Отговори
# 45
  • Мнения: 187
Мече, мъжът ти да не е колега?
Оффф ама не ме наричайте компютърджийка...аз съм информатик  Wink колегите от КСТ са компютърджий!  Peace Ние сме интелекти (е, някои от нас изкуствени, ама какво да се прави...съдба Wink )
И накрая да си призная: и 7-мицата не съм виждала! Аз съм си доволна от XP, пък и за дращене на софтуеър не ти трябва много...аз и на 120 МHz процесор сък ОК.... Ама стига съм ви занимавала...

# 46
  • Мнения: 3 484
Е тука определено ми говориш на китайски Laughing
Ами той е инженер, но имат фирма за компютри и консумативи, и са и интернет доставчици....та му е и работа, и призвание. Отдава му се на човека, но е повече техничар, в смисъл обича и да поправя

# 47
  • Мнения: 187
Значи, ако хипотетични някой ден дойда в София, да знам къде да си търся работа  Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 5 074
Да ви почерпя, щото днес навърших ...............................7 години  smile3532

   

# 49
  • Мнения: 646
Хули, малко на патерица , ама честити ти .....7 години.
Жива и здрава да си, всичко лошо да е останало зад гърба ти   bouquet

# 50
  • Мнения: 3 484
Хулиииии, да си ни жива и здрава, още дъъъъъъълги години да ни веселиш с млада душа и чувство за хумор  bouquet  bouquet  bouquet
Наесен тръгваш първолаче, не забравяй Laughing

Единичке, хипотетично сме от Пазарджик hahaha

# 51
  • Мнения: 187
Mече, хипотетично, нямам намерение да се местя в София  hahaha ако тръгна на някъде ще е през ГКПП летище София.
Хули пожелавам ти още 77*77 години все да се хвалиш

# 52
  • Мнения: 85
Mече, хипотетично, нямам намерение да се местя в София  hahaha ако тръгна на някъде ще е през ГКПП летище София.
Хули пожелавам ти още 77*77 години все .....

Аааааа класика сте тук в тази темичка,
Аз празнувам на 19 Април, 2010 ще стана на 4-ки, вече зная азбуката и съм втора група в детската градина, хи хи хи!

# 53
  • София
  • Мнения: 5 074
Деси..., само не казвай, че ти липсва жлъчката  Wink
Щото тия 90% са без жлъчки  Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 3 484
Ми да, виж ся к`ви са добрички без жлъчки hahaha
и аз вече не съм пикла Joy

# 55
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Верно е, кат` ми махнаха жлъчката и се родих!   bouquet Обаче, Хули, ако питаш мъжо и лоботомия са ми направили. hahaha

Аз от една седмица спрях да се глезя и сега ги строявам в две редици у дома. Че и баща ми натирих обратно в Пловдив. Е на, свеки си мислеше, че като ми махнат жлъчката ще стана снаха за пример. Ама и излязоха криви сметките.  hahaha

# 56
  • София
  • Мнения: 5 074
Тебе нещо са те объркали. Що не поискаш ревизия  newsm78
Чай ся, за свекуро ли става дума, или за лайкучката  Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 3 484
Вие сте добре. Мен в деня преди да ме оперират мъжо отиде да дава кръв (114 кила е,на 190 см) и "мамчето" седнало да го жали, че можело да му стане посло лошо по пътя в колата, докато се прибира към Пазарджик. Иначе снаата че ще я кълцат, много важно....и че кръвчицата и трябва newsm78 Mr. Green

# 58
  • София
  • Мнения: 5 074
 Joy Joy Joy
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ай ся                    newsm78

# 59
  • Мнения: 3 484
Да Crossing Arms питай бг-баба щом не вярваш пък Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт