Калкулаторче за идеалното тегло:))

  • 50 592
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат
Идеалното тегло за вас е:  48кг.

За постигане на идеалните килограми трябва да качите 2 кг.

Да, ама аз пък така си се чувствам добре и отказвам да качвам каквито и да било килограми! Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 5 299
Тва е абсурдно #Crazy Трябвало да сваля 12 кг, че аз нямам намерение да ставам подвижен скелет Sick Била съм 53 кг и изглеждах ужасно. Предпочитам да си запазя закръгленото дупе - достатъчни са ми да сваля 5-6 кг.

# 47
  • Мнения: 4 390
Идеалното тегло за вас е: 50кг.
Вие сте достигнали идеалното си тегло.  Rolling Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 3 421
  На мен ми излязоха доста килограми да свалям/аз разбира се си го знам/, но ако стана 55 кг ще бъда ходещ скелет. В най-добрата си форма съм около 60 кг.
 

# 49
  • Мнения: 277
Вие трябва да свалите 7кг., вашето идеално тегло е 52кг.
В момнта съм на кг от преди да забременея, изглеждам добре, не съм слаба, но и никога през живота си не съм била такава. Кг. са много относително понятие, по важно е конструкциата на тялото, наличието на мазнини, тежеста на кокала и др.
Аз си се харесвам така и няма да слабея Naughty

# 50
  • Мнения: 6 909
Идеалното тегло за вас е:  52кг.

За постигане на идеалните килограми трябва да качите 2 кг.

Колко по-лесно би ми било да ги кача тези 2, отколкото да смъкна толкова.

# 51
  • Мнения: 3 861
Ама на мен ми казва да кача 2 кила. Егати аз пък искам още да сваля, но дори и да не случи нищо и така не е зле, само да се постегна малко, че пак съм се отпуснала Embarassed

# 52
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Абе момичета този калкулатор верно ли казва? Cry Cry Cry
Направо ме е срам да кажа колко килограма ми пишеше че трябва да сваля.
Ню Ти направо си фиданка пред мен.
Че трябва да сваля и имам нужда да така е,ама чак толкова много килограми ми аз ще стана скелет направо.

# 53
  • Мнения: 2 332
Тия калкулатори винаги дават, че си идеален, и трябва да качваш.
Много ги обичам.
Не е така - трябва да сваля 4... а съм била и минус два и как ми се изострят чертите... То само един клюн от мен ще остане  Laughing.

# 54
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
хех
минус 24 кг трябва да съм
по тва

тц! тц!

 Crossing Arms
И на мен същото ми предписа:
За постигане на идеалните килограми трябва да свалите 24 кг.
Embarassed Cry Cry
И въпреки че си го знам...и въпреки че искам още 5кг +тези 24 да отслабна Crossing Arms...така като го видях черно на бяло и съм в шок Shocked #Crazy Naughty

Не трябваше да го отварям този калкулатор. #Cussing outВ депресия съм-19 кг. отгоре! Sick
Бубе,споко Stop...има много по-зле от теб Heart Eyes

Тия калкулатори винаги дават, че си идеален, и трябва да качваш.
Много ги обичам.
Аааааа,не NaughtyНа мен не дава така...не го обичам този калкулатор Thinking Mr. Green

Абе момичета този калкулатор верно ли казва? Cry Cry Cry
Направо ме е срам да кажа колко килограма ми пишеше че трябва да сваля.
newsm18Много сме newsm80силни сме newsm80

# 55
  • Мнения: 2 529
Опитайте и според индекса на телесното тегло, при който се отбелязва и възрастта. Simple Smile


Моля въведете своята информация:

 
Пол:  Изберете пол Мъж Жена 
Възраст:   (г.)
Тегло:   (кг.)
Височина:  (см.)

# 56
  • Мнения: 827
 МНоого лошо- 14 килца да сваля. Абсурд не мога! А пък мъжа- 20 !

# 57
  • Мнения: 1 639
Опитайте и според индекса на телесното тегло, при който се отбелязва и възрастта. Simple Smile

 Ами според него ми излиза това

 Според вашия ИТТ теглото ви се смята за идеално.  
 
 Ей това е ! И на кое да вярвам  newsm78  Нямам нищо против да стана 61 де .... Mr. Green

# 58
  • Мнения: 5 468
Ню Ти направо си фиданка пред мен.
Хм Thinking, да се каже, че съм фиданка, звучи направо смехотворно ooooh!.
Казано честно, аз като се гледам така, не се имам за много дебела. Ама мярна ли се на снимка и откачам... Shocked - това аз ли съм? И като щрауса, си крия главата... от фотоапарати.
Но си е факт, че преди да забременея, бях 55 кг някъде, а сега съм 73. А на ръст не съм качила Mr. Green. Калкулаторът е верен - трябва да се свалят тези сланини.

# 59
  • Мнения: 2 952
Трябвало  да съм 54 кила , аз съм била 54  в 3 клас бе , хора ! hahaha хаха   Мисията невъзможна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт