КАРТИ ТАРО- VIII ТЕМА

  • 53 151
  • 783
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1
ще трябва да проявиш воля и да се понапънеш- изискване, а на теб мове и да ти се мързелува
всичко ще трябва да е по план ( и някаква стара недовъряена работа?)

# 751
  • Мнения: 42
вятър за недовършената работа си много права.всъщност то не е точно като работа,действие а като натрупана емоция с нагатив,носена с месеци, която най накрая си намери дупката зада изфучи.така бих казала че тези жезли,с този маг направо си заприличаха на 3 меча.

# 752
  • Мнения: 127
Ветре, опитвам се да ти пиша, но кутията ти е пълна  Simple Smile

# 753
  • Мнения: 1
почист, почист

# 754
  • Мнения: 59
Ето ме и мен тук...

# 755
  • Мнения: 59
Момичета, бихте ли ми съдействали,вече за втори път ми се пада Кулата,и тъй като съм още неопитна незнам как да я тълкувам,по подредба Келтски кръст се пада в "9" позиция като в книгата е написано че това са Надеждите и опасенията ми...но нещо тръпки ме побиват от тази карта. Благодаря ви предварително!

# 756
  • Мнения: 1
кулата е карта за бъдещо събитие, тя рядко описва настояще
на 9 позиция пак е пред показване пък  и ти явно добре знаеш от какво се страхуваш)
позиции 5-6 са ти трудни карти предполагам  ( има ли 5 ч, 7-10 жезли? само питам

от няколко дена ми се въртеяе в главата 3 меча-много буквална се оказа- човек, който познавам от детинство е убит с нож в сърцето Sad

Последна редакция: чт, 12 авг 2010, 09:38 от Вятър

# 757
  • Мнения: 42
ВЯТЪР,тези три меча ме изумяват...сужалявам за твоят познат.

# 758
  • Мнения: 59
Вятър,наистина съжалявам за твоя познат.Преди да почине мъжът ми също все кулата ми се падаше,но не си спомням точно в коя позиция аз тогава нямах карти и други са ми гледали. Сега ми се паднаха следните карти:
1.Основна ситуация - 8 мечове
2.Пресичащи влияния - Паж на жезлите
3.Основа - 2 жезли
4.Бл.минало - Императрицата
5.Осн.насоки - Рицар на пентаклите
6.Бл.бъдеще - 5 чаши
7.Питащият - 7 жезли
8.Външ.влияния - Рицар на чашите
9.Надежди и опасности - Кулата
10.Резултатът - Кралица на мечовете
Е това е ... Помагайте момичета ... Благодаря ви предварително...

# 759
  • Мнения: 1
мерси момичета са разбирането,
 RoZZi80 приеми и моите съболезнования
 да те питам ти имаш ли работа?
 основното е, че се чувствая без изход,, струва ти се че в момента ситуациято реа е без изход ( обикношено се появяват  8 меча, тогава когато решенията  в 2 меча са отлагани дълго); имая някакво предловение за работа и за промяна (предполагам, че имая деца или поне 1 и а, е малко?); работата е там, че преди известно време си се чувствала силна и на прав път, но нещо се е объркало; трудно ти е в момента и ти самат аочакваш кулата повече, отколкото тя мове да се случи
мисля, че ще се наложи да бъдеш по-хард и рязка и да вземеш решение, което не намираш за прекрасно
картите са пълни с доста неща: работа, лични страхове, чувство за обреченост, водят към кулата...... тази кула е и логично продълвение на 8 меча и някаква емоционална криза
рицар чаши е човек

# 760
  • Мнения: 59
Ох,Вятър,и аз Благодаря, напълно си права...Преди осем месеца се разведох,след три месеца мъжът ми почина, а от два месеца съм и без работа,е занимавам се с нещо допълнително,но не изкарвам достатъчно, нямам човек до мен и досега се държах,но нещо изпаднах в депресия,откакто останах и вкъщи, истината е че трябва да се стегна.Имам две деца за който трябва да се грижа,върнах се при родителите на мъжа ми и вече се чудя дали това беше правилно решение,когато си хвърлях картите се питах кога ще излязя от това положение т.е. ще започна ли работа,ще се появи ли нов човек в живата ми,и т.н.въобще за ситуацията като цяло...Благодаря и за отговора... Hug Чесно казано си помислих,че ще стане някакъв скандал, свързан с хората около мен-родителите му или моите...и чесно казано го очаквам всеки ден... Едното ми дете е на 7 годинки ,а другото на 5...
 

# 761
  • Мнения: 1
много трудни неща са ти се случили
но, ако очакваш скандал защо не го предизвикаш? по картите изглежда ти да имаш нуждата от него- понякога е така страхуваме се от нещо, а то много ни трябва
8 меча, 4 м, 2 м, 10 м ... то карти за депресия колкото искаш, но твоите са с понижено настроение не с отказване

# 762
  • Мнения: 59
И тук си много права,имам чувството че всички около мен ме дебнат и чакат да направя някоя грешка за да избухне скандал,и като чели искам по бързо да избухне,за да ми олекне, за да кажа всичко което ми тежи,тормози и  подтиска...

# 763
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕИТЕ момичета мога ли да помолия за малко помощ ,подредбата е келтки метод ,въпроса е ще се съберем ли отново паднаха се
1 карта 6Ч
 2 карта1 магът
 3 карта вишата жрица
  4 карта дявола
  5карта крал жезли
  6карта звездата
   7карта 9ж
    8картаслънцето
[/9карта кралица чаши
   10 карта умереност
моето тълкуване носталгията по тази връзка не ме оставя ,магът ми дава нови сили и начин да проумея нещата във миналото е излязъл тои краля н жезлите във бъдещето трябва да се уповавам на надеждата ,дявола е знак на искушението мислия че тои ми подсказва че не мога да забравя този човек ,но въпреки всичко съм се барикадирала със търпение и воля да не се отдавам на слабостта си,,слънцео ми дава спокоиствие исветлна ,страховете ми са мои или т др жена тук нещо не ми е ясно и накрая резултата умерност как да разчета умереност ,като някакъв баланс или  ...... можете ли дами помогнете ,ако някаде съм збъркала

# 764
  • Мнения: 42
вятър нещо в твоя стил с усещане на карти които би трябвало да са около дадена друга...
значи сънувам ,че ми казва някой
''-колелото на късмета !винаги е съпътствано с *крал меч ,кралица меч*''
интересното е че това колело ми беше излизало с дама меч Thinkingв действителна подредба

Общи условия

Активация на акаунт