Дайте снимки

  • 17 965
  • 429
  •   1
Отговори
# 405
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
вески, ми излъгала съм те...точно натам нямам. насам става ли?

# 406
  • Мнения: 1 072
вески, ми излъгала съм те...точно натам нямам. насам става ли?



Става, как да не става Flutter
ДуШата ми стопли, да знаеШ Heart Eyes КОга си я правила снимката?

# 407
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
вески, това лято ходихме по вашите земи, аз и снимки показвах. и на баба вида на кулите се развяхме, хареса ни  bouquet
и на едното от корабчетата ядох саламура по видински и сливова ракия пих (не бях пила ). дааа, доволно! Mr. Green

# 408
  • Мнения: 964
Супер са станали албумчетата smile3501 Особенно това  с децата,жалко че още неможем да се включим там,но появим ли се на бял свят ще дебютираме и ние twin_neutral

# 409
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И ние да се представим тук. Flutter
Това е Дени .
А това сме аз и Дени .
Искам да ги кача и в албумчето, но там не съм регистрирана. Rolling Eyes

# 410
  • Мнения: 964
До Nadi n 
Можеш да ги сложиш в албумчето ето така:
ето тук си слагаите сами снимката
във webshota  - user : bgmammaworld
                          parola : bgmamma
 аз предлагам да е само по 1 снимка с ника отдолу - като всеки може да си я сменя колкото пожелае но да е само 1   

# 411
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
До Nadi n 
Можеш да ги сложиш в албумчето ето така:
ето тук си слагаите сами снимката
във webshota  - user : bgmammaworld
                          parola : bgmamma
 

Мерси. Hug

# 412
  • Мнения: 2 195
Айде и аз се цапнах,не че не сте ме виждали де  Laughing

# 413
  • Мнения: 1 072
Айде и аз се цапнах,не че не сте ме виждали де  Laughing
Мимката, де се цапна, не те виждм?

# 414
Айде и аз се цапнах,не че не сте ме виждали де  Laughing
Мимката, де се цапна, не те виждм?
Там е бре. След nadi_n, с ливата коса Wink Grinning Peace

# 415
  • Мнения: 2 195
Хондич,кажи тайната на таз фигура,че си изядох ноктите от яд,заради мойто шкембе  Crazy

# 416
  • Мнения: 1 072
Хондата, може проблемата да е само при мене, но аз на 3_та страница виждам само мене си и мама Кенга, няма други снимки, ни мимката ни нади_н. Що така? Rolling Eyes

# 417
Хондич,кажи тайната на таз фигура,че си изядох ноктите от яд,заради мойто шкембе  Crazy
Няма тайна. Първо едно хубаво гладолечение, пък после децата и кучето се грижат за мене. Мама като си бяхме това лято в Б-я и ми рече "Сега знам що не пълнееш" Crazy

Само Вески, ми може би когато си надникнала информацията да не се е била обновила. И аз като качих албума с изгледите му трябваше някъде около 20-тина минути аз да се покаже като видим. Я пробвай сега Flutter

# 418
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
гледам,гледаааааам и за поред път се убеждавам-от българското по-убаво немаааа и т'ва си е.мамите са егати и гаджетата,а пък децата все едно е албум4е от конкурс за красота  newsm03
Хонда просто ми скри Шапката,4естно(през свободното си време манекенка ли правиШ,просто от лЮбопитство  Wink )
 и ние да не останем назад-Щом е за показване се кипросахме двете с Герката  newsm53

# 419
....Хонда просто ми скри Шапката,4естно(през свободното си време манекенка ли правиШ,просто от лЮбопитство  Wink )
 ....
Мъ недей така. Засрамваш ме  Embarassed Embarassed Embarassed Laughing. Няма такова нещо бре......всичко е само лИбов Heart Eyes
А това на снимката дето си отзад да не е някаква изложба на букети Grinning

Общи условия

Активация на акаунт