Няма радост по голяма-през ОКТОМВРИ ще съм мама!

  • 20 873
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 724
Milla Elaine,почини си и чакаме да разказваш  Hug

Мариана,завидях ти Simple Smile   bouquet
Аз изгледах едно филмче и след малко мисля да оправям малкия да си ляга въпреки,че днес поспа и той като мен доста Mr. Green

Ваче,хайде ако не днес утре сутрин рано се включвай с добри новини! Hug Heart Eyes

Бобче,всички екстри а Crazy Party
Само сега кажи,че и секс ще има и направо ще полудея  Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 11
Честита темичка:) Аз докато се запиша в едната и почваме нова:)
Явно тази вечер всички си почиваме. Приятна вечер на всички. До утре надявам се бодри и без неразположения.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 395
Цоппалянка мерси за темичката Hug

Аз съм за БХС сега и ФМ 22ра седмица. Струва ми се оптимален вариант. Peace Ще видим какво ще реши семейният съвет Mr. Green

Първо ще се хваля, после ще ви се оплаквам Crazy Днес от обяд натам бях свободнаа! Това освен за по няколко дни извън София не ми се е случвало откак се е родил Малечко-Палечко. Свекървата го гледа цял следобед та чак до 8, мъжото го покриха в работа и се мотахме из квартала. Бях забравила какво е да си без "уаа-уаа-мръън-даа-баа" навън на дневна светлина, да гледаш хората наоколо, сградите, магазините, табелите..вместо само в количката.. Ех...

И оплакването - това всичко се случи, защото малкият ме докара до истерия днес. Попринцип се гледаме така, че само вечер понякога поплаква и е по-нервен, а през деня - никога. Да ама ме побърка. Ядосва се, че изправям една чаша, когато той я бутне настрани, и надава вой до небесата. Съседите как не викнаха полиция не знам! И аз един рев, едно тръшкане, какво ли не. Мъжото реши като начало да ми крещи, да попсува, да порита врати по мен и т.н. А аз рев та рев Blush После се смили, гушна ме и след още една-две дози рев излязохме. Даже ми купи 2 блузки, откога не съм имала нови дрешки! А пък той не ми е купувал от..освен един бански не знам дали ми е купувал без случай newsm78 Пък и бяха намалени общо 18лв 2те Party И от 19ч. коремът ме боли ужасно. Пих 2 но-шпа, не е спирал. Ще лягам, дано заспя да не го усещам.

Сори за дългия пост, но това ми беше най-наситения с преживявания ден от мноого време насам Peace

# 18
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Бебс недей да се вълнуваш толкова за в бъдеще. Не ти е лесно, но гледай да си щадиш нервите заради теб и бебчо  Hug

Димяни, никакъв секс няма да има, няма да му пусна, сърдита съм му, соленичко ще му излезе  Twisted Evil Close

# 19
  • Мнения: 0
АхА! И аз съм тук!  Wink
Само смях да става в тая тема и всичките да имаме късмета да няма повече проблеми.  Hug
Ще видите как бързо минават седмица след седмица и после...  baby_neutral

Приятна вечер и спокоен сън!
 

# 20
# 21
  • Мнения: 5
Здравейте!!!
Да се цопна и аз тук
Mariya_d - от опит мога да кажа че жените гинеколози са подобри.
бебз - и аз днес беснях накрая извиках майка ми да ги гледа излязох. Бива инат ама днес прекалиха - едната иска да скача на леглото и като я сваля започва да пищи и крещи,
другата госпожица иска да се катери по решетките на кревата - като и се скарах пищи та пищи а и зъбче и избива. Пълен ужас.

# 22
  • Мнения: 109
айде честита нова темаааа! Partyмного сте изписали утре ще ви изчета

# 23
  • Мнения: 1 298
Момичета, не можах да изчета всичко. Толкова сте писали.
Казвам добре дошли на новите дами. Лека бременност!

Много ми хареса в Лондон, но по цели дни обикаляне в студ и дъжд, съпроводено с гадене и отпадналост,
определено ми дойде в повече. Много ме тормози това гадене. Нищо не помага.
А Мила, горката е съсипана и тя. Заспиваше права в метрото от умора. Не взехме бъги - голяма грешка.

Я, ми кажете нещо за гърло и кашлица, нищо от тукашните неща не помага.
А приятели идват другата седмица, искам да им поръчам. Имам супер дразнеща, суха кашлица.
Сутрин гърлото ми е едно сухо. Ад направо.

# 24
  • Мнения: 9 441
И аз тук Laughing

# 25
  • Мнения: 51
Здравейте момичета !
Добре дошли на всички нови и честито на близначетата !!!!!!!!!!
Благодаря ви за това че се притеснявате зя мен за което и се извинявам .
Днес след обед съм на преглед  и направо ще ми искочи сърцето -още несме чули сърдечна дейност При втората бременност изобщо не се поеви а при 3 просто изчесна -радоста ми беше много кратка За сега нещата са добре или бяха добре ще видим след обед
Докато не мине всичко няма да мога да се успокоя  Praynig Praynig
Правете си всички възможни изследвания -казвам ви го аз майка на син с генитично увреждане Страшно е да гледаш детето си и да не можеш да му помогнеш Не изкам никой от вас да срешна в друг форум от където незлизам (под друго име )
Момичета незнам как ви е прозвучал поста ми -НЕ ИЗКАМ ДА ВИ ПЛАША само да ви предпазя

# 26
  • Варна
  • Мнения: 245
Добро утро!
Дамяни благодаря за новата тема, сега ще дооправя нещата.
Еврика, радвам се , че се появи, този път всичко ще е наред  Hug Права си за изследванията, но само да не се вманиачават майчетата и да се притесняват неоснователно. Чакаме хубави новини от теб Wink
Вачеееееее чакаме те и теб с хубавите новини Wink
При мен предната бременност пола се видя 15-16 г.с. но беше момченце, мисля, че при тях се личи по рано.
Хубав и успешен ден на всички!
Кат как си мила?

# 27
  • Мнения: 13
Ей ме на и мен  Laughing Честита ни нова темичка! Дано наистина е пълна само с радостни емоции и преживявания!

Оххх и аз съм на преглед за сърчице чак на 09.03. и да си призная, че затова гласувах за друго заглавие, но няма значение, важното е всичко да е на 6  Wink
 
Относно изследванията - аз мисля да си правя това, което доктора ме посъветва.
Момичета - нещо не съм в час - нито ми се гади, нито нищо, преди 2 седмици ме наболяваха яйчниците, сега и те спряха..наболяваха ме и ме дразнеха гърдите също - и те спряха...май не съм нормална.. newsm78 Една приятелка ми вика - е на теб има ли ти нещо въобще?  Confused

Желая ви много хубав ден, въпреки дъждовното време навън!

# 28
  • Мнения: 27
evrika123  Hug ти си силна жена. С теб сме и чакаме добри новини.

# 29
  • Мнения: 109
добро утро, ми как съм...вчера само на обед имах малко зацапване по хартията и през целия ден нищо, а сега сутринта имах нещо като бяло течение,но ръждиво и то пак като се избърсах и после вече нямах....странна работа,но се надявам,че е признак,че нещата минават тъй като кръв не съм имала,а тази си мисля,че може би е някаква остатачна.....нямам търпение да дойде другата седмица,когато трябва да се чуе сърчице. PraynigИначе много ми се гади,нямам апетит и кръвното ми пада и не излизам от тоалтната пишкам през 5 мин. Laughingохх стига сън се оплаквала....Хубав ден и до писанееее!

Общи условия

Активация на акаунт