Хващай си багажите, децата, за ТЪРГОВИЩЕ запрашвай със колата

  • 31 646
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 22
Хайде хоп  newsm53 завескатаааа: Office manager in BNP Pariba - Personal finances
Трябваше да ви оставя малко да си гризете ноктите от любопитство  Laughing Това е то, не е нещо кой знае какво, но има предизвикателство и възможности за развитие, времето ще покаже, все пак в началото ще съм на изпитателен срок... newsm78, така че няма да ви се разсърдя, ако ми стискате палци  Hug

# 706
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ще стискаме, ще стискаме... Peace

# 707
  • Мнения: 909
Браво Ла Марипоса....,ще стискаме палци ... Peace fingerscrossed

# 708
  • Мнения: 49
Ла Марипоса, по-хубаво от това няма Hug
Успех  bouquet

# 709
  • Мнения: 22
Благодаря, момичета! Голяма подкрепа сте ми в такива инфарктни моменти! Друго си е, като има с кого да споделиш!  Hug
С този успех, получих и доста огорчение, но се опитвам да не обръщам внимание. Хора, които съм смятала за приятели и с които споделих, за да се радват за мен, усетих как ми завиждат. Усещането определено не е приятно, но така е в живота, никога не сме заобиколени само от истински и искрени хора и ако сме ги намерили, трябва да им показваме колко ги ценим!  Praynig Hug  bouquet

# 710
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Хора, които съм смятала за приятели и с които споделих, за да се радват за мен, усетих как ми завиждат. Усещането определено не е приятно, но така е в живота, никога не сме заобиколени само от истински и искрени хора и ако сме ги намерили, трябва да им показваме колко ги ценим!  Praynig Hug  bouquet

Да не ти пука, Марипозке!
Пък и хората са се променили напоследък, не, че ги оправдавам, де.
Но с немотията и всичко - по-озлобени, завистливи сме станали... лошо. Confused

бтв, къде им е офиса на тези от Париба? Ако е по центрото, можем да пийваме по кайвенце в обедните почивки по-нататък? Без децата:whistle: Laughing

п.с. Абе, момичета, знаете ли къде мога да видя програмата на кукления театър? Че съм решила да вода малката тази събота, а не знам какво дават и от колко часа?

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 17:23 от ٠•● Dega ●•٠

# 711
  • Мнения: 747
Супер, да ти върви като по вода в новата работа!   bouquet Аз мисля, че я гледах тази обява в нета и даже мислех да се обадя на моя приятелка да подаде документи, но нали съм много несериозна, съвсем забравих. Освен ако не бъркам обявите де. Много се радвам, че наш човек е заел мястото. Както се казва, доходна и ползотворна и да те слушат шефовете.  Simple Smile

# 712
  • Мнения: 22
Дега, по центрото ще съм, да и ще имам обедна почивка. Можем да споделяме кафенце!  Hug Божееее, предстои ми нов живот, без ремарке!  #Crazy Чак да не повярваш! Хем, се радвам, хем пък малко ми е тъжно...за Мариянка...

# 713
  • Мнения: 212
здарвейте!Да се включа и аз в темичката.Бременна съм с близнаци.Ще се радвам да споделям с вас.

# 714
  • Мнения: 619
nunik,ччччччччччччестииииитооооооо   Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug !!!
И аз искам да ви споделя.... как направо ще откача като знам,че след 2 седмици ще съм госпожа Драганчева..  Crazy
Едва  сега взех да осъзнавам какво става и вълнението да се надига...и да ме надига в 7 часа сутринта.
Даже днес повисях малко пред залата във Варна...
Интересно ми е как протича ритуала във вашето(нашето) прекрасно градче Simple Smile.
 

# 715
  • Мнения: 909
nunik ,честито леко бременеене ти желая! HugДобре дошла в темичката ни. Peace
BacuTy ,ами надявам се да ти хареса ритуала тук....имай предвид ,че не е като варненските... Wink..,важното е ти да си в прекрасно  настроение ...другото няма значение... HugКъде ще ви бъде сватбата?

# 716
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Добре дошла, nunik!
И ние ще се радваме да споделяш.

# 717
  • Мнения: 49
nunik, добре дошла!!!  Hug
BacuTy, това са много хубави вълнения...както ти е казала Меридит, няма значение какъв е ритуала ..важното е да се обичате и купон да става Peace
Ние преди няколко дена оитдохме на планина както бяхме решили. Много хубаво местенце си намерихме, но още на първата сутрин малката се разкашля и..хайде обратно в Търговище. Явно има някакви задни сополи и кашля от тях. Така ще е ...баткото ще има да ни носи вируси от градината ooooh! ама няма как Rolling Eyes
Че и от НОИ-то ме хванаха да връщам едни пари, дето малкия е ходил на ясла 1 месец, а аз не съм работила...направо ми одраха кожата #Cussing out тъкмо взех заплата и им я дадох цялата #2gunfire Сега да видим как ще правим Рождения ден на баткото Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 27
nunik  welcomeЛеко бременеене preggo
BacuTy Честито HugСега са най-готините вълнения покрай подготовката на сватбата.На мен ритуалът тук ми хареса PeaceА къде ще празнувате?
LaMariposa,по вода да ти върви на новата работа и шефовете ти да са послушни Hug
smile_baby,май си в някакъв каръшки период HugДано скоро излезеш от него Hug
При нас нещата също вървят наопаки #CrazyИ двамата с мъжа ми все още търсим работа,ама то няма ooooh!Аз чакам за 2 места
,но вече нямам надежда Tired Далия пък вече повече от месец е в ужасен период.Постоянно е крива,все на нейната иска да е и за капак не спи #CrazyСнощи си легна към 1 часа и в 4 пак викна.Нахраних я ,айде пак в леглото и там игра до към 5.30 и пак рев #SillyНакрая я сложихме да спи между нас,че накрая с много мъки заспа ooooh!Сега съм като парцал.И така почти месец,но тази нощ беше черешката Mr. GreenПоследните вечери си ляга към 2-3 и то при положение,че на обед не е спала smile3511Мрън,наоплаках се Hug

# 719
  • Мнения: 22
Хайде по кафенце, мами бъдещи и настоящи!



То вече е обяд, но ние сега станахме.
nunik, и от мен добре дошла! Надяваме се да се чувстваш уютно тук!  Hug Леко бременеене и само хубави емоции ти пожелавам! От тук ли си иначе? В кой район живееш? Разкажи малко?  newsm78

BacuTy, много ще се радваме да споделяш с нас чувствата и емоциите си, както сега! Толкова е хубаво да имаш истинска сватба, но по-важното е след това да укрепиш и затвърдиш любовта, за да остане сватбата най-хубав спомен! Кога ще е събитието, ако не е тайна? Рокля избра ли си или ще си с нещо друго, разказвай, мила, всички се вълнуваме с теб?!  Hug
mimoletka, да не е зъби? И Мимка от 2 седмици прави такива номера със спането! Те двете май се наговарят, кога да ни тормозят едновременно. За работата ти желая успех и много, ама много късмет, за да си доволна! Надявам се и при вас да се получат добре нещата!  Hug

smile_baby, и аз много се притеснявам сега като пусна малката на ясла, да не се разболее. А и такъв сезон идва, но да се молим всичко да минава леко!  Hug
Чао, момичета! Много да ви е усмихнато днес! Порадвайте се на последните слънчеви дни!   Hug

Общи условия

Активация на акаунт