Отговори
# 30
  • Мнения: 646
Честита Баба Марта момичета.

Много усмивки и пролетно настроение.   bouquet

# 31
  • Мнения: 3 484
Честита и от мен!  bouquet Бъдете мнооого здрави!

Къде отиде аватарчето -телец? Laughing Малката като си го е нарочила, че е прасенце, все вика Грр-гррр и иска да го гледа Joy

# 32
  • Мнения: 187
Честита Баба марта на всички! Пожелавам ви да сте много много здрави! Вие и всички около вас! Много щастливи, усмихнати, успешни и разбира се обичани!

# 33
  • Мнения: 646
Я да ви питам вас ,че може и да ми помогнете.
Сестра ми изпрати едно двд от сватбата, което е правено на уиодолс Виста и ние не можем изобщо да го гладаме, защото никой от нас не е на Виста - какво може да се направи в този случай?

# 34
  • Мнения: 187
Операционната система няма нищо общо....Имате ли инсталирани кодеци за ДВД? Най-често се слагат k-lite codec pack... търси в google безплатни са. Ако това не помогне, най-вероятно ДВД-то не е читаво...

# 35
  • Мнения: 646
Благодаря ти , но в случая се оказа ,че товчо проблемите са заради Вистата.
Сестра ми има още 1 същкото двд в съки на нейният компютар се глада нормално, но този на мъжа и ,който не е виста не се глада. Пре нас опитахме на 3 компютъра и не става на нито 1.
Тя питала тези, които са го правили и те са казали ,че наистина има проблеми за компютри, на които няма Виста. Имало опция там / та е в чужбина / да се носи във фото, където правели двд.то така ,че да се гледа без проблем. Щом там може, значи и тук може, въпросът е как и къде?

# 36
  • Мнения: 38

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
ДА ВИ Е СЛАДКО!




Последна редакция: пн, 01 мар 2010, 13:24 от mariyanavi

# 37
  • Мнения: 187
Хммм, явно е писано на някакъв енкодинг, различен от стандарта за Европа. Да не е в САЩ?Ако да проблема е ясен!

# 38
  • Мнения: 646
Не, в Германия е.

# 39
  • Мнения: 187
A компютъра да е купуван от САЩ? Провери ли дали имаш инсталирани кодеци? Според мен така ще ти се реши проблема...иначе другото което мога да измисля е да влезна в твоя компютур дистанционно, само так мога да видя какво толкова не му харесва... Всъщност за пръв път чувам за подобен проблем(а смея да твърдя съм доста добре запозната...)

# 40
  • Мнения: 3 484
Единичке, бравос! НЕма да викаме вече, че не ви учат на нищо Hug Laughing
Ако не се справите, ще питам и мъжо

# 41
  • Мнения: 646
Не, техните и двата са купувани в Германия , а всичките наши в България.
Ще проуча и ще разбера какъв е проблема с тази Виста.

Тя самата се чудеше, защо при нас не става ,като тя там го е гледала и след това е опитала на компютара на мъжа и и е установила и че на него не може да се гледа. Всички без нея сме с XР.

Кодеци имаме, всичко остнало можем да гледаме, само този диск- не.

# 42
  • Мнения: 187
Mече, тея работи в Унито не се учат Mr. Green
Всъщност само предполагам какъв може да е проблема! Истината е, че НИКОГА не съм пипала Виста (глиста й викаме, явно с основание Mr. Green )... Аз вируси на компютъра не си слагам, та и да си плащам за него.... Laughing Освен, че съм зубърка съм и сноб...Обичам качествените работи И при възможност безплатни (разбирай Линукс!)

# 43
  • Мнения: 646
Абсолютна ГЛИСТА е тази Виста.Ама като си купи лаптопа беше времето на Вистата и естествено си го купи с нея, а защото се е погерманчила, не си представа махане на легелен софтуер и слагане на нелегален  Wink Та така.

# 44
  • Мнения: 3 484
Леле, единичке, мъж ми вика, че си първата умна жена-компютърджийка, дето е чувал някога Mr. Green Laughing
И той я мрази вистата, а на мен ми иде шарена..... Embarassed
Аз съм с уиндоус 7, ма доде му свикна...... ooooh! Все се мъчи да ме навиква, че имам много икони по десктопа....ми аз всичко там си лепя Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт