Няма радост по голяма-през ОКТОМВРИ ще съм мама!

  • 20 876
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 483
Здравейте и от мен момичета, и честита ни нова темичка!
Толкова много сте писали, че не ви изчетох. Искам да споделя с вас и после ще се върна да чета.
Снощи доки видя плодно сакче с жълто мехурче, каза че било прекрасно. Но... под него видя друго образувание, което не можа да определи точно. Допуска че е друго плодно сакче, но е деформирано, "смачкано" го нарече  ooooh!
След седмица ме вика пак на преглед, надява се да е порастнало малко и да се види по-ясно. И каза да очаквам кървене, защото ако било увредено сакче, организмът щял да опита да го изхвърли.  Sick
Днес не съм на себе си от страх - ако е увредено и не се изхвърли, ще трябва да направя аборт и да махна и здравото  Sad А най-лошото е, че не е ясно точно какво е. Ще трябва да отида някъде за второ мнение!
Момичета, трябва ми лекар с 3D скенер - моля ви помагайте! Със сигурност има в София и може би не един, но не знам къде. Ако някоя от вас знае, моля за инфо!   bouquet

# 46
  • Мнения: 3 500
Включвам се като все още преживяваща ужасен грипен вирус. Пих Парагрип, което е хомеопатично, смуче се по 2 през час. Днес съм по-добре. За гърлото хомеопатично е Хомеожен, но аз не съм смукала, че не ме боли, а за кашлицата - Мукоплант на д-р Тайс, като в листовката му пише, че не е противопоказен за бременни.
Дано скоро ми мине, че вече не се издържа.  Rolling Eyes
evrika123,  Hug
kat88, радвам се, че си по-добре.
Аз днес съм на преглед за сърдечна дейност. Много ми е притеснено. Дано се види.
За пола -с първата бременност ходих на ФМ в 16 г.с. Тогава видяхме и пола - момиченце. Такова и се роди. Аз също съм ЗА да се правят всички изследвания. С първата бременност три пъти ходих на 3д. Този път, живот и здраве, ако всичко е наред, сме решили и 4д да посетим, но това доста по-нататък.
Хубав ден!

# 47
  • София
  • Мнения: 5 726
Арим,дано рате и другото! Praynig
Не се притеснявай толкова и мисли позитивно!  Hug Hug Hug
Ноел.бързо оздравяване!  Hug Praynig

# 48
  • София
  • Мнения: 483
Noel, дай го този с 3Д, моля те!

# 49
  • Мнения: 270
Добро утро, октомврийки!

Еврика, стискам палци за прегледа.  Praynig
Чакам и аз добри новини от Ваче.  Flutter
Ноел, и на теб стиснати палци, ще се види сърчицето, не се притеснявай!  Hug

Арим, може пък просто още да е рано и да се окаже, че бебета са две. Щом лекарят не ти е казал, че има опасност за другото плодно сакче, не се притеснявай.

Ние вкъщи имаме от месец и нещо едно малко сладко зайче. По цял ден се гушкаме, играем си и непрекъснато е в ръцете ми. То е толкова чистичко, мие се непрекъснато, ваксинирахме го и да ви кажа хич нямам намерение да го махам от вкъщи.
Да не говорим за приятните емоции, които ми носи. По цял ден вкъщи, сама..сега поне има едно живо същество, с което дори си говоря. Т.е. аз му говоря, а то гледа и мига.  Crazy
Не съм вярвала, че ще се привържа така съм един заек. Винаги съм обичала кучетата, но в апартамента няма как да си взема любимата ми немска овчарка.

# 50
  • София
  • Мнения: 17 294
Арим, препоръчвам ти медицински център Фемина - нашата точка там се видя, с много зор, но с много хубава техника и много добри лекари.
Ако е само гинеколог с улразвук - аз не им вярвам особено, не са добре обучени, това ще ти го каже всеки.
Тук са специализирани САМО в ехографии - не лекуват, не преглеждат, само ехографии.
Чака се за час обаче, но дано да имаш късмет, може някой да се е отказах (аз самата освободих един час за утре при Славкова).

