Бъдещи и настоящи родители в Испания

  • 6 406
  • 194
  •   1
Отговори
# 135
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
ХЕЙ  моми4ета виждам ,4е сме се увели4или с оЩв една.Аз пове4е сьвети няма да давам ,4е видях до тук пове4ето неЩа ве4е са казани.Само мога да кажа на БЕЙБИ ,4е ако иска да посети Толедо да заповяда Mr. Green.И дано да можеме да и помогнем тук ако и тряба някаква информация Hug  bouquet

# 136
  • Мнения: 4 244
Честита ви инфанта!
Кой каза лоша дума за скорпионите, много моля Naughty
Големи сте сладурки, отивам да гледам снимки

# 137
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
много красиво бебе!
а и летисия е много хубава родилка Grinning вече си отдъхна горката, всички погледи бяха в нея от както стана принцеса на астуриас.

а фелипе колко е горд Mr. Green, не може да се нагледа на леонорката. как каза само, стига толкова, че много слънце има....как й пази главичката Laughing

# 138
  • Мнения: 1 246
Здравейте,
днес на вси4ки вестници на първа страница е малката Леонор,спор няма ,4е е сладуранка-бузанка Grinning
АНКЕ,благодарско за комплиментите.Радвам се,е Гери е здрави4ка ве4е,6те видим и ние как ще я правим с гуардериата Thinkingмного се разболяват децата.
Уфффф,отивам да я преспивам,4е се глези,дано заспи бързо.
ТЕЯ и КАТЕ,не ги обиждам скорпионите,ама много инатлива тази Алисия,а като си бях в БГ бях в 2-ри месец и доктора -малиииии,скорпион,такава физионамия ми направи все едно....и аз не знам.И после ,всеки,се вайкаше какво 6те я правя тази щерка-скорпио,били трудни характери.Затуй съм малко наплашена,но и аз имам близка приятелка в БГ-скорпион,с която се разбирахме 4удесно.
Айде,4е туй малкото 6те заспи право.

Последна редакция: вт, 08 ное 2005, 23:32 от bari

# 139
  • Spain
  • Мнения: 3 750
гледате ли канал Куатро - заместника на канал + - ве4е е ефирен , и доста ми хареса ..е поне това което хванах - едно предаване с Борис Изагире и един нов сериал .
 а да ни е 4естито  Mr. Green

# 140
  • Spain
  • Мнения: 3 750
вижда6 ли колко е добре да сме с разли4ни вкусове ... аз единствено един рус си харесах от там (сигурно е твоя ) ама 4ак да си го заплюя ..бая коса ще трябва да си пусне Simple Smile

# 141
  • Spain
  • Мнения: 3 750
много са ми оперни ..ако иска6 да слу6а6 подобна музика ..но е с доста пове4е музика ..не мога да ти го обясня . .не е по метал , ами музиката е по богата си изтегли Тherion ,  и в пощата бях пуснала едни видин темтеишън - ама там пее жена

# 142
  • Мнения: 2 825
Теичка, ти пак ли си самичка  Wink като гледам какви мисли са те налегнали за чужди мъже Wink Wink Wink ами Кольо като се върне, кво ще обясняваш?  Wink

# 143
  • Мнения: 2 825
Кольо е при шведките, така 4е с пълно право ще му изневерявам с швед  hahaha Flutter Crossing Arms

 Joy Joy Joy Joy Joy  вие така ли сте се разбрали и двамата с еднакви националности да си изневерявате  Wink

Ти що не влизаш в кюто, а?

# 144
  • Мнения: 1 246
ТЕЯ,днес полу4их карти4ката зарожденния ден на Алисия,голямо благодаря,4е си се сетила за нас Hug Hugпри положение,4е толкова близки хора ни забравиха на този толкова важен за нас ден Sad
Ти за това пита дали имам още нещо теб Flutter
Али е с температура,снощи си легнахме ,нищо й нямаше и към 3 тя гореше,проплаква,пъшка като голям човек.То4но тръгвахме към урхенсията и тя заспа.Взехме 4ас за след обед при педиатъра,само на него вярвам.
И е много странно,тя гори ,а термометъра от4ита 36.9,много ме е страх,това ни е първата температура,а и Али само гледа жално и скимти като ку4енце.
Пак ти благодаря.

# 145
  • Мнения: 1 246
ТЕЯ,некъв ужас е не мога да й измеря температурата/имам и жива4ен/как ли не я натискахме,комшиите сигурно си мислят,4е си бием детето,все едни я убивам така се дере.Илиян не ще да й държи ръцете,тя си маха термометъра.
Не е ваксина,не сме й слагали ве4е 3 месеца нищо.
Дали е зъби.
Дано не е сериозно,като минем прегледа след обед,ще пиша,и добре,4е е мъж педиатъра,4е ако е жена,няма да даде да я пипне.....абе скорпио.

# 146
  • Мнения: 3 098
Хора,в Кастелионско вали сняг HugКолко хубаво,не мога да повярвам дори Grinning
Ако утре като стана,има сняг и във Валенсия,Ще съм най__Щастливия 4овек в града.Ще си сложа ботушите и Ще правим снежни 4ове4ета с малката ми.
Оба4е на еспаньолите кат гледам хи4 не им е до радост.По канал ноу гледам ве4е 30 мин.обсъждат обстановката в Кастелион,луднали са.Смешно ми стана,като показаха 1 пръст сняг на една кола и казаха ,4е е тотално покрита. smile3532 smile3532 smile3532 Движението по пътиЩата било много затруднено Grinning,я да видат бг как караме всяка зима в коловози и ниЩо не казваме.А най_много се смях,като видях как една жена кара коли4ка в снега,кви мъки,заваллата,никой път не ми беше идвало на ум как се кара бебе в сняг rotfImao rotfImbo rotfImao

# 147
  • Мнения: 3 098
смей се ти, нямат тренинг хората  Mr. Green оба4е наизкараха снегорините веднага, бравус. Гледах репортажи, като карти4ка е картината. .Тук никога не е валял сняг, да видим  Flutter май ще хващам дисагите и на Канарите  Sunglasses
Ти пък Що се плашиш от сняг,та 4ак на Канарите.Няма ли да ти е кеф,климатика блъска,пий си бир4ока,а навън парцали падат...Ей пак се разме4тах Flutter
Миналата година ходихме на ски в Теруел,баси разликата,там сняг,студ,а във Валенсия слънце и жега.

# 148
  • Мнения: 3 098
Я дай инфо,какъв е тоя закон,който не им оттърва и колко дни рахат дадоха на децата Mr. Green

# 149
  • Мнения: 3 098

миналият февруари видях сняг във Валенсия, ма само за няколко 4аса беше май, набързо се стопи, ма как му се радваха, като невидел


Въх,къде съм била пак,та съм изстървала ooooh!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт