КАРТИ ТАРО- VIII ТЕМА

  • 53 152
  • 783
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Слушай ги от следващия път, трябва да се учим от грешките си (;

# 736
  • Мнения: 0
Привет, момичета!  55
Значи вчера си изеглих карти по въпроса : Ще успея ли с кандидат-студентските изпити догодина и дали ще ме приемат по желаната специалност.
Картите, които изтеглих бяха :
1.  7  Жезли
2.  10 Пентакли
3.  Крал на пентаклите

Според мен отговора трябва да е „Да“ - според това, което се падна.
Пиша ви това, с молба да ми помогнете с разтълкуването на картите, тъй като все още съм начинаеща и ми е малко трудно.
Благодаря предварително на отзовалите се!   bouquet

# 737
  • Мнения: 9
Привет, момичета!  55
Значи вчера си изеглих карти по въпроса : Ще успея ли с кандидат-студентските изпити догодина и дали ще ме приемат по желаната специалност.
Картите, които изтеглих бяха :
1.  7  Жезли
2.  10 Пентакли
3.  Крал на пентаклите

Според мен отговора трябва да е „Да“ - според това, което се падна.
Пиша ви това, с молба да ми помогнете с разтълкуването на картите, тъй като все още съм начинаеща и ми е малко трудно.
Благодаря предварително на отзовалите се!   bouquet

Здравей Betty21,
според мен 7-жезли означава, че ще имаш сериозна конкуренция и ще трябва да се бориш за своето място, но ще получиш помощ от по-възрастен мъж (предполагам преподавател), който ще ти даде необходимите средства (в случая знания), за да се справиш Simple Smile
Успех от мен и внимавай, учи си уроците Wink

# 738
  • Мнения: 0
Бих допълнила към Полинка, че с пентакли не трябва да разчиташ толкова на интелект, колкото просто на натрупани знания. Въпроса не е до колко добре "жонглираш" с фактите, а до колко добре си си назубрила нещата - и по БЕЛ и по история. Не си помисляй да прибягваш към нетрадиционни, неутръврдение теории или да мислиш с главата си - ако искаш да си вземеш изпитите, продържай се към добрата стара консервативна школа и просто представи фактите и ги подкрепи с назубрени разсъждения.

# 739
  • Мнения: 9
Здравейте момичета,

Искам да ви помоля за мнение по следните карти с въпрос за развитие на фирма, как ще потръгне бизнеса:


1-магът, 2-шестица жезли, 3-паж жезли, 4-слънцето

Благодаря ви предварително за коментарите. Според мен нещата ще се развият доста успешно (слънцето), начело с жена, отговорен фактор (магът). Дейността ще е международна (паж жезли)

# 740
  • Мнения: 0
Несъмнено би било доста успешно начинание. Човека, който мисли да се залови с това има дарбите и мисля, че работата ще му харесва и ще му доставя удоволствие, към него по-късно ще се присъедини млад съдружник или съдружничка, това е пажа жезли и когато двамата обединят усилията си, ще постигнат още по-добри резултати.

# 741
  • Мнения: 0
Благодаря ви момичета! Simple Smile

# 742
  • Мнения: 42
поли,ThunderGoddess -и моето мнение по-картите е като вашето,за бизнеса.може само да добавя и че ще има едни движения на бързо менящи се мисли и идеи,импулси.
 поли винаги магът е до теб Peace
 поли посланието на тези карти ми напомня за едни  карти в ленорманките,които бяха май в една голяма подреба. Grinning

тази сутрин теглих три за деня


верно че денят не е завършил,но по картите за момента нещата се получиха ето така-завърших една работа,която трябваше да се случи,макар картите да имат присъстсвие на много хора,сама доведъх нещата до край,но тази 5п-не говори за любов или беднсот,а бих отнесла нещата дп здравето,физически преуморена.кралят чаши-срещата с бизнес партньора,от който получих поущрение като стимул,и естествено съчуствие за здарвето

# 743
  • Мнения: 1 568
Искам да ви питам , вие картите само в изправен вид ли ги тълкувате, ако се паднат обърнати надолу?

# 744
  • Мнения: 0
Маргало - лично аз прави и обърнати, но за начинаещи е ок да започнат и само с прави.
За картите, Меги, предполагам вече няма смисъл предвид факта че в 10:30 вечерта вероятно разпускаш вече и всичко е свършило Grinning

# 745
  • Мнения: 42
  smile3524-ThunderGoddess  Wink
Маргало - в началото,всъщност вече година с картите на уейт само в права позиция.
 сега си взех на друиди и вече с тях ме тегли желанието и с обърнати,да се уча.
 такаче както се чувстваш ти в желанието ти за учене.
Маргало - лично аз прави и обърнати, но за начинаещи е ок да започнат и само с прави.
За картите, Меги, предполагам вече няма смисъл предвид факта че в 10:30 вечерта вероятно разпускаш вече и всичко е свършило Grinning

днес ми излизат само обърнати карти


чаши обърната-крал мея обърнат-господар обърнат
 тези ги теглих снощи за днешният ми ден,миг след това телефона на мъжът ми звъна, пробвах с една карта ,държейки ги в този момент ,да видя кой би звънял ,,принцеса меч''
 обади се сестраму,скръбна вест в нейният  дом.

Последна редакция: пт, 06 авг 2010, 18:46 от *МЕГИ*

# 746
  • Мнения: 0
В предговора към моята канижка за артуровото таро авторката пише, че според нея обърнатите карти само усложняват тълкуването. Тя лично счита, че те не трябва да се тълкуват непременно като отрицателни, а по-скоро като знак, че самата енергия на картата е притапена и че тълкуванието не би се проявило с пълната си сила.Аз също залагам на това, разбира се в контекста на другите карти (да се обърне по-голямо внимание на рисковете, които вечае картата).
Искам да ви питам , вие картите само в изправен вид ли ги тълкувате, ако се паднат обърнати надолу?

# 747
  • Мнения: 1
Меги, страшни карти... ама ясни ( понякога инмератора е като рицар пентакли)
интересната за мен карта е 8 пентакли- понякога е много буквално Shocked пуууу грешка 8 чаши ( запазвам си грешката )

и принцеса меч (ама и тя е с един характер)- тези карти прави да бяха може би бързината им щеше да епо- голяма
за какво става дума. защото 8 чаяши е карта, която  има предистория и оттеглянето не е от скоро ( предполагам развило се от   известно време заболяване), по- вероятно мъж, и интерсното е дали е имало лекарска намеса  в самия случай (според мен да)? извинявам се за темата

обаче понякога се падат страшни карти  с обикновени събития

Последна редакция: сб, 07 авг 2010, 16:06 от Вятър

# 748
  • Мнения: 42
вятър то и при мен има грешка- осем чаши са 5 чаши ,май доста пообърках нещата,но си права,то денят ми премина изцяло на това скръбно събитие,помагах и подкрепях.
 от месеци не е добре човекът,с коварнаболест с един изход,да мъж е,около 60 години и малко.
но исключителен купонджия беше и добряк.
 

извинявайте на всички че съм ви подвела,но когато ги копирам в обърнат винаги ги обърквам,то пък защоли трябва да бързам...
 

# 749
  • Мнения: 42


вероятно ден който ще е изпълонен с дейности,по задължения,можеби,които ще изискват  нужните за целта методи и пособия.необходима нужда или от почивка или предварителна настройка за някои неща,все пак полето за работа да не се превърне в поле на битка.

Общи условия

Активация на акаунт