Ето сайт http://www.mcfemina.com/
 

# 51
  • Мнения: 16
Mariana_75 - Страхотна снимка! Благодаря! Имаш прекрасна дъщеричка! И моята кръщелница се казва така.А това мече, което е гушнала каква порода е? Благодаря на всички, които са ЗА куче и дете под един покрив и за споделения опит в това отношение. Ние нашите хубавци ги взехме преди 2 години, горе-долу,когато започнахме опитите да имаме дете. Решихме да се поопражняваме с тях  Mr. Green и сега си ги имаме като деца. И те са 2 братчета близначета!!! newsm53
Ваче присъединявам се към стискащите палци и очакващите добри новини
Арим -  Praynig дано всичко е наред. Не се давай на черните мисли! Аз като отидох на единият от прегледите и при мен се видя едно сакче и някакво друго образование до него(което не можаха да определят, но беше в същата хориална обвивка; още повече, че по това време не се чуваше още сърце)  #Crazy и ме шашнаха (няма да пиша какви сценарии ми описваха да не ви плаша), но като отидох на 3D и не само ме успокоиха ами и двойно ме зарадваха - тогава ми казаха че чакам две, но едното изостава малко (днес почти е настигнало другото). Така, че нищо чудно и теб да те зарадват! =)
*Ноел* -  fingerscrossed

# 52
  • София
  • Мнения: 483
Арим, препоръчвам ти медицински център Фемина - нашата точка там се видя, с много зор, но с много хубава техника и много добри лекари.
Ако е само гинеколог с улразвук - аз не им вярвам особено, не са добре обучени, това ще ти го каже всеки.
Тук са специализирани САМО в ехографии - не лекуват, не преглеждат, само ехографии.
Чака се за час обаче, но дано да имаш късмет, може някой да се е отказах (аз самата освободих един час за утре при Славкова).

Ето сайт http://www.mcfemina.com/
 

Бърди, безкрайно много ти благодаря!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 16
Здравеите момичета! Не съм писала отдавна, но ме беше страх да обявя категорично, че съм бременна само след положителен тест, исках да си ми мине и прегледа при доки, и ето сега чак ви моля да ме включите в вашия списък, макар, че чак средата на март съм на преглед за сърчице. За съжаление една от добрите лекарки в Бургас е с най-старата и лоша апаратура и при нея всичко се вижда с дни, дори и седмици по-късно, но....това е положението. Аз съм на 33 г., това ми е втора бременност. Имам син на 6 год. и сега разбира се, се надявам на момиченце, но ... каквото и да е - е много желано и ще бъде много обичано. Термин - 17 октомври.
 Прочетох, че има момичета, които нямат никакви симптоми - точно като мен. Не се притеснявайте, а се радвайте! Така бях и с първата си бременност - нищо! Ама АБСОЛЮТНО НИЩО! Не ме боли корем, не ме болят гърди, не се изморявам (всеки ден тренирам на бягаща пътека по 1 час и 15 мин.),не ми се спи, не ми е лошо от нищо и никакви миризми не ми пречат( дори и цигарен дим). Но наистина съчувствам на тези, които не се чувстват добре. Стискайте зъби милички в името на вашите дечица, скоро всичко ще отмине.
Ще може ли да получа и аз паролка за албумчето? Благодаря на авторката за труда, който е положила, за хубавата темичка!        bouquet

# 54
  • Мнения: 51
Lady V мерси Първо беше за избор  -защото било много рано за такова направление Но тя не го прие После вземах за АГ Явно пак ще трябва направление

# 55
  • София
  • Мнения: 483
andrea_nicko, а ти къде отиде на 3Д?

# 56
  • Мнения: 3 500
Арим, 3д и дори 4д ехограф има при Мазнейкова, както и в болница "Вита". 3д ехограф - цветен има и в Тина Киркова. Там съм ходила. Успех!

# 57
  • София
  • Мнения: 119
Добро утро и честита ни нова темичка.
Еврика  Hug fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed за прегледа.
И на всички останали, които са на преглед днес  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Ваче чакамееее
Арим  Praynig всичко да е наред.
На болничките бързо оздравяване.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 726
Арим,аз също препоръчвам Фемина Hug

# 59
  • Мнения: 16
Arim - аз живея в Лондон и ходих на 3D там. Сега съм Бг за малко, докато все още мога да пътувам, че после няма как.
Добре дошла на Sunny Beach! Благородно ти завиждам, а вярвам, че и не само аз! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт