Чепеларе - препоръчайте хотел.

  • 16 146
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Две години подред посещаваме Хотел "Агарта" в Чепеларе.Няма да ми стигнат суперлативите да го похваря.Това че няма басейн изобщо не ни притеснява защото и през зимния и през летния сезон има какво да се прави и извън хотела.Чисто и приветливо е , а в ресторанта правят чудеса.Собствениците и персонала са винаги усмихнати и готови да ти помогнат при нужда.Дори се наложи за съжаление да се търси лекар по спешност заради момченцето ми което падна и си удари главата ,и се започна едно звънене по лекари от персонала.Намериха естествено и лекарката дойде след 5мин.Слава богу нямаше нищо сериозно ,но собствениците на хотела ни питаха няколко пъти след това как е детето и имаме ли нужда от нещо.За голяма жалост тази година се наложи да пропуснем почивката в Чепеларе ,но догодина отново сме в Агарта. Peace

# 46
  • Мнения: 6
ХОТЕЛ БОРИКА -  Пълно разочарование за нашия 4-дневен престой .Ресторанта е скъп и с хаотично движещи се "сервитьори", на които напълно им е непонятно как се обслужва и кое,къде стои в ресторанта-пълна анархия .
Водата в басейна е доста студена,освен ако не я подготвяха за хвърляне на кръста за Йордановден....Мезонетите не са уютни и често нямаше  топла вода в банята. Като цяло навсякъде трябва да се обърне внимание,безхаберно е управлението.Скъпа цена-лоша услуга,не бихме отседнали повече.
Като за добър коментар ,бих посочила вежливостта на камериерките и момичетата от рецепция.

# 47
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Да побутна малко темата с лек летен полъх.

Имам възможност да отседна с децата в почивна станция от работата на мъжа ми.
 
Има ли къде да прекарваме времето с децата?
Какви забавления можем да им предложим ?
Има ли басейн, който можем да посещаваме?

# 48
  • Мнения: 1 072
Да изтупам прахта, наложи се да поработя в Чепеларе и вариантите бяха 2 - Борика и Родопски Дом.

Родопския избрах. Отсядал съм последно преди 3г. там.

Първо хубавото - топъл басейн, любезна спа рецепционистка. "Гонеше" на 20 мин хората от джакузито, да се възползват всички посетители. Носеше столове и шезлонги. В сауната не влизах, парната баня беше в леко "икономичен режим".

Неутралното:
Базата си е все същата, не е мизерна, но си иска освежаване. Не е зле да изхвърлят вече ТВтата с кинескоп. СПалното бельо беше идеално чисто.

Лошото:
Плащаш за all inclusive и се оказва, че не можеш в 11 да си вземеш кафе от машината в ресторанта - буквално ти скачат на главата и те гонят. Аз кафе си взех, скандал направих, но другите хора си тръгваха без кафе.
Храната е пародия - не на 4* ами на 2* отговаря. Предния път беше доста по-добре.
Всичкия персонал в ресторанта се състои от 3ма души. 2ма сервитьори и 1 барман, които не смогват.

Наспан, решавам да ида на басейн днес - изненада, спа центъра работи от 11. Познайте дали отвори в 11.
Свърших си работата снощи и днес се изнасям. Приключих с eHotels форевър.



Сефте виждам надпис като на втората снимка Joy

Общи условия

Активация на акаунт