Хващай си багажите, децата, за ТЪРГОВИЩЕ запрашвай със колата

  • 31 643
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 884
И на нас преди 3... В психото, срещу II СОУ. Даже си имахме екстра - предбрачна консултация за 30 секунди Joy

# 691
  • Мнения: 27
И при нас преди 2 години имаше.Пиаташе ни знаем ли какво е брака и ни се заобяснява...  Grinning
А сега имам повод да почерпя Grinning Приеха ме да уча магистратура smile3529 и сега отново студентка GrinningТа почерпете се

Честит рожден ден на Мирослав на cekita  bouquetЖелая му щастливо детство,весели игри и послушни родители Hug

# 692
  • Мнения: 22
Честито, Мимолетка! Дано да ти върви леко, да завършиш като на шега и също така лесно да си намериш работа по специалността, което знам, че искаш!  newsm51 newsm10

Пък ние се женихме в Испания и там ни искаха медицинско, ама не като тука само да ти праснат печата на листа, а с всичките му прегледи. Най-интересно беше на прегледа за слуха. Оказа се, че моичкият и със зрението и със слуха е малко по-зле от мене, а пък аз виждам като космонафт и чувам като заек, та жената със смях каза: " Ами, нормално е, то затова мъжки клюкарки почти няма, щото по не чуват и по не виждат". Пък аз се хиля и викам:"Ами ако излезе, от прегледите, че някой от нас е глух, сляп, сакат или нещо такова, няма да ни разрешите да се оженим ли?" Чудех се за какво са толкова прегледи, ама и там като тука целта е да ти вземат парите...  Mr. Green
Е, оженихме се накрая де, не ни спряха  Laughing

# 693
  • Мнения: 17
Относно медицинските свидетелсва за брак ще Ви разясни защо ги искан, не че си куц или сакат и не можеш да се жениш, а защото има няколко законви условия за да встъпиш в брак -
Изисквания са обстоятелства от различно естество, минимално необходимите условия за създаване на устойчиво семейство и нормално поколение. Когато предвидено в закона обстоятелство трябва да е налице, да съществува , за да се сключи брак, то се нарича условие за встъпване в брак, а когато посоченото от закона обстоятелство не трябва да съществува към момента на създаване на брачния съюз, то се нарича пречка за брак.  Абсолютни са тези условия или пречки, които пречат на едно лице да сключи брак с което и да е друго лице от противоположния пол - такова условие е наличието на брачна възраст или болестно състояние, основание за поставяне под пълно запрещение. Абсолютните условия са предпоставка за наличие на брачен съюз въобще. Други са условие или пречка за встъпване в брачен съюз само по отношение на две конкретни лица - например ако между тях съществува родствена връзка в степен на близост, която не позволява тяхното брачно обвързване.
Незнам да ли ме рзбрахте. Ама с думи прости не трябва да страдате от болест, която застрашвава съпруга ви и  поколението ви. За това е цялата галимация.
А то този повод денс се навършват две години от нашия брачен съюз и да ви почерпя мацки, че отдавна не съм се вясвала тук!



# 694
  • Мнения: 22
Честита годишнина, Ванче!
Желая ви топлина и обич, уважение и взаимност, много страст и разнообразие да крепят отношенията ви!
Весел празник от нас!
Наздраве и ГОРЧИВО!!!   Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 14:52 от LaMariposa

# 695
  • Мнения: 61
ЕЕЕЕ,супер,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА и от мен!
Още дълги години разбирателство и любов!
    cheers

# 696
  • Мнения: 909
Здравейте момичета... Grinning

Честито Мимолетка да ти върви по вода... Hug
Ванче ,честита годишнина!Да сте живи и здрави и дълги ,дълги години все така да се обичате.... Hug

Аз със малко закъснение....,но вчера не съм влизала защото ме тръшна един вирус....,днес вече съм по добре...дано не повтаря... Peace

# 697
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Момичета, започнахте ли вече с покупките на есенни дрехи?
Чудя се откъде да купя качествен анцуг за есента?
Ама без ония, от изкуствените материи, в пембяни цветове, с брокати, пеперуди и камъчета по тях... нали се сещате за кои говоря? Tired
Нещо практично и хубаво едновременно? Thinking
Някакви идеи?

