кратка разходка. Казвам кратка, защото навън не е за мъже... cold замръзнаха ми ушите и носа и бързо, бързо се прибрах  Mr. Green

НаНина  браво че сте добре с бебчо! И не ни напускай за толкова дълго време  Naughty  Hug
 
Май сме вече за нова тема  Hug

# 740
  • Мнения: 131
imam idea za zaglavie

glasim martenskoto 4ove4e za modnia podium ve4e
mnogo e got


Joy Joy Joy Joy Joy

# 741
  • Мнения: 131
poneje sme na valna pazaruvki Joy Joy Joy Joy Joy

# 742
  • Враца
  • Мнения: 94
Дари страхотни покупки Hug Hug Hug
Челси заглавието е супер и ако и другите мами са съгласни  ще пусна темичката с това заглавие Hug Hug HugЕй ама си писателка , Heart Eyesбе

# 743
  • Мнения: 24
Евче, много е готино! Аз съм ЗА!!!
 Joy Joy Joy thumbsup thumbsup thumbsup

# 744
  • Враца
  • Мнения: 94
Отивам да я пусна

# 745
  • Мнения: 6
И на мене много ми хареса Simple Smile темичката
А за хапчетата предния път АГ-то ми ги изписа, така че споко, и са си локални. newsm10

# 746
  • Мнения: 0
Хайде НОВАТА ТЕМА е тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=465882.new#new заповядайте

# 747
  • Мнения: 73
darida Чудесни покупки! Много харесах комплекта за изписване, и особено синьото одеялце с котето   bouquet

# 748
  • Мнения: 454
Момичета за утре имате ли някаква среща и мога ли да се присъединя към вас за лекция в Baby Mall?

Дарида , много хубави покупки да ги позлвате със здраве.

# 749
  • Мнения: 1 777
дилайт, има нова тема, виж малко по-нагоре Peace

Общи условия

Активация на акаунт