Машина за хляб-26 част

  • 53 147
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
Благодаря ти  Hug Копнах си рецептата и ще видим утре ще яде ли Хасан (мъжо) баница (тутманик)  Mr. Green

# 16
  • Португалия
  • Мнения: 4 002
dunia53, благодаря  Hug
аз не съм в бг,ще потърся тук ... newsm78

# 17
  • Мнения: 9 776
брадатке-ани, може всичко да се слага в хляба, просто човек трябва да експериментира. Но все си мисля, че е по-добре натурален пилешки бульон, отколкото кубче. Там трябва да се съобрази и количеството, че те са доста солени.

Експериментирайте смело Peace.

# 18
  • Мнения: 3 181
Да се похваля и аз, хлябът с кисело мляко стана страхотен: с хрупкава коричка, мек и вкусен.
Дано не ми е за пръв и последен път.
По-късно ще кача снимки.
С козуначените кифлички нямах такъв успех, отново Embarassed. Имаше подобрение от последният път, но резултатът е незадоволителен.

# 19
  • Мнения: 2 132
Пърленките с розмарин ли правите? Ей тези - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24722.msg3373845#msg3373845

# 20
  • Мнения: 107
Момичета може ли да ми препоръчате модел на хлебопекарна.


# 21
  • Плевен
  • Мнения: 97
И аз да се запиша в новата тема...за козунаците някой нещо отговори ли ,че ми предстои да правя  Whistling Още ме е страх хехе....от провал.Сега чакам първото тесто и изглежда доста добре...Ще правя топчици по рецептата на Джемма и вече си обожавам машинката

# 22
  • Мнения: 479
Много апетитни козунаци... мммм...

Снощи правих панетон с маслини (от книжката на Тефал). Много вкусен.

http://www.facebook.com/photo.php?pid=31008011&l=2e8133be33&id=1053538101

(не ми излизат снимките по друг начин)

# 23
  • Мнения: 15
запис в новата тема  Hug

# 24
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Привет в новата тема. Hug
Тифани,браво на теб,чудесен козунак   bouquet .За захарта,аз слагам 200 гр на 3 яйца+останалите продукти.Обикновено оформям тестото с локум вътре,който увеличава сладостта или със стафиди.Ако прекалено се увеличи захарта има вероятност тестото да стане много тежко и да не втаса или да втаса мнооооого бавно.
Браво за произведенията.  bouquet Както казва Полин,експериментирайте смело.

# 25
  • Мнения: 245
Правя почти хляб за сандвичи, но коричката никога не става мека, страничната е много жилава, а от горе ми е твърда. Ако правя обикновен хляб на 1 програма коричката е също твърда. Дали си е от машината, или нещо не го правя както трябва?

# 26
  • София
  • Мнения: 360
Правя почти хляб за сандвичи, но коричката никога не става мека, страничната е много жилава, а от горе ми е твърда. Ако правя обикновен хляб на 1 програма коричката е също твърда. Дали си е от машината, или нещо не го правя както трябва?
Ако го правиш на обикновената програма, опитай на бързата 2.17ч. /не експресна 1.20/. При мен на тази програма става с разкошна коричка, но нито твърда нито жилава.

# 27
  • Мнения: 668
Здравейте, от вчера и аз съм с хлебопекарна, така, че се вмъквам в тази прекрасна темичка. Снощи правихме типов хляб. Стана супер, но цяла нощ ми се въртеше из главата как ще направя хляб с маслини.   chef Надявам се да не питам много.  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 245
Правя почти хляб за сандвичи, но коричката никога не става мека, страничната е много жилава, а от горе ми е твърда. Ако правя обикновен хляб на 1 програма коричката е също твърда. Дали си е от машината, или нещо не го правя както трябва?
Ако го правиш на обикновената програма, опитай на бързата 2.17ч. /не експресна 1.20/. При мен на тази програма става с разкошна коричка, но нито твърда нито жилава.
Не, правя си го на програма за сандвич, но никога коричката не е хубава.

# 29
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Правя почти хляб за сандвичи, но коричката никога не става мека, страничната е много жилава, а от горе ми е твърда. Ако правя обикновен хляб на 1 програма коричката е също твърда. Дали си е от машината, или нещо не го правя както трябва?
Ако го правиш на обикновената програма, опитай на бързата 2.17ч. /не експресна 1.20/. При мен на тази програма става с разкошна коричка, но нито твърда нито жилава.
Не, правя си го на програма за сандвич, но никога коричката не е хубава.

Зависи с каква машина си.Моята е Клатроник и аз изключително всеки ден правя хляб на програма сандвич,съпругът ми само такъв яде.Моята програма е 10.Зависи много от рецептата ,продуктите и най накрая от брашното.Но на мене винаги ми става много хубав хляба.След като го извадя от машинката,веднага го завивам с някаква чиста кърпа пригодена само за това,и слагам в найлонов плик.След това когато реша да го ядем,вадя от плика и слагам в друг чист,защото да се избегне влагата от конденза.

Общи условия

Активация на акаунт