# 698
  • Мнения: 49
Здравейте мацки,
аз нещо не мога да стигна до форума напоследък, тази седмица щяхме да ходим на море, но времето се развали, баткото се поразболя леко и отложихме. Но  след 2 дена, ако всичко вече е ок си мислим да прескочим за 2-3 дена до някъде, но към планината сме се насочили Sunglasses
А за есенните дрехи: за моя син съм купувала хубави неща от магазин Том и Джери/ До детска градина "Слънце"/- там е и малко по- евтино Wink и малко по- нагоре пък има едно червено гаражче- само българска стока, ама продавачката е доста бавна и често се отказвам да чакам още преди да ми е дошъл редът ooooh!
Хубав ден на всички!!! Hug

# 699
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
...и малко по- нагоре пък има едно червено гаражче- само българска стока, ама продавачката е доста бавна и често се отказвам да чакам още преди да ми е дошъл редът ooooh!

 Laughing
О, даааа.... Голямо търпение и много свободно време са му нужни на човек, за да пазарува от там. Но има и находки, не може да се отрече.
Аз май ще се разпиша скоро, защото краткото ми "маркетингово проучване" на цените в центъра разклати нервната ми система....Пак... Wink
38 лв. анцунзи... Crossing Arms

# 700
  • Мнения: 747
Хм, 38 лв., направо са на принципа "ден година храни".  Миналата година бях купила на Станиславка едно страхотно комплектче за 12, намалиха ми го от 18, защото беше юни и гледаха да си продадат пролетната стока. Цяла есен и следващата пролет се скъса да го носи, накрая го бракувахме заради незаличимо петно, иначе още ставаше.
Свекърва ми купува дрешки за децата от едни гаражчета до тях /зад пощата, още малко се върви/, цените са много ниски,  има някои хубави неща, други не чак толкова хубави.  Трябва да се гледат материите на дрешките основно.
В онлайн магазините съм си набелязваля някои хубави нещица, но понеже до нас има едни  магазинчета с български дрешки на добри цени, не ми се е налагало да поръчвам нещо. Но това е за Варна, няма да мога да съм полезна. 

# 701
  • Мнения: 909
Здравейте момичета... Grinning
Смайл бейби дано се оправи времето Peace ,че виж какъв студ сви слетобеда..до обяд жега после зима...какво става с това време не знам... ooooh!
Дега не мога да помогна...,защото не ми се е налагало още да търся такива анцузи..,но ако чуя нещо веднага ще кажа... Peace
Как сте момичета, какво правите по цял ден newsm?78
Ла Марипоса ,какво стана намери ли работа?
Мимолетке къде се изгуби...?Това се отнася и за всички останали които не са писали повече от две седмици....бързо на отчет тук...,да ви видим как сте.... Naughty Joy
Хайде ,че настана ракиено време ,както се казва жабчето ми взе да кряка hahaha Joy.

# 702
  • Мнения: 22
Веднага пристигам на отчет!  Peace

След двуседмично ходене по интервюта и чакане на резултати,ме одобриха точно за там, където аз исках!  newsm44 Много се радвам, момичета! Не е по професията ми, но е точно типа работа, който търся! От другата седмица почвам, живот и здраве!
Пожелавам успех на всички търсещи!  Мимка ще я пускаме на ясла, но след 16.09, че дотогава яслата е в ремонт, дано само да не откажат да я приемат, че в тази до нас няма места, а и аз не я харесвам!  newsm78
Ще чрпя, като взема заплата, сега само се хваля!  Laughing Embarassed #Crazy Hug

# 703
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Браво, Марипозке, поздравления!
Повдигни малко завесата де, не ни дръж в напрежение!? Wink
Че то си е цяло чудо в момента да работиш там, където искаш....Браво!

# 704
  • Мнения: 1 080
Я па таа хубавица  Crossing Arms Ша работи к'вото иска - къде дават така, да работиш, че и да ти харесва  Laughing Laughing Laughing
Евала  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт