Re: Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 4

  • 29 436
  • 860
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 447
ок ще пробвам.Имам 6 лири и 45 снимки
Точно там е проблема. 45снимки по 0.09 = 4.05  + 1.99доставка = 6.04. Затова имаш да доплащаш 0.04

# 46
  • Мнения: 820
ок ще пробвам.Имам 6 лири и 45 снимки
Точно там е проблема. 45снимки по 0.09 = 4.05  + 1.99доставка = 6.04. Затова имаш да доплащаш 0.04

Аз предпочитам да си използвам кредитите за снимки - не за доставка - мисля че снимките са по-ценни от 4.50 за доставката.

# 47
  • Мнения: 2 447
Е да,ама в случая обяснявам защо все й се получава да доплаща 0.04. Когато снимките ти са по-малко на брой,автоматично ти приспадат всичко,без да те питат дали ще ги използваш за доставката или не.

# 48
  • Мнения: 946
Много благодаря момичета.Аз се чудя ама да бях взела да се сетя и за доставката  Embarassed
ZL-76 как да ги използвам за снимки,то аз уж и четох из темите

# 49
  • Мнения: 65
Може ли една покана и за мен! Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 254
pure_selina разбира се дай мейл на лични

# 51
  • Мнения: 820
Много благодаря момичета.Аз се чудя ама да бях взела да се сетя и за доставката  Embarassed
ZL-76 как да ги използвам за снимки,то аз уж и четох из темите

Ами слагаш снимки докато остане 1.99 за доставката. Понеже аз предпочитам да си плащам доставката, за да извадя максимален брой снимки. За 1.99 може да се извадят 99 снимки. Тоест с твоите 6 лири може да поръчаш 60 снимки - даже мисля че над 50 са по 0.09 и това означава 66 приблизително.

# 52
  • Мнения: 820
Е да,ама в случая обяснявам защо все й се получава да доплаща 0.04. Когато снимките ти са по-малко на брой,автоматично ти приспадат всичко,без да те питат дали ще ги използваш за доставката или не.

Аз те разбрах .

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Има много сладко мече на сайта Heart Eyes:
http://www.photobox.co.uk/shop/fun-stuff/photo-teddy

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Опитвам се да поръчам, обаче на стъпката за плащане ми дава само опция чрез Пейпал, а аз искам с карта да платя. Къде ли е проблема?

# 55
  • Мнения: 820
Опитвам се да поръчам, обаче на стъпката за плащане ми дава само опция чрез Пейпал, а аз искам с карта да платя. Къде ли е проблема?

И за ПейПал трябва карта - продължи напред и попълни полетата - всички данни са на картодържателя.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Но аз не искам да плащам чрез Пейпал (там нямам парички). Искам с друга Виза, която не е регистрирана в Пейпал.

# 57
  • Мнения: 2 180
В предната тема се коментира, че не се плаща ЧРЕЗ Пейпал, а само се преминава през формата.

# 58
  • Мнения: 820
Но аз не искам да плащам чрез Пейпал (там нямам парички). Искам с друга Виза, която не е регистрирана в Пейпал.

Може без регистрация.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Да, ама като минах през тази стъпка ми взеха 1$ за Пейпал и след това ми дръпнаха парите за поръчката. Изобщо не ми стана ясно.

Общи условия

Активация на акаунт