Re: Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 4

  • 29 433
  • 860
  •   1
Отговори
# 855
  • Хасково
  • Мнения: 995
И още един въпрос: Когато избера 6х4" защото отговаря на нашият станадарт 10х15 см. ми изрязва снимката, а ако избера 6х4,5" мисля че няма да мога да си намеря подходящо албумче. Вие какъв размер поръчвате и как да избегна орязването?
Да за съжаление албум с този размер няма освен, ако не ползваш тези албуми в които снимките се подреждат в\у картон и отгоре се залепят с едно като стреч фолио.
Аз поръчвам винаги 6 х 4 инча и да сега нямам снимки които да са изрязани, явно зависи от формата който е самата ти снимка.

# 856
  • Мнения: 2 447
Искам да ви кажа как се ядосах на БГ-ПОЩИ. Днес ходих да проверя,дали ми е пристигнала поръчката,понеже вече мина доста време,а последния път ми бяха объркали входа и реших,че известие може и да не получа.Обяснявам на служителката,тя ми казва- "Няма нищо"
Току-що мъжа ми донесе известието,входа пак е объркан пощенското клеймо е от 03.05. Сега трябва да чакам до понеделник  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Да не говорим че умишлено всеки път си пиша входа с малка буква,че да не решат "Б" е "В" ,ама явно последните пъти случват на калпава служителка,дето и името правилно не разчита....  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 857
  • Мнения: 4
Да кажа какво се случи с моя кредит. Нали писах, че са ми превели само 2 лири, вместо 5. Поканата съм я пратила след ккато тръгна промоцията. Та... днес не се сдържах и им писах (влязох си в акаунта и през contact us). Сега поглеждам, имам 5 лири кредит и даже са валидни до 05.05.2011г.  Party

# 858
  • Мнения: 65
До кога е в действие кода за 20 % намаление на фотокнигите?  Rolling Eyes

# 859
  • Мнения: 820
Да кажа какво се случи с моя кредит. Нали писах, че са ми превели само 2 лири, вместо 5. Поканата съм я пратила след ккато тръгна промоцията. Та... днес не се сдържах и им писах (влязох си в акаунта и през contact us). Сега поглеждам, имам 5 лири кредит и даже са валидни до 05.05.2011г.  Party

Браво!

Аз сега получих 2 лири от приятел, когото съм поканила при старите условия, но имам мейл, че са 5 лири. Няма да им пиша. Достатъчно изнахалствахме с тези 50 за нов акаунт. И на това съм доволна  Grinning

# 860

Общи условия

Активация на акаунт