КАРТИ ТАРО- VIII ТЕМА

  • 53 153
  • 783
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, имам нужда от помощ за тези: Седем меча, обърнати пет жезли осем жезли - мнение на дадено лице за друго лице. Мерси предварително. Whistling

# 766
  • Мнения: 0
може ли да доуточниш за мнение свързано за какво ,любов ,бизнес и т.н нали знаете че има значение как е зададен въпрроса  newsm78

# 767
  • Мнения: 0
По-скоро за приятелски отношения, нищо повече

# 768
  • Мнения: 2
ThunderGoddess, не мисля, че човека за когото се пита има приятелски чувсва към другия. По- скоро го чувства като манипулатор и човек често менящ мненията си. Бих казала...леко несериозен, не тежи на мястото си. Освен това смята, че не му е никаква конкуренция и че като цяло не се справя с предизвикателствата на живота. Ако трябва да обобщя не го приема за сериозне човек. Другият вариянт е да се чувства манипулиран, но той това го знае много добре (че опитва да го манипулира) и не би се поддал.  Confused

# 769
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕИТЕ момичета мога ли да помолия за малко помощ ,подредбата е келтки метод ,въпроса е ще се съберем ли отново паднаха се
1 карта 6Ч
 2 карта1 магът
 3 карта вишата жрица
  4 карта дявола
  5карта крал жезли
  6карта звездата
   7карта 9ж
    8картаслънцето
[/9карта кралица чаши
   10 карта умереност
моето тълкуване носталгията по тази връзка не ме оставя ,магът ми дава нови сили и начин да проумея нещата във миналото е излязъл тои краля н жезлите във бъдещето трябва да се уповавам на надеждата ,дявола е знак на искушението мислия че тои ми подсказва че не мога да забравя този човек ,но въпреки всичко съм се барикадирала със търпение и воля да не се отдавам на слабостта си,,слънцео ми дава спокоиствие исветлна ,страховете ми са мои или т др жена тук нещо не ми е ясно и накрая резултата умерност как да разчета умереност ,като някакъв баланс или  ...... можете ли дами помогнете ,ако някаде съм збъркала
момичета помагаите

# 770
  • Мнения: 2
legolas , напиши точно позициите. Коя карта какво показва. Знам поне 5 различни метода на Келтски кръст.

# 771
  • Мнения: 0
метода е от книжката картинен ключ към таро на Уейт
1 сигнифактора
2това ,което го пресича
3това което го увен4ава
4това което е под него
5 това което е зад него
6 това което е пред него
7 тои самия
8 неговия дом
9 неговите надежди и страхове
10 какво ще се случи 

# 772
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕИТЕ момичета мога ли да помолия за малко помощ ,подредбата е келтки метод ,въпроса е ще се съберем ли отново паднаха се
1 карта 6Ч
 2 карта1 магът
 3 карта вишата жрица
  4 карта дявола
  5карта крал жезли
  6карта звездата
   7карта 9ж
    8картаслънцето
[/9карта кралица чаши
   10 карта умереност
моето тълкуване носталгията по тази връзка не ме оставя ,магът ми дава нови сили и начин да проумея нещата във миналото е излязъл тои краля н жезлите във бъдещето трябва да се уповавам на надеждата ,дявола е знак на искушението мислия че тои ми подсказва че не мога да забравя този човек ,но въпреки всичко съм се барикадирала със търпение и воля да не се отдавам на слабостта си,,слънцео ми дава спокоиствие исветлна ,страховете ми са мои или т др жена тук нещо не ми е ясно и накрая резултата умерност как да разчета умереност ,като някакъв баланс или  ...... можете ли дами помогнете ,ако някаде съм збъркала
момичета помагаите

# 773
  • Мнения: 42
и аз погледнах подредбата,но с този келтски ! вече се срещнах с вариациите му.
леголос-келтския
 за сега си във владението на миналото.всичко моментно отричаш,но винаги отдаваш нещата на тайното и мистичното.сяакш си приела че ако не е точно определена жена пречката,то също бих добавила че много често мислиш че някой или нещо ти пречи.можеби си била подмамена,и все там в миналото поглеждаш.мъжът е заел мислитети,времето ти,времето спира,ето и звездата като бъдеще през миналот пак звезад-мечти.силни и пропити от зависимстта ти към този мъж.
 за сега от теб се иска да контролираш чувствата си.впрегнала си само тормозни идеи,товариш се така.не се криеш,би приела всичко,макар и да си плаха на моменти,имаш заряда да продължиш.
 според мен-по повод това дали ще се съберем,в период безкрайност-ясен отговор аз не мога да дам,не съм толкова знаеща Laughing.тази дама чаши и умереност,съветва за по-бавно,внимателно обмисляне,не действие.ти си предпазлива,но казах си готова и на действие. картите те съветват,понеже си слънчев дом при това,добре да обмислиш дали трябва да пуснеш дяволът отново при теб.
 инък  може да кажа и че ще сте на приливи и отливи,при едно събиране. Simple Smile

