миризма на загоряло

  • 7 784
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 034
Моля ви дайте съвет,макароните направо изгоряха(докато ги препичах) и сега в къщи се носи едно ухания,имам няколко часа да го премахна,но как?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 134
и на мен ми е интересно, как могат да се премахват лоши миризми?

# 2
  • Мнения: 79
и на мен ми е интересно, как могат да се премахват лоши миризми?

Отстраняване на източника им, проветряване и изпиране на пердетата на първо място.
След това малки купички сода за хляб, в които може да се капнат по няколко капки етерично масло - освен, че "дръпват" миризмата, ароматизират и стаите. Peace

# 3
  • Мнения: 1 677
И още - на котлона може да се кипне вода с оцет; да се мине където може с влажен парцал и накрая да се запалят свещи.

# 4
  • Мнения: 463
Сложи на няколко места в стаята чинийки с напоени в оцет гъбички Peace

# 5
  • Мнения: 6 034
да кажа какво стана след старателно почистване на цялата кухня с всевъзможни препарати- Циф,Доместос,Медикс за фаянс(ароматизиран) слагане на оцет и почистване на микровълновата(където стана гафа) в стаята миризмата изчезна,но само до момента в която включа микровълновата,от нея продължава да се носи миризма на изгоряло,и трябва след всяко ползване да се проветрява,не зная докога ще е така.

# 6
  • Мнения: 1 466
Почисти и микровълновата с оцет, ако може.

# 7
  • Мнения: 6 034
почистих не става Cry

# 8
  • Мнения: 79
Виж с какво могат да се почистят реотаните на грила...Предполагам, че по тях се е налепил нагар, който продължава да отделя миризмата...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт