Отговори
# 15
  • Мнения: 3 484
Аз знам, че ти не знаеш, ама някои и това не знаят Mr. Green Crazy

# 16
  • Мнения: 646
Честита ни нова тема!

Хей, аз като заспивам рано съм изпуснала 2 страници , в които съм главен герой  Blush

Момичета, много ви благодаря за подкрепата. На всички благодаря, аз знам ,че ще стане, мисля , че даже знам кога ще стане.
За мен, Бог е навсякъде и той чува всички.
Имам си грехове, плащам си Confused
Идва пролет, ще изгрее слънце и на моята улица.
Не правя трагедия от това.
Има много по-лоши неща в живота.

Инаааа   bouquet

# 17
  • Мнения: 3 484
Евала ти за позитивизма. и аз така мисля вече. Колкото и да е смешно понякога, и аз се успокоявам с това, че има по-зле от мен и по-лоши неща...... Всички имаме грехове....моите хич не са малко Confused

# 18
  • Мнения: 646
Хайде няма да си ги броим и мерим греховете, няма смисъл.

Усещам ,че съм в някакъв особен период в живота си, в който ще се събудя от зимният си сън,  продължил доста дълго  Laughing

# 19
  • Мнения: 38
  Както е писано"който е безгрешен пръв да хвърли камък!"
Греховете за хората и щом грешим значи сме живи!Важното е да се поучим и да си прощаваме !Хубав ден на всички!  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 13
 smile3525
Здравейте и от мен.

# 21
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Хоп, троп, цоп... хайде и аз в новата тема!   bouquet

Ради, стискам палци миличка и съм убедена, че Бог ще ви дари със най-голямото щастие. Ще се моля за вас. А когато това лято отида пак на кръстова гора ще запаля свещичка за всички нас.

Ние с мъжо ще почваме да бебеправим второ. Надявам се и този път стане чудото. Че, както се оказва, май и това при нас трябва да става по трудния начин. Ама то каръщината при мен май е по наследство от баща ми - 50 години пуска тото и само веднъж е печелил нещо повече от левче. И познайте - от тегленията за каръци  Joy Joy

# 22
  • Мнения: 646
На който не му върви в хазарта, му върви в живота, а това е по-важно.

Хубав ден на всички  Heart Eyes

Само да ви споделя днес съм много щастлива имам отговор на 2 подадени жалби, едната за лошо асфалтиране след ремонт на Соф. вода / сутринта видях че е позакърпена дупката- не е идеално , но пак е по-добре/ и второто за скапаният гр. транспорт, има глобен шофьор за невключено парно  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 3 484
Браво!!!! От мълчане и нямане на време (като мен) сме на тоя хал Tired
Повече хора трябва да правим така....
Голямото мече щяло да пише писмо на кмета да изгони комшията от града, щото много тропал Rolling Eyes Mr. Green Joy

# 24
  • Мнения: 646
Мамино златно ,това все едно аз съм го родила  Crazy

# 25
  • Мнения: 187
Радвам се, че не съм сама в писането на оплаквания! Simple Smile Изявявам се и аз. Писах срещу комшиите от горния етаж. Всеки ден ни тормозят с долна чалга! Вече 4 години. Снощи тая слоница вдигна целя вход на главата си. Вика, кряка....голяма истеричка! В крайна сметка се разрева и си призна, че не може да се справи със синовете си! В крайна сметка всичко тръгна от там, че за пореден път ни озвучиха и на Георги майка му се качи горе и им остави наредбата за обществен ред, да я прочетат и да видят, че нямат право да пускат силна музика през целия ден, не само между 14 и16 и вечер след 22. Няма да ви разказвам какво стана, защото е грозно много грозно! И тъй като си умираше да ме засегне (и явно не намери с какво) ми вика "Виж се к'ва си кльощава и слаба" при което аз #Crazy и не вярвам на "очите си" пък и на ушите си...не разбрах от какво трябваше да се засегна...ама й казах, че е слон hahaha  и имаше експлозия Joy Та тъй, смятам да ги тормозя докато не спрат с профанската си музика. А днес ми изкочи страхотна идея как да вадя пари на неин гръб, ще направя сайт (нали ми е част от професията), ама после ще ви кажа за какво точно!

# 26
  • Мнения: 3 484
Просто майка, ще стискам палци baby_neutral

Единичке, то смях се ...ама смях през сълзи....Грозна история.....
и при нас имаше подобно нещо. То не чалга, ми всякаква музика бих намразила, ако съм на твое място Tired
Давай смело със сайта Joy
Аз имам мнооооого голям мохабет за "кльощавата и слабата" и то мъж като ми го каже с негативизъм.... Ама не е за тука Embarassed Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 174
Чета ви редовно, ако сте ме забравили аз съм без жлъчка, но не ми пука  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 484
Ми пиши де Laughing Hug
Малеее, малката мечка ми изкара душата
Не се е оправила от миналата седмица и болестта повтори- гнойна ангина. Близо 24 часа беше с 39 и нагоре, нито нурофени- нищо.......Хексалгинът даже не можа да свали температурата. Такова чудо за толкова часове не ми се е случвало и с голямата, та се притесних, но днес от обяд досега няма Т. Спа цяла нощ върху мен, по корем....Измъчихме се ....Почва втори антибиотик #Cussing out Знам си аз от едно време, че аугментинът е пълна скръб, ама що ли не казах на лекаря.Сега пие някакъв Панцеф...
Аз гледам умно, приемам оферти и Фърлям плюнки....дано се спи тази нощ Praynig

# 29
  • Мнения: 38
  Мече, оправяйте се бързо! Praynig
Има някаква гадина,която е тръшнала доста народ и така се влачат повече от седмица.Преди малко една дружка, цяла седмица я държа и оня ден каза,че е по-добре и днес пак запонала да се повтаря отново!Ужас!Много упорити станаха тия вируси!!!

Общи условия

Активация на акаунт