# 774
  • Мнения: 42


ThunderGoddess -сякаш се е замислил,какво би излезнало ако ''се възползва'' от него,или търси начин да излезе от някаква ситуация вече.
 или пък не желае да се занимава с него,пак по причуини на оттекчение.

# 775
  • Мнения: 0
и аз погледнах подредбата,но с този келтски ! вече се срещнах с вариациите му.
леголос-келтския
 за сега си във владението на миналото.всичко моментно отричаш,но винаги отдаваш нещата на тайното и мистичното.сяакш си приела че ако не е точно определена жена пречката,то също бих добавила че много често мислиш че някой или нещо ти пречи.можеби си била подмамена,и все там в миналото поглеждаш.мъжът е заел мислитети,времето ти,времето спира,ето и звездата като бъдеще през миналот пак звезад-мечти.силни и пропити от зависимстта ти към този мъж.
 за сега от теб се иска да контролираш чувствата си.впрегнала си само тормозни идеи,товариш се така.не се криеш,би приела всичко,макар и да си плаха на моменти,имаш заряда да продължиш.
 според мен-по повод това дали ще се съберем,в период безкрайност-ясен отговор аз не мога да дам,не съм толкова знаеща Laughing.тази дама чаши и умереност,съветва за по-бавно,внимателно обмисляне,не действие.ти си предпазлива,но казах си готова и на действие. картите те съветват,понеже си слънчев дом при това,добре да обмислиш дали трябва да пуснеш дяволът отново при теб.
 инък  може да кажа и че ще сте на приливи и отливи,при едно събиране. Simple Smile
 много ти благодаря за тълкуваето имаш право за всичко ,но аз не съм чак толко затормозена ,по скоро неизвесното ме кара да се замислиям ,не страдам за него да наистина мислия ,но не бих казала че мислите са ми обзети изцяло за него просто при нас има раздяласъс неизяснен краи всичко е на приливи и отливи наистина има друга ,но там за чувства не се говори само едно уважение,просто обстоятелствата са там такива понякога нещата не са ткива каквито изглеждаш мислия че ме рзабираш.Мога ли да те помолия за някоя подредба за отношения да не е келтски кръст

# 776
  • Мнения: 42
избери си една подредба,тегли картите и ще се опитам да тълкувам.
 така и темата ни малко ще живне,нещо се исгубихме...

# 777
  • Мнения: 1
имаме нужда от нова темичка Simple Smile Simple Smile

момичета да си кажа, че нямам възможност да влизам редовно тези дни   bouquet

# 778
  • Мнения: 42
вятър почисти лични.в момента няма да мога да ти пиша,но за утре.днес изписах една старница...

# 779
  • Мнения: 0
  --------------------------------------------------------------------------------
             Тази подредба служи за най-общ анализ на взаимоотношения, като показва и тенденциите в развитието в едно близко бъдеще:

         



(1) - картата характеризира партньорa в момента
(2) - питащият
(3) - отношенията в момента
(4) - много близко бъдеще, показва също така проблемите или това, което пречи, или надеждите или това, което помага
(5) - ключов камък във връзката -  движещите сили, неща, които често партньорите дори не осъзнават. Ако тази карта е силно положителна, независимо от възможни трудности или негативни влияния в момента, има смисъл да се работи за укрепването и развитието на връзката, ако е силно негативна, а останалите карти са позитивни - отношенията вероятно се поддържат изкуствено.
(6) - вероятно развитие в близките 1-2 месеца
(7) - вероятно развитие в следващите 3-4 месеца
Вероятното развитие според картите е в случай, че никоя от страните не промени нищо съществено в поведението си.
  • меги само не мога да копирам картите и начина на редене както е показала флам във форума 78 врати от там съм взела подредбата .
      1к   влюбените       6к  отшелник
      2к    обесения          7к звездата
      3к    рицар пентакли
      4к    5 пентакли
      5умереност

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт