Хващай си багажите, децата, за ТЪРГОВИЩЕ запрашвай със колата

  • 31 620
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 60
Привет и от една заспала мама  Wink
Днес дадохме малчо на майка ми  за няколко часа и веднага използвах времето за това,за което отдавна си мислех да направя-да се наспя  Laughing и ей сега ставам след 3-часов  непробуден сън    Whistling
nunik ,добре си дошла и от мен  Hug поспивай си сега,че послееее...
 twin_neutral

# 721
  • Мнения: 619
Много се радвам, че споделяте моето вълнение Simple Smile, а скоро се надявам и аз да споделям вашите(  за бебета аи работстава дума естесвено   Simple Smile ).
Почти всичко е готово, но тази седмица трябва да уточним менюто, украсата и тортата.
Сватбата решихме да е в новата зала на Борово око.Аз досега съм присъствала всичко на всичко точно на един ритуал в ритуална зала въобще. Нямам никаква идея  какво е колко време.. какъв е реда....ама никаква.
Само с тази торта какво ще правим не знаам,че там , където смятахме да поръчваме... нещо хич не съм очарована.
За "Златна рибка" става дума :/ .Ако имате някакви предложения бих се радвала да ги споделите Simple Smile.

# 722
  • Мнения: 909
За торти видях днес ,че и Контесата правят,сватбени също ще правят според мен.Контесата е до новата/стара вече Wink/ полиция,където е детския кът.За друго място ще ти помогнат другите момичета. Peace

# 723
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Хубави сватбени торти могат да се поръчат и в Неделя-та.
Там има каталог, може да се разгледа.

# 724
  • Мнения: 1 080
И аз щях да казвам тъкмо за неделята - има страхотни модели, но са малко по - скъпи. Но ако ще поръчвате - действайте, че няма време така като гледам  Hug Hug Hug

Марипоса, честита ти работа, само радост и мнооооооооооого пари да ти носи  Hug Hug Hug

Нуник в Търговище ли живееш? Добре дошла при нас  Hug Hug Hug

Аз съм вкъщи с малкия и съм така  smile3511 smile3511 smile3511

# 725
  • Мнения: 22
Здрасти и от мен! неделята имат и онлайн каталог, ето тук: http://www.nedelya.com/
Има наистина страхотни и можеш освен външния вид да си избереш и пълнежа. Предполагам, че по телефона от сайта, можеш да поръчаш и да ти я доставят, когато доставят и другите в сладкарница Неделя. Но наистина побързайте, защото доставчиците на торти от други градове идват, обикновено един път в седмицата само.
Има и една друга фирма, и в нейния каталог имаше доста сполучливи. Мисля, че ги карат всеки четвъртък. Намира се от Бряста, като тръгнеш към бараките на ансамбъл Мизия в ляво. Където са закуските Чичо Хранко. Поискай каталог и ще ти го дадат.
В Контесата, мисля, че също са от друг град и не ги карат всеки ден, така че трябва да сте по експедитивни.
Стеф, мерси за пожеланията! Да ти се връща! Защо си в къщи с малкия? Да не е болен?   bouquet
Мислех си, новите момичета не са вписани май на първата страничка на темата. Момичета, дайте си рождените дати, а на Меганчо и на Емо рождена дата...то беше 15 Юли, нали? За да може Стефинка, шефа на темата ни  noear, да ви впише. А, ако искате, може да си сложите и някоя снимчица в албумчетата ни. Имаме за представяне, за спомени от празниците ни, сватбен и други...   Hug

# 726
  • Мнения: 49
Мислех си, новите момичета не са вписани май на първата страничка на темата. Момичета, дайте си рождените дати........   Hug
Аз съм на 02.12.1979г.
а децата:
Михаил - 14.09.2006г.
Теодора- 08.06.2010г.

# 727
  • Мнения: 22
Браво! smile_baby е най-изпълнителна!   bouquet

Що не пишете бре? Есенна меланхолия ли ви е натиснала или предзимна треска затресла? Я бързо всички тука на отчет...   #Crazy  Кой, къде, какво...децата, мъжете....по-сериозно де!  Hug  bouquet

# 728
  • Мнения: 22
Стеф, скоро май ще ни заключат! Трябва да пуснеш нова тема май!  Hug  bouquet

# 729
  • Мнения: 1 080
Момичета не мога денс нищо да направя.
Дай Боже съб и нед. да имам време ще попълня 1 стр. и ще направя нова тема.
Филип кара "the terrible two's" и съм в ада. Нокога не е било толкова зле. Болен е и сме си вкъщи и ме побърква - ще изтрещя тотално ви казвам. Хората как се навиват да раждат 2-ро дете не знам  Joy Joy Joy

# 730
  • Мнения: 909
Стеф ,ако искаш аз мога да я пусна новата?

# 731
  • Мнения: 1 080
Пускай, пускайййййййййййййййй  Peace Peace Peace

# 732

Общи условия

Активация на акаунт