Вики

  • 16 164
  • 151
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 973
чак ми се насълзиха очите Simple Smile Страхотно!Ще разпитам комшиите дали ще ме отведат,че съм сама с тайфата Confused

# 76
  • Мнения: 4 371
Деси, моля те пусни в отчетната ви. Изобщо който пише в отчетна да пуска Praynig

# 77
  • Мнения: 9 973
Деси, моля те пусни в отчетната ви. Изобщо който пише в отчетна да пуска Praynig
Ако модовете си затворят очите,и не го счетат за СПАМ,ще се раздвижа из целия форум-не ми коства нищо! Grinning

# 78
  • Мнения: 4 371
Няма защо да е спам, нито продаваме, нито пускаме безсмислени игри, но все пак ще говоря с Татти и ще пиша.

# 79
  • Мнения: 9 973
Няма защо да е спам, нито продаваме, нито пускаме безсмислени игри, но все пак ще говоря с Татти и ще пиша.
на Софиянци вече писах,но много е късно,де да имаше още 2-3 дни....Отивам в отчетните по години

пп:Вече са осведомени,дано повече хора се съберат в утрешния почивен пролетен ден  Praynig Hug

 Embarassed Embarassed Embarassed
пуснах тема и в продавалника!Ако кажете,ще я изтрия!Инче?!?Ти кажи!

Последна редакция: пт, 12 мар 2010, 19:13 от `Деси`

# 80
  • Мнения: 3 914
Деси,какво да кажа....нямам думи  bouquet Hug
Аз ще дойда ей Wink

# 81
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Деси,какво да кажа....нямам думи  bouquet Hug
Аз ще дойда ей Wink

Ще дойдеш,я.Къде ще ходиш Hug
Ще се видим утре  bouquet
Ще направя кафенце(4е там май няма от къде),според термуса.....Нямам спомен колко е голям newsm78

До утре Simple Smile

# 82
  • София
  • Мнения: 5 074
И аз искам да дойда, ама не мога  Cry

# 83
  • Мнения: 3 914
Клиниката била претоварена и могат да ни приемат след 7-ми Crazy.Това ми пратиха сега,но и предвид факта че там от 28-ми е Песах,т.е. техния Великден,може и това да е причината,а и май така е по-добре.
Пътуваме на 8-ми април,това е последно ,искрено се надявам.

Оф,що така все нещо изниква ,тръгвам на 8-ми с лаптоп,телефон и където хвана мрежа ,ще ви пиша всичко каквото се случва,ако трябва и под мост ще спя,но тръгвам,че нещо и квартирата се провали  Mr. Green

# 84
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Инче, пиши пак на Петя за квартирата, след 8ми, вече мисля ще е ОК, онази квартира, а?

# 85
  • Мнения: 9 973
Деси,какво да кажа....нямам думи  bouquet Hug
Аз ще дойда ей Wink
Crossing Arms аз пък нямаше с какво да дойда,а на всичкото отгоре отнесох 3 дни БАН!Дано поне е имало защо  Heart Eyes
Това бяха най-дъъългите ми 3 дни  Mr. Green

# 86
  • София
  • Мнения: 5 074
Деси,какво да кажа....нямам думи  bouquet Hug
Аз ще дойда ей Wink
Crossing Arms аз пък нямаше с какво да дойда,а на всичкото отгоре отнесох 3 дни БАН!Дано поне е имало защо  Heart Eyes
Това бяха най-дъъългите ми 3 дни  Mr. Green
Защо бан и то три дни  newsm78

# 87
  • Мнения: 4 371
Деси, верно ли Shocked Не мога да повярвам Confused

# 88
  • Мнения: 9 973
е,радвам се,че бяха само 3  Joy
Дано скоро има пак инициатива и се знае от по-рано.Така ще избeгна бана.Предполагам,че заради разпространяване на масови съобщения  newsm78
Както и да е,минало-заминало...Поне успяхме да  кажем на повече хора Grinning

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 15:50 от `Деси`

# 89
  • Мнения: 3 914
Деси имаше защо,бана ти не остана неоправдан Hug
Аз видях какво беше направила,може да са ти сложили бан за това,обаче аз ти благодаря, че го направи.Ти си един от виновниците,в сметката на Вики днес да има 500лв. повече,и това до обяд Hug
Деси    bouquet

п.п. довечера ще дам точен отчет Peace

отчета: 6`545.67 лв. Hug

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 20:46 от ~Ина~

Общи условия

Активация на акаунт