Може ли да се разболее, ако често са му много студени ръцете

  • 2 327
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 146
mamma_mia, здравей! По колко време стои така с измръзнали ръце? Както и Блонди ти е казала, за кожата и за костите не е особено добре. (Ти вероятно свързваш симптома студени крайници, който понякога означава проблем със сърцето, с това. Няма връзка във вашия случай, защото е ясно, от какво се получава изстиването на ръцете  Grinning)

Но наистина ми е трудно да разбера как так изобщо не можеш да го накараш - все пак, детето не е толкова малко. Пък и какво значи "не иска ръкавици"?! Аз все си мисля, че има начин да се накара детето да спазва някакви основни неща.

# 16
  • Мнения: 448
И мойта е фен на локвите,но някак си успях да спра това в зародиш.Успоредно с това имаше странното хоби като излезем на разходка да зяпа в земята и да изчопли всяка дъвка,която мерне.Никакъв парк,никакви катерушки и деца не я интересуваха,само да кърти дъвки.Дори един ден я заварих качена на кухненската маса чоплейки залепена дъвка на обувката и после да дъвче и хруска...Можете да си представите какъв ужас е това за една майка... SickКарах се и шамари шляпах и разходките преустановявах...дълго нямаше ефект CrazyНо ето незабележимо как се отказа за мое щастие.Чат-пат и сега я виждам да се възхищава на някоя като я види,но не смее да я откърти Naughty
Децата минават през различни периоди.Пожелавам ви този да отмине бързо и при вас Hug
А,иначе за здравословен проблем,освен настинка и студова алергия,надали може по-сериозно.Знам,че възрастните хора,когато са мили дълги години чиний със студена вода им се изкривяват пръстите на ръцете и получават артрит,но силно се съмнявам това да се случи при дете,което обича да рови по локвите Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 991
Мойта девойка също е фен на локвите (то кое дете не е Wink), купила съм й гумени ботуши и джапа с тях. Мокри един чифт дрехи и след това я преобличам в колата и аааайде у дома. Но с ръце не й давам да пипа. Давам й пръчка - пляска с нея из водата и така се забавлява, че даже ме агитира и мен да се включа. Трябва да призная, че веднъж успя и беше голям кеф! Mr. Green Друго велико забавление редуване на джапане в кална и относително чиста ловка. В едната каляме ботушите, с в другата ги мием.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт