Бъдещи и настоящи родители в Испания

  • 6 429
  • 194
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 098
Ооо,искам и аз на по4ивка в Майорка. PraynigМоя мъж беше преди 2 седмици там по работа и като се върна каза,4е било като във Валенсия,ама аз не му вярвам.Той просто не искаше да ме дразни Mr. Green

# 121
  • Мнения: 5 299
Ооо,искам и аз на по4ивка в Майорка. PraynigМоя мъж беше преди 2 седмици там по работа и като се върна каза,4е било като във Валенсия,ама аз не му вярвам.Той просто не искаше да ме дразни Mr. Green

Марибел, м/у другото имам една приятелка(пишем си де не се познаваме лично) - та тя живее във Валенсия, Ако искаш, или ако случайно не се познавате - да те свържа с нея. Ако искаш де Mr. Green Казва се Елеонора и детенцето й е на 10 месеца(май) newsm78

# 122
  • Мнения: 2 825
Здравей Байби, добре дошла сред нас  Hug
Аз много съвети за беба не мога да ти дама, защото все още съм кандидат мама  Wink
Ние живяхме 2 години на Майорка и мислимскоро да прескочим да си видим приятелите, че почнаха да ни липсват доста Simple Smile А и островчето още си ми липсва  Sad  Вие в Палма ли сте?

# 123
  • Мнения: 5 299
Здравей Байби, добре дошла сред нас  Hug
Аз много съвети за беба не мога да ти дама, защото все още съм кандидат мама  Wink
Ние живяхме 2 години на Майорка и мислимскоро да прескочим да си видим приятелите, че почнаха да ни липсват доста Simple Smile А и островчето още си ми липсва  Sad  Вие в Палма ли сте?

A sega къде сте? Защо се махнахте от Палма. Последната ни квартира беше до Плаца Гомила, но новият апартамент - не знам, и не съм го виждала. Плановете ни са към Нова година да се връщаме, но още нищо не е сигурно. Най-късно на пролет ИМа много за ремонтиране по апартамента, и докато не се приведе малко поне във вид ще си стоим тук:lol: Ако идвате лятото - ще се радвам да се видим Mr. Green

Вие момичета какво работите Mr. Green?

# 124
  • Мнения: 2 825
Ние сега сме в Марбея, Коста дел сол. Изместихме се заради работата на мъжо. А ти от къде си в Бг? На Майорка май са основно русенци и затова питам  Wink
А като отидем, задължително ще се видим  Wink Hug

# 125
  • Мнения: 5 299
Ние сега сме в Марбея, Коста дел сол. Изместихме се заради работата на мъжо. А ти от къде си в Бг? На Майорка май са основно русенци и затова питам  Wink
А като отидем, задължително ще се видим  Wink Hug

Ам ей ма на - от Русе съм, ама кьорав русенец не съм срещала Mr. Green Друг е въпроса, че по моите наблюдения преобладават от Бяла(Русенско) и може там да е грешката, ако се представят за русенци. То не че има значение де Mr. Green

# 126
  • Мнения: 5 299
познавам една жена, някъде над 30ет годишна е, от Русе, казва се Илияна, женена е за англи4анин, има малко моми4е. Има имобилария, продава къщи в Испания и в България, основно троянският балкан. Може да се познавате, каза 4е преди е била в Гърция.

Nе я познавам  33uu
Сега забелязах в Календара - твойта дъщеричка ли е Ванина, родена на 1 април? Mr. Green

Последна редакция: нд, 06 ное 2005, 22:48 от Baby@

# 127
  • Мнения: 5 299
да, пубера Ванина  Mr. Green що?

Направи ми впечатление, защото и моя пубер(не още де) е родена на 1 април Mr. Green

# 128
  • Мнения: 2 825
Ние сега сме в Марбея, Коста дел сол. Изместихме се заради работата на мъжо. А ти от къде си в Бг? На Майорка май са основно русенци и затова питам  Wink
А като отидем, задължително ще се видим  Wink Hug

Ам ей ма на - от Русе съм, ама кьорав русенец не съм срещала Mr. Green Друг е въпроса, че по моите наблюдения преобладават от Бяла(Русенско) и може там да е грешката, ако се представят за русенци. То не че има значение де Mr. Green

Тай си и мислех и аз съм от Русе  Hug  А на Майорка наистина има много от Бяла, ама повече са баш от Русе, да не кажа че целия град е там  Wink На мене всичките ми познати на Майорка са русенци, с изключение на 2 семейства  Wink Там по улиците сме срещали познати, за които не сме знаели даже че са в Испания Wink Голям купон си беше  Sad

познавам една жена, някъде над 30ет годишна е, от Русе, казва се Илияна, женена е за англи4анин, има малко моми4е. Има имобилария, продава къщи в Испания и в България, основно троянският балкан. Може да се познавате, каза 4е преди е била в Гърция.

Тейке, май и аз не я познавам  newsm78 Сещам се за една българка, която 'има' имобилария и е женена за англичанин, ама забравих как се казва, но определено името Илияна нищо не ми говори  Embarassed Знаеш ли на тази мацка къде и е имобиларията?

# 129
  • Мнения: 2 825

Цитат на: clara
...Знаеш ли на тази мацка къде и е имобиларията?

знам. В наше село Бенидорм  Sunglasses

Нали каза на Майорка някъде била  newsm78 или аз пак не съм в час нещо Confused

# 130
  • Мнения: 3 098
Симпатяга е Wink

# 131
  • Мнения: 2 825
Сладурана малка  Simple Smile Пу пу пу.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Да им е живо и здравичко

# 132
  • Мнения: 1 246
Е,и аз да се запиша най-сетне ,4е покрай рожденния ден на Алисия стана 3 дни яли,пили и се веселии Mr. Green
ТЕЯ,пак съм изтървала кога роди Летисия newsm78,моми4е зна4и,нали тук се обзалагахте,коя позна Thinkingмай пове4ето казаха -мом4е.

# 133
  • Мнения: 1 246
ТЕЯ,ами то тъй все излиза на вси4ки снимки,весело,засмяно,ама си е скорпио та дрънка Mr. GreenДано,не само ти се виждам,ами наистина съм отслабнала....няма да стана като преди май,ама и аз не се напъвам много да слабея.

# 134
  • Spain
  • Мнения: 3 750
привет мацки .. и аз да се вклю4а ..на ПАлма не съм била , русенци не познавам .. а от БЯла още пове4е ..макар 4е едни пи4ове от Близо до Бяла са ни съседи .
Бари голяма е хубавица  малката .. разгледах снимките от РД-то - ама това щото и вие сте хубави Simple Smile
 ЛЕонор голяма сладурана и голяма бухти4ка ..аз още новини не съм гледала тъй 4е мерси Теика за снимката Simple Smile
 толкова от нас вси4ки сме добре ..Гери най много ..напоследък малко не съм влизала 4е ви изпуснах края ама тъй то .. много играя напоследък Simple Smile  Wink

Общи условия

Активация на акаунт