Хващай си багажите, децата, за ТЪРГОВИЩЕ запрашвай със колата

  • 31 646
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 909
Здравейте....благодаря Дега... Hug

Да почерпя....



# 676
  • Мнения: 27
Честито на всички именници и от мен  От здраве , късмет и верни приятели да не се отървете!!!

# 677
  • Мнения: 49
Честит празник на всички, които празнуват днес- Меридит и ако и ма други и на тях Grinning! Бъдете здрави, щастливи, много слънце в душите, блясък в очите и късметът никога да не ви напуска!

Последна редакция: нд, 15 авг 2010, 15:54 от smile_baby

# 678
  • Мнения: 884
Честит имен ден на merydit и всички, които имат повод да празнуват!

А аз с удоволствие ще си хапна от най-най-най-любимите ми скалички...

# 679
  • Мнения: 22
Честит празник и честит имен ден на всички!!!
И аз ще почерпя, че мойта Мимка е кръстена на Дева Мария и миналата година на този ден я кръстихме!  Hug

# 680
  • Мнения: 61
Привет! Simple Smile
Снощи щях да пиша,но малкия реши друго и не ме остави да честитя на всички именници,
така че на патерици-да сте здрави и мнооого щастливи!    Heart Eyes
На 12-ти бяхме на ДК и сме пораснали прилично,а малкия реши,че му се ака точно когато му свалиха памперса
и стана едно мазало   Joy  Най-пострада сестрата,като му вдигна краченцата и той я центрира по бялата и манта  hahaha

Айде по едно сладоледче от мен   Wink

# 681
  • Мнения: 22
Ооооо, Меганчо, забравили сме да честитим първата месечинка на Емо, а той вече се проявил...ама нали е мъж, лудории и пакости ще очакваме! Да ви е жив и здрав, щом е порастнал, значи е добре!  Hug
Взимам си от сладоледа, ако имаше и как да е истински...

Хи, хи, видях снимките на Емчо, пу-пу-пу, голям сладкишчо. Гледа с присъствие и е много сладък, ама и мама Меги е много хубава! Много ти отива да си мама!   bouquet Hug Hug

Последна редакция: пн, 16 авг 2010, 15:47 от LaMariposa

# 682
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Кво прайте, бе момичета?
Аз на работа ходя, и пак съм по-редновна от вас! Ама хааа! Laughing Я се засрамете и се отчетете. Crossing Arms

# 683
# 684
# 685
# 686
  • София
  • Мнения: 1 535
Мнооого лаконично сте я подкарали  Mr. Green

٠•● Dega ●•٠ как е новата работа?

megan4o с глас съм се смяла - ей, това децата напоследък от малки с характерчета  Crazy. А сестрата трябва да е свикнала  Wink

Ние все още сме си тук поне до края на следващата седмица... След това се прибирам да оправям новата къща, че и без друго много се скътах  Rolling Eyes  Не че имам голямо желание, ама това е друга тема  Whistling После започва учебната година и пак ще ни завърти здраво въртележката... Уффф, и това лято свърши толкова бързо  Tired

Утре погребваме баба, лека й пръст  Flowers Rose. От една страна ми е мъчно, че си отиде, от друга ми олекна, че майка може малко да поеме глъдка въздух...

# 687
  • Мнения: 22
Здрасти и от мен!
Кайвенце?!  

InaD, недей с такъв негативизъм да влизаш в тая нова къща. Настрой се малко по-позитивно, размечтай се...Замисли се колко семейства изобщо нямат собствен дом и се гъчкат с възрастни родители, братя и всякакви други на едно място...   #Crazy Пожелавам ти да сте много щастливи в него и да разбирате, че хората правят дома, а не мебелите!   bouquet
Съболезнования за баба ти!  smile3525  Разбирам как се чувстваш. И аз имам баба на легло вече 6 години, трудничко е за всички. И за болния и грижещите се за него...Пък и дядо  ми каза на майка, че Там е много хубаво...

Ние пък си имаме гости! Кръстницата ни си дойде за малко от Испания и донесе на Мимка толкова подаръци, че то се ошашави милото  #Crazy  Много е щастлива, че има още един човек, дето я обича и го разбира и все подир кръстницата ходи, в тоалетната даже иска с нея да влиза  Embarassed

# 688
  • Мнения: 619
Момичета, вече дори бих казала съгражданки! Simple Smile
Простете,че влизам с гръм и трясък, но ме мъчи един въпрос и една надежда имам.
Знаете ли дали се иска бележка от психото за граждански брак в Търговище .
Гледам не навсякъде се държи на нея...

# 689
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Момичета, вече дори бих казала съгражданки! Simple Smile
Простете,че влизам с гръм и трясък, но ме мъчи един въпрос и една надежда имам.
Знаете ли дали се иска бележка от психото за граждански брак в Търговище .
Гледам не навсякъде се държи на нея...

Искат. Wink
Все пак, нали е важно да се знае дали няма опасност някой от младоженците да нападне сватбарите в Големия ден... Laughing

Поне на нас ни искаха, де... Преди 4 години.

Общи условия

Активация на акаунт