Чепеларе - препоръчайте хотел.

  • 16 147
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 674
Борика е хотелът!!! Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 124
Нормални са за Чепеларе в сезон и не по високи, отколкото нявсякъде в града.По спомени от Коледа, обяд за двама с дете, включващ 2 бири, сок, 2 салати, скара - 2 кебапчета, кашкавал пане, рибни пръчици пане - 25-26 лв. беше.Но точни цени няма как да ти кажа.
Благодаря ти, доволно Grinning. То май че има оферти и на база полупансион, което става за мен. Дали знаете вечерята на блок маса ли е? А водата в големия басейн дали има 30 градуса или много искам? newsm78

# 17
  • Мнения: 89
Благодаря за съветите, момичета!
Нагласихме се за Борика, но се оказа че на Мечи чал няма достатъчно сняг и продължихме към Пампорово. Бяхме в Перелик на база ALL INCLUSIVE LIGHT + ЛИФТ КАРТА. Като цяло сме доволни с малко забележки.

# 18
  • Мнения: 214
Би ли споделила колко е пакетът all + лифт карта на ден.

# 19
  • Мнения: 89
До три нощувки е 95 лв. а над три е 90 лв. Има два варианта за обяда - в ресторанта на хотела или на Снежанка точно до лифта в р-т Златния орел.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Да се включа от мястото на събитието. Хотелът е топъл, децата се плацикат по 2-3 часа в басейна.
Има доплащане за вечеря 12лв на човек. Избира се предварително подготвено меню. Салата, основно и десерт. За тези пари е перфектно предложение. Ние спим тук, а караме на Студенец.
Басейна за деца

# 21
  • Мнения: 616
На нас ни се размина почивката - малкият се разболя и се върнахме на следващата сутрин  Tired
Силно се надявам, че ще успеем все пак да отидем още веднъж поне за 3-4 дни. Този път в Борика;
За басейна на Родопски Дом - според моите лични схващания е идеален и за малки деца  Mr. Green Не е студена водата, в никакъв случай. Но всеки си познава децата и преценява според тях Simple Smile

# 22
  • Мнения: 967
Това е стара тема, но ми се искаше да питам - тези от вас, които отидоха до Чепеларе миналата зима - какви са впечатленията - кое е по-добро Борика или Родопски Дом?

# 23
  • Мнения: 143
Това е стара тема, но ми се искаше да питам - тези от вас, които отидоха до Чепеларе миналата зима - какви са впечатленията - кое е по-добро Борика или Родопски Дом?
Препоръчвам"Борика" и "Йола" Peace

# 24
  • Мнения: 674
Родопски дом и Борика - най-готЕнитЕ Са!!! Peace Mr. Green

# 25
  • софия
  • Мнения: 757
Да питам и аз за Борика, смятам този уикенд да сме там...

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Мен ме блазни мисълта за една седмица през януари, но като чета добри отзиви за Борика и Родопски дом, не мога да реша кой от двата да избера. Ако някой може да сподели "пресни" впечатления, ще е чудесно.

# 27
  • софия
  • Мнения: 757
И аз вече се чудя на кой от двата да се спра...

# 28
  • софия
  • Мнения: 757
Бяхме 3 дни в " Борика". Хотелът наистина е много хубав. Двойните стаи бяха свършили(имаше група евангелисти мисля) и ни настаниха в мезонет. Както по снимките е. Топло си е в хотела, гледката е страхотна( виждате се Родопски къщи). Терасите са големи, банята също, има вана..
Водата в гол. басейн е 28 градуса, която според мен става за деца. А малкия е 34, но видимо си беше мрсъна водата. Ицко си стоеше в големия, без да му е студено.
Закуската беше на блок маса, имаше много неща...а неделя сутрин бяхме около 20 човека, пак си беше заредено.
Наистина хотелът е на височина, около 900 м. от центъра. Мисля, че е трудничко е дете да се изкачваш.
Ходихме до Чудните мостове,с. Забърдо, Пампорово, с. Стойките, Широка лъка.

# 29
  • София
  • Мнения: 302
Ние бяхме в Родопски дом, не съм кой знае колко очарована... Настаниха ни в малък апартамент, имаше счупени дръжки на вратите, изтръгнати контакти, столовете и масите се клатеха... Храната беше добре, не е голямо разнообразие , но имаше винаги и беше вкусно.. За безалкохолните - водата можеше да си вземеш след 11ч., натуралните сокове бяха разтворими.. Винаги ни следяха колко ракии вземахме, в коя стая сме и дали сме ол инклузив.. Малко лошо впечатление ми направиха камериерките, винаги идваха да чистят когато детето спеше в 14ч!!! Не съм сигурна дали ще повторя пак...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт